dlaczego.org.pl  
Forum dlaczego.org.pl  >> ORGANIZACYJNE
Nie jesteś zalogowany!       

jak zapalic światełko za swoje dziecko?
Asia.W  
22-02-2007 20:00
[     ]
     
witam

mam pytanie jak zapalic swiatełko za swoje dziecko ,pomimo poszukiwan nie moge nadal sobie poradzic z tym.


pozdrawiam 

Ostatnio zmieniony 22-02-2007 20:01 przez Asiaa

Re: jak zapalic światełko za swoje dziecko?
natkaszczerbatka  
25-02-2007 23:08
[     ]
     
http://www.dlaczego.org.pl/forum/view.php?bn=nowe_strata&key=1122631660 


Re: jak zapalic światełko za swoje dziecko?
Asia.W  
27-02-2007 09:55
[     ]
     
Dziękuje Ci za informację , dziś wysłałam światełko za mojego dzidziusia, mam nadzieje że doszedł.
Rozpaczona mama 

Ostatnio zmieniony 27-02-2007 10:55 przez Asiaa

Re: jak zapalic światełko za swoje dziecko?
iwonab  
04-07-2007 21:10
[     ]
     
dla Pusi 


http://tomaszbralewski.pamietajmy.com.pl/
Iwona

Re: jak zapalic światełko za swoje dziecko?
AsiaMisiaF  
19-10-2007 20:48
[     ]
     
Ja też chcę zapalić światełko za swoje dzieci i nie wiem jak to zrobić. Czy to jest dostępne dla bardziej "wtajemniczonych" skoro kilka osób o to pyta i nikt nie odpowiada? Proszę... już dawno te światełka powinny płonąć 


Re: jak zapalic światełko za swoje dziecko?
ewamonika1  
19-10-2007 21:51
[     ]
     
AsiaMisiaF napisał(a):
> Ja też chcę zapalić światełko za swoje dzieci i nie wiem jak to zrobić. Czy to jest dostępne dla bardziej "wtajemniczonych" skoro kilka osób o to pyta i nikt nie odpowiada? Proszę... już dawno te światełka powinny płonąć


-------
Asiu,
Osoba, która "zapala" światełka na stronie, czyli Natkaszczerbatka udzieliła odpowiedzi w lutym. Czy wg Ciebie jest potrzeba, aby odpowiadać w ten sam sposób co kilka miesięcy?

Zwróć uwagę na to, że obecnie trwa zamiana strony Dlaczego na nową stronę, Natka jest mocno zaangażowania w robienie "przekładki" tekstów, a jest tego ogromnie dużo. Praca ta jest bardzo pracochłonna.
Dodaktowo, zrobiła ostatnio podstronę ze zdjęciami zmarłych dzieci. Przecież to nie robi się samo i potrzeba na to dużo czasu i energii.

Natka, jak prawie wszyscy ze strony, ma pracę i życie rodzinne.

Nie pisz, proszę, że coś POWINNO być zrobione (zapalone), bo Natka robi naprawdę dużo, ale w czasie wolnym, którego wszyscy mamy zby mało.


ewa 
---------------
http://www.wady-dloni.org.pl/

Ostatnio zmieniony 19-10-2007 21:59 przez ewa

Re: jak zapalic światełko za swoje dziecko?
natkaszczerbatka  
20-10-2007 08:09
[     ]
     
dzieki Ci Ewa za to wyjasnienie.
Ze swiatelkami jest chwilowa przerwa ... 


Re: jak zapalic światełko za swoje dziecko?
natkaszczerbatka  
10-01-2008 17:09
[     ]
     
ta przerwa juz nieaktualna - moge znow przystapic do pracy na stronie ze swiatelkami - zapraszam wszystkich. 


Re: jak zapalic światełko za swoje dziecko?
AsiaMisiaF  
20-10-2007 14:09
[     ]
     
Przepraszam za wczorajszy wpis - chodziło mi nie ponaglanie innych lecz siebie - to ja powinnam zapalić światełko swoim dzieciom. Jeszcze raz przepraszam osoby odpowiedzialne, które na pewno dużo pracują i to w sposób wyjątkowy. Ta strona jest wyjątkowa a światełka wywołują u mnie niepohamowany płacz. 


::   w górę   ::
Przeskocz do :
Forum tworzone przez W-Agora