dlaczego.org.pl  
Forum dlaczego.org.pl  >> ORGANIZACYJNE
Nie jesteś zalogowany!       

Spotkanie w Warszawie
natkaszczerbatka  
11-01-2007 10:55
[     ]
     
Nawiązując do poprzedniego wątku na temat spotkania pozwolę sobie skopiować podsumowanie:

-------------------------------
Z osób zamieszkałych w samej Warszawie i w okolicach zgłosili się:
---- Robert i Agnieszka Chojnowscy (świeczuszka dla Waszej Basieńki [*])
---- GrenTea (światło dla Tamarki [*])
---- DMS (Dorotko, światełko dla Twojej Neli (*))
---- Soffija, czyli ja (Zosieńko, Kruszyno moja, dla Ciebie ta co zawsze kołysanka od mamy ~~~~~)
---- Byc może przyjdzie Natkaszczerbatka, która zadeklarowała wcześniej pomoc... NATKOSZCZERBATKO, przyjdziesz? Światełka dla Twoich Dzieci (*) (*) (*).
Jak widac - zaledwie 4 - 5 osób...
CZY KTOŚ JESZCZE CHCE DO NAS DOŁĄCZYC?????????

Oczywiście gorące przyjęcie czeka WSZYSTKICH Aniołkowych Rodziców, RÓWNIEŻ PRZYBYŁYCH SPOZA WARSZAWY i jej okolic. Byłoby jednak pomocne, gdyby każda z takich osób WYRAŹNIE ZGŁOSIŁA ZAMIAR PRZYBYCIA, ponieważ przyda się to do zorganizowania wcześniej miejsca, które pomieści wszystkich uczestników spotkania...

Ja oczywiście deklaruję swój udział w spotkaniu. Bardzo bym chciała na nim być. Kiedyś zakładałam podobny wątek i pamiętam, że poza wymienionymi osobami zgłosiły sie jeszcze ze trzy ...

Może się uda tym razem?

Musimy jeszcze znaleźć jakieś fajne miejsce. Myślę, że mogłoby to być spotkanie o charakterze bardziej towarzyskim ... co o tym sądzicie? Na tym spotkaniu dopiero byśmy pogadali na temat chętnych do takiej bardziej oficjalnej "grupy wsparcia" Dlatego może bardziej odpowiednim miejscem byłaby jakaś spokojna i niedroga kawiarnia ... hm, sama nie wiem, macie jakieś pomysły? Justyna, może coś Ci przyszło do głowy w międzyczasie?
Mój mail: natkaszczerbatka@gazeta.pl

Pozdrawiam wszystkich, Ania 

Ostatnio zmieniony 27-02-2007 14:39 przez natkaszczerbatka

Re: Spotkanie w Warszawie
Soffija  
11-01-2007 13:50
[     ]
     
Cześc natkoszczerbatko, fajnie, że piszesz i że przyjdziesz. Ja też myślałam o kawiarni, ale na razie jeszcze się nie zastanawiałam nad konkretnym miejscem. Do kawiarni chadzałam w liceum i na studiach... milion świetlnych lat temu... I po prostu nie wiem, która kawiarenka byłaby dla nas najodpowiedniejsza... Przydałyby się nie tylko przystępne ceny, ale i miły nastrój i nienajmniejsze stoliki, a najlepiej i odrobina przestrzeni (a nie stolik na stoliku) - ale pewnie za dużo wymagam :). Więc niech chociaż będzie nastrojowo i niedrogo.
Tym razem na pewno się uda, bo ja przyjdę i dla jednej osoby.
Nie wiem, może kawiarnia, która kiedyś nosiła nazwę "Na Rozdrożu" - przy Łazienkach? Jeśli bylaby ładna pogoda, mogłybyśmy przejśc się na wspólny spacer... Jak myślicie?
Prawdę mówiąc, ja nie myślałam o grupie wsparcia, żadnych pogadankach, wystąpieniach, nie wiem o czym jeszcze... Nie wiem jak Wy, ja potrzebuję odrobiny normalności z kimś, kto mnie rozumie, bo przeżył coś podobnego, jak ja. Chciałabym zwyczajnie porozmawiac, pobyc razem...
Pozdrawiam Was, drogie Mamy.
Soffija 

Ostatnio zmieniony 07-02-2007 15:53 przez Soffija

Re: Spotkanie w Warszawie
siudka  
11-01-2007 17:11
[     ]
     
ja też chetnie przyjdę; wiadomo, zależy kiedy będzie spotkanie, bo nie zawsze mogę, ale chętnie przyjdę; :)
pozdrawiam wszystkie Aniołkowe Mamy 
Agnieszka mama aniołka Agatki i Dorotki (24.07.2007)
http://www.republikadzieci.org/problemyiniepokoje/strata/pamiec405.htm

Re: Spotkanie w Warszawie do Siudki
Soffija  
11-01-2007 18:40
[     ]
     
To napisz, jakie terminy Ci odpowiadają :) Może uda nam się dostosowac własne do Twoich,
pozdrawiam.
Soffija 

Ostatnio zmieniony 07-02-2007 15:38 przez Soffija

Re: Spotkanie w Warszawie
Iwonka  
11-01-2007 21:04
[     ]
     
Ja sie zgłaszałam na spotkanie w Warszawie, jeśli dojdzie do skutku, przyjadę. 


Re: Spotkanie w Warszawie
Green Tea  
12-01-2007 02:06
[     ]
     
Ja też przyjdę. W sobotę wieczorem wyślę Wam mój grafik szkolny, więc będę wiedziała, która sobota juz wchodzi w grę.
Miejsce? Oby nie kopcono petów. Na Niepodległości jest herbaciarnia naszego znajomego, gdzie mozna sobie dodatkowo zamówić ciastko. Nie wiem ile pomieści osób, ale mogę się spytać.
Widzę, że zbiera się nas coraz więcej... 
Beata - mama Sary (20.12.2001),Tamary (+20tc -12.03.2006) i Grety (04.06.08)
Ostatnio zmieniony 12-01-2007 02:06 przez BeataN

Re: Spotkanie w Warszawie do GreenTea
Soffija  
13-01-2007 18:34
[     ]
     
Droga GreenTea, jak tam Twój grafik? 


Re: Spotkanie w Warszawie do Soffii
Green Tea  
13-01-2007 22:16
[     ]
     
Oto mój grafik:
20.01 - zajęta od 12:00 do 15:30 (potem wolna)
27.01 - zajęta rano i od 14 do 18:00 (raczej odpada)
3.02 - wolna od 11 cały dzień
10.02 - wolna po 15:30

Myślę, że bardzo pasuje 3 luty, bo jestem właściwie wolna, a nawet 10 luty, jeśli spotkanie będzie koło 17..
Nie mogę się doczekać!
10.02 - 
Beata - mama Sary (20.12.2001),Tamary (+20tc -12.03.2006) i Grety (04.06.08)
Ostatnio zmieniony 13-01-2007 22:23 przez BeataN

Re: Spotkanie w Warszawie
DMS  
15-01-2007 14:12
[     ]
     
Cześć,
czy zdecydowałyście się na jakąś datę. Według mnie 2 lutego byłby super. Ja już nie mogę się doczekać tego spotkania, dlatego im wcześniej, tym lepiej.
Dajcie proszę znać. Pozdrawiam cieplutko, 
Nelitka (*)http://www.republikadzieci.org/problemyiniepokoje/strata/pamiec401.htm
Milenka (ur. i uratowana 22.08.2007)

Re: Spotkanie w Warszawie
Green Tea  
15-01-2007 14:59
[     ]
     
2 to piątek. Dla mnie może być, byle nie przed 18, bo bractwo musi wrócić z pracy i z przedszkola.
Odezwijcie się, Warszawianki, 2, czy 3 luty? O której i gdzie Wam pasuje, to postaramy się dopasować do wszystkich. 
Beata - mama Sary (20.12.2001),Tamary (+20tc -12.03.2006) i Grety (04.06.08)

Re: Spotkanie w Warszawie
DMS  
15-01-2007 18:36
[     ]
     
Miałam na myśli 3 lutego - tylko mi się pomyliło. Sugerowałabym spotkanie popołudniowe.
Co do miejsca, to prawdę mówiąc nie znam takiego, gdzie jest wydzielona salka. Zresztą w tej chwili nic mi nie przychodzi do głowy.
Pozdrawiam, 
Nelitka (*)http://www.republikadzieci.org/problemyiniepokoje/strata/pamiec401.htm
Milenka (ur. i uratowana 22.08.2007)

Re: Spotkanie w Warszawie
Green Tea  
15-01-2007 23:33
[     ]
     
DMS, chyba same się spotkamy, bo na razie cisza... Ustalmy termin na 3 lutego. Zobaczymy, kto sie zgłosi. Co do miejsca, to zapytam o tę herbaciarnię. 
Beata - mama Sary (20.12.2001),Tamary (+20tc -12.03.2006) i Grety (04.06.08)

Re: Spotkanie w Warszawie
natkaszczerbatka  
16-01-2007 11:59
[     ]
     
ja się zgłaszam! też będę, jak się nic nagłego nie wydarzy. 


Re: Spotkanie w Warszawie
Green Tea  
16-01-2007 12:17
[     ]
     
No to chwilowo jest nas 3 na 3 lutego w godzinach popołudniowych. 
Beata - mama Sary (20.12.2001),Tamary (+20tc -12.03.2006) i Grety (04.06.08)

Re: Spotkanie w Warszawie
DMS  
16-01-2007 15:57
[     ]
     
Green Tea - jak się dowiesz o miejsce, to wrzucę tego maila na forum gazetowe, może jeszcze ktoś się zgłosi. Aaa, i przyszło mi do głowy, że wtedy wrzucimy termin spotkania w osobny post - to bardziej przyciągnie uwagę. Przynajmniej tak czytałam w jakiś marketingowych bzdetach:)
Pozdrawiam, 
Nelitka (*)http://www.republikadzieci.org/problemyiniepokoje/strata/pamiec401.htm
Milenka (ur. i uratowana 22.08.2007)

Re: Spotkanie w Warszawie
Sylwia: mamaMai  
16-01-2007 16:08
[     ]
     
Ja bardzo bym chciała się z Wami spotkać ale 3 luty w moim przypadku niestety odpada:( Jak będzie to 2 luty piątek to chętnie. Pozdrawiam
Sylwia- mama Aniołeczka Majuni (************) 


Re: Spotkanie w Warszawie
Iwonka  
17-01-2007 16:37
[     ]
     
Ja sie zgłaszam po raz drugi, 2 luty mi odpowiada 


Re: Spotkanie w Warszawie
Iwonka  
17-01-2007 16:39
[     ]
     
przepraszam 3 luty mi odpowiada, tak jak pisałyście wcześniej. Pomyliłam się. 


Re: Spotkanie w Warszawie
Green Tea  
17-01-2007 22:03
[     ]
     
Oto lista zgłoszonych do tej pory na 3 lutego:
1. DMS
2. Natkaszczerbatka (jeśli nic się nie wydarzy)
3. Iwonka
4. Ja, czyli Green Tea

Sylwia, mama Mai nie może, bo jej pasuje 2, Soffija, "winowajczyni" całej wojny na razie milczy. Soffija, odezwij się!
Siudka jeszcze nie potwierdziła.
Agnieszka I Robert Chojnowscy na razie też milczą.
Przepraszam, jeśli kogoś pominęłam.

Dziewczyny, chwilowo jest nas cztery. To i tak wystarczy, aby się spotkać. Rzucę zaraz hasło na Terminacji ciąży.
DMS, myślę, że informowanie innych nie ma sensu, bo my przynajmniej znamy się już od jakiegoś czasu i uważam, że spotkanie w kameralnym gronie jest bardziej pozytywne, niż zjazdy. Poza tym nie mamy jeszcze ustalonego miejsca, a im będzie nas mniej, tym mniejszy problem.

A więc spotkanie w Warszawie: 3 luty, w godzinach popołudniowych, miejsce do ustalenia w najbliższym czasie. 
Beata - mama Sary (20.12.2001),Tamary (+20tc -12.03.2006) i Grety (04.06.08)

Re: Spotkanie w Warszawie
Soffija  
18-01-2007 00:10
[     ]
     
Witam Was, kochane Dziewczyny,
przepraszam za to milczenie, bardzo, bardzo przepraszam. Troszkę mi ostatnio siadła psychika, zresztą nadal siedzi... ale postaram się wziąc w garśc i 3 lutego byc z Wami. Tylko mi najbardziej odpowiadałyby godziny typu 13.00 - 14.00... Co Wy na to?
Pozdrawiam gorąco, nie gniewajcie się,
Soffija 

Ostatnio zmieniony 07-02-2007 15:50 przez Soffija

Re: Spotkanie w Warszawie
natkaszczerbatka  
18-01-2007 08:58
[     ]
     
to świetnie! Moim zdaniem godz. 13-14 byłaby OK. Tylko jescze jakieś miejsce ... 


Re: Spotkanie w Warszawie
ewamonika1  
18-01-2007 09:50
[     ]
     
natkaszczerbatka napisał(a):
Tylko jescze jakieś miejsce ...

Natko,
wyślę Ci maila z miejscem, gdzie robiliśmy spotkanie w maju, wg mnie ciekawe.

e. 
---------------
http://www.wady-dloni.org.pl/


Re: Spotkanie w Warszawie
Sylwia: mamaMai  
18-01-2007 10:49
[     ]
     
Ja potwierdzam swoją obecność na 2 lutego i jeszcze jedna Aniołkowa mama by mogła ze mną. Spytałam Agnieszkę i Roberta Chojnowskich to zaraz dopiszą:)
Pozdrawiam
Dla mojej Mai (***********)- wczoraj minęło 21 tyg odkąd zasnęłaś na zawsze.. 


Re: Spotkanie w Warszawie
Sylwia: mamaMai  
18-01-2007 10:55
[     ]
     
Agnieszka i Robert Chojnowscy potwierdzili, że mogą być 2 lutego w piątek. Czyli Ja, Państwo Chojnowscy i jeszcze jedna Aniołkowa mama możemy być w piątek. 


Re: Spotkanie w Warszawie - piatek czy sobota?
natkaszczerbatka  
18-01-2007 11:00
[     ]
     
... no to super, tylko chyba nam się pokręciło czy to ma być w piątek czy w sobotę?
Ja zrozumiałam że to ma być sobota? Może założyć wątek osobny już z datą? 


Re: Spotkanie w Warszawie - piatek czy sobota?
natkaszczerbatka  
18-01-2007 11:00
[     ]
     
z datą i miejscem oczywiście. Myślę że jak już będzie potwierdzone data i miejsce to jescze może ktoś się znajdzie chętny. 


Re: Spotkanie w Warszawie - piatek czy sobota?
Sylwia: mamaMai  
18-01-2007 11:02
[     ]
     
część osób moze w piątek, hmmm na razie mogą 4 i część w sobotę. Decyzja należy do organizatora:) 


Re: Spotkanie w Warszawie - piatek czy sobota?
natkaszczerbatka  
18-01-2007 12:18
[     ]
     
Przecież nie ma "organizatora" - organizujemy się sami ... może lepiej "inicjator" ...

Mi się wydaje że lepsza byłaby sobota ... w końcu można zrobić też tak, że ci co mogą w piątek niech się spotkają w piątek, ci co w sobotę - to w sobotę ... może to głupi pomysł, ale przecież to ma być takie nieformalne, towarzyskie spotkanie ... Potem obie grupy zdadza relację i na przyszły raz może sie uda jakoś razem ...
Dostałam od Ewy na miary na miejsce
http://www.tolubie.pl/

Spotkała się tam grupa z "Chorego" (forum chore dziecko" i bardzo sobie chwalą ... 


Re: Spotkanie w Warszawie - piatek czy sobota?
Sylwia: mamaMai  
18-01-2007 12:21
[     ]
     
Przepraszam, faktycznie "inicjator" to właściwe słowo:). Fajnie by było się spotkać w większym gronie, no ale jak nie wyjdzie to nic nie poradzimy. Napiszcie każda z osobna jaki dzień i godzina pasuje:)
Pozdrawiam 


Re: Spotkanie w Warszawie - piatek czy sobota?
ewamonika1  
18-01-2007 12:32
[     ]
     
natkaszczerbatka napisał(a):
> Dostałam od Ewy na miary na miejsce

> http://www.tolubie.pl/


------
dodam tylko, że w zakładce "o nas" można obejrzeć zdjęcia.

To tylko propozycja, ale u nas sprawdziła się całkiem dobrze.
Miejsce ma klimat, dobre słodycze, kawy, herbaty. I jest całkiem niezły dojazd - na piechotę 7 - 8 minut od stacji metra Wwa Muranów (trzeba iść ulicą Długą do końca i wychodzi się dosłownie na tę herbaciarnię).

ps. my byliśmy w salce na górze, wcześniej ją zarezerwowałam (bezpłatnie, jeśli wyda się określoną sumę na konsumpcję). TAk było w maju ub. roku, nie wiem jak jest w tej chwili.

e. 
---------------
http://www.wady-dloni.org.pl/

Ostatnio zmieniony 18-01-2007 12:33 przez ewa

Re: Spotkanie w Warszawie - piatek czy sobota?
Green Tea  
18-01-2007 13:38
[     ]
     
Dziewczyny, mi jest właściwie prawie obojętne, bo 2 i 3 jestem wolna, ale w piątek w godzinach popołudniowych ciężej jest samochodem przejechać przez miasto i to do centrum. Sobota jest o tyle lepsza, że nie ma tego problemu.

Natkoszczerbatko, zgadzam się z Tobą absolutnie, że ci, którzy mogą, niech spotkają się w piątek, a ci, którzy nie, to w sobotę. Zawsze jest sens takich spotkań. Najwyżej następnym razem postaramy się spotkać w jednym terminie.
Ja raczej w sobotę. 
Beata - mama Sary (20.12.2001),Tamary (+20tc -12.03.2006) i Grety (04.06.08)

Re: Spotkanie w Warszawie - piatek czy sobota?
Green Tea  
18-01-2007 13:42
[     ]
     
Ja mam jeszcze jedno pytanie: czy tam się pali, czy nie, bo jeśli tak, to ja nie mogę absolutnie, gdyż od dymu "zatykam się" i będziecie mnie potem wynosić, tak jak mnie na studiach wynosili z zadymionej Harendy.. 
Beata - mama Sary (20.12.2001),Tamary (+20tc -12.03.2006) i Grety (04.06.08)

Re: Spotkanie w Warszawie - piatek czy sobota?
ewamonika1  
18-01-2007 13:44
[     ]
     
Green Tea napisał(a):
> Ja mam jeszcze jedno pytanie: czy tam się pali, czy nie


dla pewności można zadzwonić.
U nas nikt nie palił i ilekroć tam byłam, nie siedziałam wśród dymu, bo też tego nie lubię, ale 100-procentowej pewności nie mam.

e. 
---------------
http://www.wady-dloni.org.pl/


Re: Spotkanie w Warszawie - piatek czy sobota?
Green Tea  
18-01-2007 14:07
[     ]
     
To przy rezerwacji zapytajcie, bo ja naprawdę od dymu dosłownie duszę się jak klasyczny astmatyk, choć na astmę nie jestem chora, ale byłam we wczesnym dzieciństwie. Nie chcę się znaleźć w sytuacji, w której nie mogę złapać oddechu i znika mi obraz przed oczami. Raz to przeżyłam i mi wystarczy. Dlatego chodzę tylko do tych miejsc, w których jest zakaz palenia. 
Beata - mama Sary (20.12.2001),Tamary (+20tc -12.03.2006) i Grety (04.06.08)

Re: Spotkanie w Warszawie - Chłodna 25
natkaszczerbatka  
18-01-2007 14:22
[     ]
     
a czy słyszałyście o takim miejscu "Chłodna 25" - podobno tam jest super! Pyszne latte za 7 zł i wygodne kanapy ... 


Re: Spotkanie w Warszawie - Chłodna 25
Green Tea  
18-01-2007 14:53
[     ]
     
Nie słyszałam, a gdzie to jest? Ważne, żeby było gdzie zaparkować i nie kopcili. Reszta nie ma dla mnie znaczenia. 
Beata - mama Sary (20.12.2001),Tamary (+20tc -12.03.2006) i Grety (04.06.08)

Soffija - sobota 13-14
Soffija  
20-01-2007 21:40
[     ]
     
Cześc, ja niestety nie mogę byc w piątek. Zdecydowanie odpowiada mi sobota w godz. 13 - 14.
Buźka.
J. 


wracamy do tematu?
natkaszczerbatka  
23-01-2007 12:24
[     ]
     
to co ? wracamy do tematu? juz tylko tydzień? 


Re: wracamy do tematu?
Soffija  
23-01-2007 22:40
[     ]
     
Jasne, ciągle mówię sobie, że czas przejrzec nasze pogaduchy i zrobic podumowanie... No a teraz właśnie nie mogę, bo musze puścic Męza do kompa :). To na czym stanęło z miejscem? 


Re: wracamy do tematu?
natkaszczerbatka  
24-01-2007 08:48
[     ]
     
to może tam:
http://www.tolubie.pl/
miejsce sprawdzone. Poleca je Ewa z dlaczegowego "Chorego" - też mieli tam spotkanie i bardzo sobie chwalą ...
Co o tym myslicie?
To co, może dwie wersje:
piątek - 17.00 - 18.00 dla tych co mogą w piątek
i sobota 13.00 - 14.00 - dla tych co mogą w sobotę.
Przecież nawet jak nas przyjdzie na oba spotkania po kilka osób - to też będzie fajnie, może nawet lepiej ... takie pierwsze kameralne spotkanie?
Według mnie trzeba założyć nowy wątek już z konkretnym adresem miejsca i konkretnymi datami, zebrać w tym watku osoby które się zgłosiły i wysłac do nich na maila konkretną informacje że spotkanie się ma odbyć na 100%
A rezerwacje to nie wiem kiedy najlepiej zrobić, chyba wtedy gdy już będzie potwierdzona ilość osob? 


Re: wracamy do tematu?
Green Tea  
24-01-2007 11:29
[     ]
     
Ja mam potwierdzone wolne 3 lutego i przyjdę. Na stronie tolubię jest informacja, że u nich się nie pali, zatem uważam, że miejsce jest idealne i nie powinnyśmy go zmieniać, żeby nie wprowadzać zamętu.

Stwórzmy więc nowy wątek z konkretną datą i miejscem. Jest nas trzy, które potwierdziły:
Natkaszczerbatka
Soffija
Green tea (czyli ja),
ale na pewno lista się wydłuży. Jeśli nie, to i tak jest sens spotkania w małym gronie. 
Beata - mama Sary (20.12.2001),Tamary (+20tc -12.03.2006) i Grety (04.06.08)

::   w górę   ::
Przeskocz do :
Forum tworzone przez W-Agora