dlaczego.org.pl  
Forum dlaczego.org.pl  >> ORGANIZACYJNE
Nie jesteś zalogowany!       

Grupa Wsparcia - WROCŁAW - wreszccie!!!
Monika_Jaś  
22-01-2010 12:40
[     ]
     
Kochani. We Wrocławiu od środy 20 stycznia działa grupa wsparcia na Zelwerowicza 4 w Centrum Medycznym "Baby Vita". Do dyspozycji spotkania w grupie i indywidualne. Całkowicie za darmo. Kolejne będzie w środę na godzinę 18.00. Zapraszam.
Byłam na 1 spotkaniu i było nas 7 kobiet i 1 pan :). Spotkania prowadzi pani psycholog Beata Jarosz, pani dr psychiatra równiez po psychoteriapii + pani psycgolog z Interwencji Kryzysowej. A więc zaplecze zawodowe! W środę każdy przedstawił się, opowiedzieliśmy swoje historie..każdą przepłakałam ale poczułam ulgę, poczułam tez sens takich spotkań i mam wielkie nadzieję związane z taką formą pomocy.
Pozdrawiam Was serdecznie
W razie pytań piszcie do mnie na mimbla@wp.pl.
Monika (z programu Celownik) 
monika_mama_Jasia

Re: Grupa Wsparcia - WROCŁAW - wreszccie!!!
demonnik  
22-01-2010 23:55
[     ]
     
ja jestem z wrocławia,swietna wiadomosc z ta grupa wsparcia!...nawet chcialabym przyjsc na takie spotkanie...tylko nie wiem czy starczy mi odwagi by tam dotrzec... 

Filipek ur/zm 19.01.2007r 23tc[*],

Mateuszek ur. 17.03.2008r 36tc,

Alanek ur 21.10.2012 39,6 tc!:o)

oraz Aniołek ktory umarł w brzuszku w 15 tc a o czym dowiedzialam sie w 18 tyg.zabieg 19.06.2015

spijci

Re: Grupa Wsparcia - WROCŁAW - wreszccie!!!
rudzia71971  
24-01-2010 12:23
[     ]
     
Ucieszyłam się,że w końcu we Wrocławiu ruszyła grupa wsparcia. Ale tak jak demonnik nie wiem czy dam radę:(
Pozdrawiam 

Ewa mama aniołka GRZESIA
i Krzysia szalonego łobuziaka

http://grzesiumajcher.pamietajmy.com.pl/



Re: Grupa Wsparcia - WROCŁAW - wreszccie!!!
Monika_Jaś  
24-01-2010 18:55
[     ]
     
Dziewczyny, po co zatem ta grupa? Dla nas, dla was...nam też bylo cięzko przyjść...przelamcie i przyjdzcie...tam wszyscy jestesmy tak jak na forum, rozumiejący, czujący podobnie...wszyscy się boimy, uczymy się oddychac na nowo, zyc...ja sama nie wiem czego sie spodziewac...chce tylko pomocy...proszę przyjdzcie...duzo ludzi sie zaangazowalo w pomoc dla nas...dobrych ludzi. 
monika_mama_Jasia

Re: Grupa Wsparcia - WROCŁAW - wreszccie!!!
BOGUSIA  
24-01-2010 20:51
[     ]
     
Nareszcie bardzo się cieszę Mama Igorka 
BOGUSIA

Re: Grupa Wsparcia - WROCŁAW - wreszccie!!!
demonnik  
26-01-2010 02:34
[     ]
     
bardzo intensywnie mysle o tym spotkaniu...od zawsze chyba czekałam na taka grupe,a teraz kiedy powstała mam takie uczucia,strach przed nieznanym... boje sie,ze pojade,ze bede sie bala tam wejsc ,stchorze i wroce do domu...odkad odszedl Filipek odsunelam sie od ludzi,ciezko wrocic....postaram sie byc!... 

Filipek ur/zm 19.01.2007r 23tc[*],

Mateuszek ur. 17.03.2008r 36tc,

Alanek ur 21.10.2012 39,6 tc!:o)

oraz Aniołek ktory umarł w brzuszku w 15 tc a o czym dowiedzialam sie w 18 tyg.zabieg 19.06.2015

spijci

Re: Grupa Wsparcia - WROCŁAW - wreszccie!!!
Monika_Jaś  
26-01-2010 11:16
[     ]
     
demonniku kochana, proszę przyjdź, zadzwoń do mnie na komórkę jak już będziesz, wyjdę po Ciebie (605 544 213), też mam takie odczucia jak ty, też straciłam synka a w 2008 urodził mi się Leo. Tak bardzo chciałabym nas poznać wszystkie i wtedy mi dobrze jak wiem, że ktoś mnie rozumie. Proszę przyjdź.
Monika 
monika_mama_Jasia

Re: Grupa Wsparcia - WROCŁAW - wreszccie!!!
zorka  
26-01-2010 11:40
[     ]
     
Bardzo się cieszę!:)

Generalnie polecam takie miejsca - przede wszystkim ze względu na to, że na żywo spotkacie osoby, które przeszły przez to samo i zrozumieją was, jak nikt inny. 


Re: Grupa Wsparcia - WROCŁAW - wreszccie!!!
Monika_Jaś  
26-01-2010 13:59
[     ]
     
Wiedziałam zorka, że można na Ciebie liczyć :)
Dziewczyny kiedyś było spotkanie mam po stracie z Wrocławia, pamiętam bo się zapisalam i miałam przyjść a wylądowałam w szpitalu i nie mogłam. Może ta sama grupa przyjdzie? Może uda mi się Was poznać... Pamiętam ile mnie kosztowało wystąpienie w programie Celownik dla telewizji, ile stresu ile bólu ile łez...ale oceniam z perspektywy ten wywiad dobrze...mam nadzieję, że te spotkania dla rodzin po stracie też z perspektywy ocenię dobrze...że nam pomogą, że zaczniemy oddychać...żyć 
monika_mama_Jasia

Re: do Monika Jaś
delfin  
07-05-2010 22:38
[     ]
     
napisz mi o spotkaniach Wrocław 
krystyna

Re: do Monika _Jaś
delfin  
07-05-2010 22:39
[     ]
     
napisz mi o spotkaniach Wrocław 
krystyna

Re: Grupa Wsparcia - WROCŁAW - wreszccie!!!
delfin  
30-04-2010 18:49
[     ]
     
Andrzejek odszedł 12 kwietnia miał 12 lat dlaczego .Czy są duchowe spotkania w Wrocławiu. 
krystyna

Re: Grupa Wsparcia - WROCŁAW - wreszccie!!!
delfin  
30-04-2010 18:51
[     ]
     
ANDRZEJ GĘBUŚ nasza klasa dlaczego ................. 
krystyna

Re: Grupa Wsparcia - WROCŁAW - wreszccie!!! i w RYDUŁTOWACH TEŻ
hannah  
30-04-2010 19:14
[     ]
     
DROGIE ANIOŁKOWE MAMY!!!! zachęcam was ogromnie do pójścia na takie spotkanie, sama wiem, że zrobienie pierwszego kroku nie jest łatwe i te wieczne zastanawianie się czy to coś da?? .....

Trzeba niewątpliwie trochę odwagi żeby pójść pierwszy raz ,ale potem będziecie potrzebowały tego jak wody,ażeby, w gronie osób których w ogóle nie znasz, wygadać się , powiedzieć co leży ci na sercu i wiesz że każda ze zgromadzonych osób doskonale wie o czym mówisz i rozumie nawet bez słów....

Wiem, bo sama miałam takie wątpliwości, kiedy jedna z dziewczyn z tego forum zaproponowała żebyśmy stworzyły taką GRUPĘ w naszym regionie i

jestem jej wdzięczna baaaardzoooo za tą inicjatywę, spotykamy się na razie (a może na szczęście- bo może nie przybywa ANiołkowych Mam....???) w

małym gronie, ale możemy wspólnie działać i wymieniać się swoim żalem i bólem, przemyśleniami... Jeśli ktoś szuka wsparcia i jest z okolic

RYBNIKA,RACIBORZA, a nawet KATOWIC to ZAPRASZAMY w 1 i 3 środę miesiąca
o godz 18:00 do tzw. DOMKU MARYI tuz obok kościoła św. Jerzego w RYDUŁTOWACH kontakt e-mail: osieroceni@wp.pl

ZAPRASZAM I JESZCZE RAZ ZACHĘCAM DO ODWIEDZIN TAKICH GRUP GDZIEKOLWIEK ONE SĄ!!!
Pozdrawiam

HAnnah mama Aniołka MAji (38tc *+ 15.01.2010) oraz Zuzi i Mikołajka 
Hannah mama Majeczki (38tc *+ 15.01.2010) i Zuzi i Mikołajka

majaknopek.pamietajmy.com.pl
Ostatnio zmieniony 30-04-2010 19:19 przez hannah

Re: Grupa Wsparcia - WROCŁAW - wreszccie!!! i w RYDUŁTOWACH TEŻ
gizka  
01-11-2010 21:28
[     ]
     
Witam, czy wrocławska grupa nadal istnieje? 


Re: Grupa Wsparcia - WROCŁAW
hannah  
02-11-2010 21:56
[     ]
     
wejdź i sprawdż czy to Ci odpowiada:
bo to chyba nie jest "Klasyczna" grupa wsparcia:

http://www.babyvita.com.pl/?menu=2&artykul=14
................... 
Hannah mama Majeczki (38tc *+ 15.01.2010) i Zuzi i Mikołajka

majaknopek.pamietajmy.com.pl

Re: Grupa Wsparcia - WROCŁAW
Basia25  
04-11-2010 19:05
[     ]
     
witam. chcialabym wraz z mezem uczestniczyc w tej grupie. bardzo mi ciezko po smierci coreczki ur 22tc. okazuje sie ze oprocz was forumowiczek i mojego meza nie mam nikogo kto moglby mnie wesprzec, i tak jak wy zrozumiec bez slow co czuje. pozdrawiam
hannah napisał(a):
> wejdź i sprawdż czy to Ci odpowiada:

> bo to chyba nie jest "Klasyczna" grupa wsparcia:

>

> http://www.babyvita.com.pl/?menu=2&artykul=14

> ................... 
Babara Maniak

Re: Grupa Wsparcia - WROCŁAW
hannah  
04-11-2010 23:11
[     ]
     
Basiu, skąd jesteś? Pisałam w częsniej w tym wątku ,że mamy grupę wsparcia w rejonie Rybnika- dokładnie Rydułowy- jesli jesteś z tej okolicy zapraszam Cię ,nastepne spotkanie 17.11.2010 ogodz 18:00 parafia św. Jerzego ( budynek obok)

a to co wskazałam we Wrocławiu, to znalazłam w internecie....
pozdrawiam! 
Hannah mama Majeczki (38tc *+ 15.01.2010) i Zuzi i Mikołajka

majaknopek.pamietajmy.com.pl

Re: Grupa Wsparcia - WROCŁAW
demonnik  
05-11-2010 14:43
[     ]
     
Ja jestem z wrocławia. chodziłam na te grupe we wrocławiu,na ul Zelwerowicza.
.Gdyby nie to ,ze wyjechałam na stałe za granice ,nadal bym tam chodziła.
Osobiscie polecam. Teraz wiecej sie tam dzieje,z tego co wiem.
Napewno warto pojsc na jedno spotkanie i przekonac sie na wlasnej osobie czy bedzie sie chciało tam chodzic. Napewno mozna spotkac ciekawych ludzi,zaprzyjaznic sie z kims kto przezył taka tragedie ,Sa tam naprawde zyczliwe i ciekawe osoby zarowno z psychologow,jak i z samych uczestniczacych w grupie,mozna byc wysluchanym a tego czesto nam - rodzicom po stracie brakuje ..a to mysle wazne jest,ja tego potrzebowałam i .nadal potrzebuje ale juz nie mam mozliwosci... tam nikt nie powie tekstow w stylu" nie placz juz ,bedziesz miala kolejne dziecko",bo te osoby-głownie mamy po stracie niechca slyszec wiec i nie mowi nikt.
z tego cos ieorientuje dziala tam grupaotwarta -taka na ktora mozna przyjsc w kazdej chwili i zamknieta - bardziej juz taka terapeutyczna...ale najlepisj zadzwonic lub mysle poprostu podejsc w to miejsce w czasie trwania tej grupy(np chwilke przed zajeciami)... 

Filipek ur/zm 19.01.2007r 23tc[*],

Mateuszek ur. 17.03.2008r 36tc,

Alanek ur 21.10.2012 39,6 tc!:o)

oraz Aniołek ktory umarł w brzuszku w 15 tc a o czym dowiedzialam sie w 18 tyg.zabieg 19.06.2015

spijci

Re: Grupa Wsparcia - WROCŁAW
T.A.M.  
30-05-2011 16:22
[     ]
     
Może ktoś miałby chęć na spotkanie i możliwość, by udostępnić kawałek podłogi do przenocowania :)? Luksusów mi nie trzeba ;) będę ze śpiworem i karimatą. Wybieram się w Wasze okolice w drugim tygodniu czerwca. Chciałabym się spotkać z ludźmi z BABYVITA, którzy robią projekt dla rodziców po stracie. Czy ktoś z Was może bywa na tych spotkaniach?
Pozdrawiam
Ania, mama Teo 
Ania, mama Teo (*15.07.2008 +20.07.2008) i Anastazji (7tc, +17.07.2013)

Re: Grupa Wsparcia - WROCŁAW - wreszccie!!!
aagnieszkkaa  
07-09-2011 19:53
[     ]
     
Jestem z Wrocławia i mam zamiar wybrac się na spotkanie. Do tej pory szukałam wsparcia w necie, ale teraz może wybiore sie na spotkanie. 
Mama Mateuszka *+01.08.2011 [*] 39tc oraz słoneczka Laury *01.04. 2014r. http://mateuszekaniolek.pamietajmy.com.pl/

Ostatnio zmieniony 13-10-2011 12:12 przez aagnieszkkaa

Re: Grupa Wsparcia - WROCŁAW - wreszccie!!! i w RYDUŁTOWACH TEŻ
demonnik  
09-09-2011 15:03
[     ]
     
ja jestem z wroclawia i bardzo chetnie moglabym sie z Toba spotkac nawet prywatnie gdzies porozmawiac,ale niestety mieszkam na stale we francji,w polsce-we wroclawiu bede dopiero w grudniu na swieta,ale jesli wtedy bedziesz chciala sie spotkac,porozmawiac to chetnie,moze ktos jeszcze bedzie mial wtedy chec?.jestem dosc czesto tu na forum...pozdrawiam serdecznie przesylam swiatelka dla Aniolkow...{*}{*}{*} 

Filipek ur/zm 19.01.2007r 23tc[*],

Mateuszek ur. 17.03.2008r 36tc,

Alanek ur 21.10.2012 39,6 tc!:o)

oraz Aniołek ktory umarł w brzuszku w 15 tc a o czym dowiedzialam sie w 18 tyg.zabieg 19.06.2015

spijci

Re: Grupa Wsparcia - WROCŁAW - wreszccie!!!
aagnieszkkaa  
09-09-2011 16:36
[     ]
     
Witam, bardzo chętnie się spotkam, tylko nie wiem czy ja z męzem na świeta nie wyjedziemy, ale możemy byc w kontakcie :)

Pozrawiam i światełka dla Aniołka (*)

.................................... 
Mama Mateuszka *+01.08.2011 [*] 39tc oraz słoneczka Laury *01.04. 2014r. http://mateuszekaniolek.pamietajmy.com.pl/

Ostatnio zmieniony 13-10-2011 12:13 przez aagnieszkkaa

::   w górę   ::
Przeskocz do :
Forum tworzone przez W-Agora