dlaczego.org.pl  
Forum dlaczego.org.pl  >> ORGANIZACYJNE
Nie jesteś zalogowany!       

Witajcie
aga-m  
14-06-2007 23:01
[     ]
     
Z pewną nieśmiałością chciałabym się przywitać. Przybywam z forum gazetowego, na którym bywam jako agablues.
Piszę tu do Was z propozycją. Brakuje mi aktywnego forum dla rodziców po stracie, mających kolejne dzieci. Kiedy ma się już kolejne dziecko, a nawet więcej niż jedno, niby się wróciło na "tamtą" stronę, ale jednak ciągle trudno się odnaleźć. Ja mam w głowie sporo pytań i znowu chciałabym wiedzieć, czy to, co czuję, myślę jest normalne.

Do rzeczy. Czy mozliwe jest forum dla rodziców po stracie z kolejnymi dziećmi? Wiem, ze jest podforum nt ciąży, a ja już jestem nawet po dwóch :) Czy byłyby chętne osoby pogadać jak to jest mieć dzieci po stracie? Podzielić się obawami, ale i radościami dnia codziennego?

Pozdrawiam wszystkich, aga 


Re: Witajcie
Agik  
14-06-2007 23:08
[     ]
     
Aga-m witam. Bardzo chętnie przyłączyłabym się do forum, o którym wspominasz. Brakuje mi wymiany doświadczeń, odczuć...Jestem jak najbardziej za! 
Aga
Mama:Karinki(30.03.2001r.), Marysi(ur.i zm.2.11.2005r.),Julci(2.10.2006r.)

Zmartwienie jest jak piasek pod muszlą ostrygi: mała ilość wytwarza perłę, zbyt duża zabija zwierzę.


Re: Witajcie
natkaszczerbatka  
16-06-2007 11:06
[     ]
     
myślę że podforów do założenia jest bardzo dużo ... nie wiem czy w tej chwili to jest możliwe technicznie ... na pocztę dlaczegową przychodzą rozmaite propozycje podforów:
np. poronienie, forum dla rodzicow po stracie dla których zmarłe dziecko/dzieci było jedyne ...
znalazło by się jeszcze wiele takich tematów ...
ja poproszę o forum dla rodziców po stracie w głębokiej depresji ... 


Re: Witajcie
zorka  
19-06-2007 20:04
[     ]
     
Może się uda. Cierpliwości. 


Forum dla mam po stracie
MałgosiaBB  
30-06-2007 23:46
[     ]
     
Mamy po stracie z www.poronienie.pl załozyły forum, o jakim piszesz: http://www.ziarenka.f0ra.info/ 


::   w górę   ::
Przeskocz do :
Forum tworzone przez W-Agora