dlaczego.org.pl  
Forum dlaczego.org.pl  >> ORGANIZACYJNE
You are not logged in       

Czy jest ktoś z Częstochowy?
agnieszkaw-d  
13-08-2007 23:11
[     ]
     
Tak jak w temacie, czy jest ktoś z Częstochowy? Od straty mojego maleństwa upłynęło już 34 miesiące i w sumie dopiero teraz czuję się gotowa na to, żeby pomóc innym! Wcześniej to chyba mnie trzeba było by pomagać! Może jest ktoś z okolic, razem było by łatwiej coś zrobić, wyjść w Naszym mieście z tematem straty dzieci do ludzi. Ja mogłam liczyć na rodzinę, niestety nie na psychologów. Jeden stwierdził, że skoro to była nie planowana ciąża to może było to psychiczne odrzucenie i dlatego poroniłam, a drugi upewniał mnie w przeświadczeniu, że drugie dziecko zapełni pustkę po pierwszym. W rezultacie gdy urodziłam Marcelkę poczułam rozczarowanie, że pustka nie zniknęła. Chciałabym aby inne kobiety w podobnej sytuacji wiedziały gdzie się zgłosić w naszym mieście, a nie żeby wraz z rodziną szukały po omacku. Mam nadzieję, że do zobaczenia.
P.S. Mam nadzieję, że nie napisałam zbyt chaotycznie. 


Re: Czy jest ktoś z Częstochowy?
Sylwia M.  
23-08-2007 07:50
[     ]
     
Tak z Częstochowy jest Dagmarka, która niedawno się zarejestrowała. Jak będę wiedzieć coś więcej,to dam Ci znać. 


Re: Czy jest ktoś z Częstochowy?....do Agnieszki
MamaKubusia  
03-10-2007 16:16
[     ]
     
Witam
Jestem z okolic Częstochowy,i tak ja Ty jestem matką dwójki dzieci,ale tule tylko jedno. Moja historia jest troche inna, mój Synek odszedł, kiedy miał 2 latka(nie chorował, zginął tragicznie)nie ma Go ze mną już 30 miesięcy, a ból cały czas taki sam.

(***)dla Ciebie Synku 


Re: Czy jest ktoś z Częstochowy?
annamalgorzata  
01-12-2007 01:39
[     ]
     
Witam! Moja najukochansza coreczka odeszla 16.08.07 bardzo mi jej brakuje. Pochodze z Czestochowy. 
anna mama aniolka Martynki i aniolka kruszynki 9tc(*)(*)(*) oraz Patrysi mojego skarba tu na ziemi-kocham Was moje dzieciaczki


::   w górę   ::
Jump to :
Forum tworzone przez W-Agora