dlaczego.org.pl  
Forum dlaczego.org.pl  >> ORGANIZACYJNE
Nie jesteś zalogowany!       

konferencja na APS z prośbą o szybką odpowiedź
nemiki  
24-09-2006 17:11
[     ]
     
Witam Was po długiej przerwie. Ostatnio intensywnie rehabilitujemy Tomka w Laskach i coraz rzadziej bywam na forum ale do rzeczy...
Dostałam propozycję udziału w konferencji naukowej na Akademi Pedagogiki Specjalnej pt. "Osoby niepełnosprawne a media". Wszystko to w związku z pisaniem doktoratu właśnie na tej uczelni (nad doktoratem tak naprawdę jeszcze się zastanawiam ale na udział w konferencji już się zgodziłam - chociaż teraz nie wiem czy to był dobry pomysł).

Mam powiedzieć o zmaganiach matki dziecka niepełnosprawnego oraz o wynikach swoich badań jakie przeprowadziłam w związku z pisaniem pracą mgr na temat: Komputer w rewalidacji dzieci niewidomych. W związku z powyższym mam pytanie czy chciałybyście abym powiedziała też coś o "Dlaczego"??? Ja zrobię to bardzo chętnie nie wiem tylko czy się na to zgadzacie. Niejednokrotnie wspominałam o "Dlaczego" na spotkaniach rodziców niewidomych w "Tęczy" albo w Laskach ale to byłoby jednak bardziej oficjalne wystąpienie.

Czekam na odpowiedź i pozdrawiam wszystkich.

Tutaj link z informacją do ww. konferencji: http://www.aps.edu.pl/I_OGOLNOPOLSKA_KONFERENCJA/Konferencja.htm 

Ostatnio zmieniony 24-09-2006 17:15 przez nemiki1

Re: konferencja na APS z prośbą o szybką odpowiedź
ewamonika1  
24-09-2006 18:55
[     ]
     
Anetko,
myślę, że jak najbardziej wspominaj ;) Chociaż dla chorych dzieci udaje się nam zrobić niewiele, albo właściwie nic, ale mimo wszystko warto wspomnieć.

ps. prywata - będziecie chodzić na zajęcia z psami? wtorki,18, daj znać.

pozdr.
e. 
---------------
http://www.wady-dloni.org.pl/

Ostatnio zmieniony 24-09-2006 18:56 przez ewa

Re: konferencja na APS z prośbą o szybką odpowiedź
natkaszczerbatka  
25-09-2006 13:22
[     ]
     
Ja też myślę, że warto wspomnieć o Dlaczego na tej konferencji. A to, że tak mało nam sie udaje zrobić dla dzieci chorych, to przecież może być tylko sprawa przejściowa. 


::   w górę   ::
Przeskocz do :
Forum tworzone przez W-Agora