dlaczego.org.pl  
Forum dlaczego.org.pl  >> ORGANIZACYJNE
You are not logged in       

Tak nas ma這?
kaja41  
18-11-2010 22:49
[     ]

I wygl康a..na to Aniu 瞠 jeste鄉y tylko dwie??ch皻ne...do spotka,,,poczekamy mo瞠 kto do nas 豉czy.Pozdrawiam mama anio趾闚 Arturka i Albercika. 

Re: Tak nas ma這?
kaja41  
18-11-2010 22:53
[     ]

oj nie doda豉m 瞠 tak nas ma這 z Torunia...moje gg 2517674.pozdrawiam mama anio趾闚 Artrka i Albercika.
kaja41 napisa(a):
> I wygl康a..na to Aniu 瞠 jeste鄉y tylko dwie??ch皻ne...do spotka,,,poczekamy mo瞠 kto do nas 豉czy.Pozdrawiam mama anio趾闚 Arturka i Albercika. 

Gosspel  
19-11-2010 11:09
[     ]

Hmmm no co ja Ci na to mam odpowiedzie ? Poczekamy a spotkania jak narazie bedziemy odbywa w liczbie osobowej 2 :) 
mama Oli, anio趾a Tymusia , ma貫go Antosia i Aduni

T.A.M.  
19-11-2010 19:26
[     ]

Dziewczyny, my tak w豉郾ie zaczyna造鄉y w Bia造mstoku troch ponad rok temu, we dwie...niestety nas co raz to przybywa. Z jednej strony czuj ulg, gdy wiem, 瞠 kto od razu po stracie mo瞠 si spotka, pogada, pomilcze, wie gdzie w razie czego szuka pomocy...pami皻am jak ja by豉m na pocz徠ku bardzo sama z tym wszystkim, nikomu nie 篡cz.
Z drugiej strony takie to smutne, 瞠 co raz to kto musi do nas do陰czy...
Pozdrawiam
Ania 
Ania, mama Teo (*15.07.2008 +20.07.2008) i Anastazji (7tc, +17.07.2013)

Gosspel  
20-11-2010 02:05
[     ]

Tak to prawda T.A.M ale Toru to wielkie miasto i wiemy jak wiele tragedii naszego kalibru jest - wida po ilo軼i grobk闚 maluszk闚...Tu na forum tez sa osoby z Torunia no ale widocznie nie kazdy ma ochot na spotkania..mo瞠 to jeszcze nie czas...mo瞠 tak dla nich lepiej...Pozdrawiam - napisz ile teraz was jest ? 

solony  
21-11-2010 11:44
[     ]

Drogie mamy. Wczoraj odby這 si spotkanie w okolicy Poznania w sk豉dzie trzyosobowym. Dwie mamy i jeden tata (drugi tata jeszcze dojrzewa do takiego spotkania). Bali鄉y si jak to b璠zie ale dali鄉y rad. By這 bardzo... wspominkowo (nasze dzieci mia造 po 15 lat), smutno i weso這.
Wniosek: takie spotkanie da這 nam mo磧iwo嗆 m闚ienia o tym co prze篡wamy osobom, kt鏎e rozumiej o czym m闚imy.
Obiecali鄉y sobie, 瞠 musimy to powt鏎zy.
Gor帷o was zach璚amy do spotka.
砰czymy du穎 si.
安iate趾a dla anio趾闚 (***)(***)(***)
Osieroceni Kasia i Tomek z Michalink 

Gosspel  
21-11-2010 14:22
[     ]

Dziekujemy za duchowe wsparcie - pozdrawiamy serdecznie a dla naszych dzieciaczk闚 bez wzgl璠u na wiek ciep貫 pe軟e czu這sci kolorowe 鈍iate趾a ((*))((*))((*)) 

::   w g鏎   ::
Jump to :
Forum tworzone przez W-Agora