dlaczego.org.pl  
Forum dlaczego.org.pl  >> ORGANIZACYJNE
Nie jesteś zalogowany!       

Koszalin-Msza 15.10
yen  
04-10-2006 22:12
[     ]
     
Info dzięki Natce jest, ale zamieszczam jeszcze na forum.
Msza odbędzie się w Sanktuarium na Górze Chełmskiej o godz. 12.
Po Mszy będzie mozna kupic bransoletki.
Zapraszam. 


Re: Koszalin-Msza 15.10
kabatka  
16-10-2006 13:39
[     ]
     
Wysłałam koleżance, mamie Aniołka, info o mszy w Koszalinie. Była.
Po przyjeździe z mszy jeszcze sprawdziła, czy czegoś aby nie pomyliła... Napisała mi, że ksiądz odprawiający mszę wczoraj o 12.00 na Górze Chełmskiej właśnie ani słowem nie wspomniał, że jest to msza z okazji Dnia Dziecka Utraconego...
Wspomniał tylko o Dniu Papieskim.
Czy to jakaś pomyłka w informacji, czy po prostu ksiądz odprawiający mszę zmienił zdanie? Wiecie coś na ten temat? 


Re: Koszalin-Msza 15.10
yen  
16-10-2006 23:16
[     ]
     
Ksiądz jak najbardziej wspomniał w intencjach za kogo i dla kogo jest ta Msza.
Kłopot był tylko taki, że wypadła na ten dzień niedziela, a na Górze Chełmskiej były już wcześniej dane intencje i obchodzono dodatkowo dzień papieski.
Dlatego x. Romanik niejako gościnnie i na moją prosbę był tam i współkoncelebrował mszę.
Rok wcześniej masza była w tym samym miejscu i była tylko i wyłącznie dla rodziców, niestety w tym roku dlatego, że wypadła niedziela inaczej się nie dało.
Ale wspomniane jak najbardziej było, nawet kilka razy. 


jeszcze jedno
yen  
16-10-2006 23:26
[     ]
     
bardzo chętnie widziałabym kogos do pomocy przy takich sprawach.
Jakoś nikt sie nie zastanawia, czy Msza 'sama się' załatwiła i za ile-bo normalnie o ile wiem płaci sie 'co łaska' za intencje mszalną.
Tę Mszę mieliśmy odprawiona tylko i wyłącznie dzięki uprzejmości x Romanika. 


Re: jeszcze jedno
kabatka  
17-10-2006 08:22
[     ]
     
Yen, dziękuję za wyjeśnienie. Być może, że koleżanka nie słyszała o intencji dla aniołków. Może emocje wzięły górę, nie wiem.
Co do organizacji - poczułam się trochę wywołana do tablicy. Pomoc w organizacji mszy w Koszalinie byłaby dla mnie dosyć ciężka logistycznie. Co do pomocy w organizacji mszy w Warszawie - od niedługiego czasu powoli wstaję dopiero po tym, co się wydarzyło. Jeszcze 3 mies. temu nie miałam zielonego pojecia, że będę taki dzień obchodzić 15 października... 


Re: jeszcze jedno
yen  
17-10-2006 09:09
[     ]
     
Niestety, dla wielu z nas dawniej było nie do pomyślenia, że będziemy obchodzić taki Dzień.
A jeśli koleżanka jest z Koszalina to zapraszam na spotkanie rodziców po stracie 28.10 o godz 12:30 na ul Modrzejewskiej 29/1.
Jest nas wiele w KOszalinie, ale jakoś dziwnie się nikt nie chce angażować, a to, że jest się świadomym innych osób w podobnej sytuacji pomaga.
Pozdrawiam serdecznie 


jeszcze co do Mszy,
yen  
17-10-2006 09:16
[     ]
     
bo może przeczytają to inne osoby z Koszalin-ja naprawdę chciałabym taką Mszę widzieć inaczej, lepiej, ale w pojedynkę przekracza to moje możliwości czasowe (mam jeszcze 2 dzieci) i emocjonalne- czasem wiele mnie kosztuje zajmowanie się ciągle i wciąż sprawami śmierci i cierpienia 


Re: jeszcze co do Mszy,
aniołkowa_mama  
17-10-2006 23:05
[     ]
     
Ja też potwierdzam, że było wspomnienie o Dniu Dziecka Utraconego. Pochodzę z Koszalina, moi bliscy uczestniczyli w tej Mszy. Wiem, że były wcześniejsze intencje, więc było trzech księży. Pozdrawiam Koszalin. 


::   w górę   ::
Przeskocz do :
Forum tworzone przez W-Agora