dlaczego.org.pl  
Forum dlaczego.org.pl  >> ORGANIZACYJNE
You are not logged in       

Wrocławski ośrodek pomocy rodzinom
syrenka111  
14-08-2006 17:17
[     ]
     
witam wszystkich serdecznie. właśnie zauwazyłam zamieszczone na tej stronie ogłoszenie wrocławskiego Ośrodka pomocy rodzinom we Wrocławiu i uznałam za swój obowiązek ostrzec wszystkich na tym forum. Ta organizacja wcześniej nosiła miano stowarzyszenia DDA (dorosłych dzieci alkoholików) i ma na swoim koncie wiele ofiar. Pan cisak i pani kras skrzywdzili mnostwo osób (swoich pacjentów), zreszta aktualnie gromadzone sa przeciwko nim dowody dla prokuratury. Przestrzegam przed jakimikolwiek kontaktami z tymi ludzmi. jeśli ktos chciałby poznac wiecej szczegółów niech uda sie na forum na nieoficjalnej stronie DDA. tam w dziale ogłoszen mozna poczytac skargi pokrzywdzonych przez nich osob. mam nadzieje, ze nie skrzywdzili i nie skrzywdza bywalcow tego forum. 


Re: Wrocławski ośrodek pomocy rodzinom
mamahani  
15-08-2006 10:50
[     ]
     
Właśnie przez ten namiar na stronie Dlaczego trafiłam do p. Magdy - psycholog.
Spotkałyśmy się juz kilka razy. Nie mam jakichkolwiek zatrzeżeń do jej pracy. Jej wiedza i doświadczenie pomagają mi złagodzić przeżywanie straty mojej Córeczki.
Pozdrawiam
Ewa 


Re: Wrocławski ośrodek pomocy rodzinom
syrenka111  
15-08-2006 18:19
[     ]
     
droga mamahami. Ciesze sie, ze jestes zadowolona z pracy terapeutycznej. nie znam pani psycholog -magdy ale znam ludzi u ktorych ona pracuje i to przed nimi przestrzegam innych. sama doswiadczylam ogromnej niesprawiedliwosci i krzywd za sprawa ich niecnych dzialan oraz znam sporo osob, ktore moga powiedziec to samo. chodzi o podnoszenie oplat za terapie w trakcie jej trwania, kilkukrotne nieuzasadnione zmiany umow, wulgarne i przedmiotowe traktowanie pacjentow,a w koncu szantazowanie, zastraszanie, grozenie policja, ujawnianie danych osobowych pacjentow (tj.nazwisk i nr tel pacjentow)w zasadzie bez powodu. moglabym podac jeszcze wiele innych faktów lecz mysle, ze tyle wystarczy... i aby wszystko było jasno. wszystko o czym pisze działo sie na ul. Powstańcow ślaskich i na ul. rejtana (kosciuszki) a sprawcami byli nie psychologowie lecz załozyciele ośrodka, którzy zatrudniaja psychologów (pan Bartłomiej cisak oraz pani małgorzta kras). prosze tylko wszystkich aby zastanowili się dokładnie zanim zawra jakąkolwiek umowę z wymienionymi osobami w osrodku pomocy rodzinie=stowarzyszenie dda poniewaz mogą sprowadzic na siebie wiele nieszczęść. kazdy jest jednek wolnym człowiekiem i sam zdecyduje o miejscu swojej ewentualnej terapii.
pozdrawiam serdecznie 


::   w górę   ::
Jump to :
Forum tworzone przez W-Agora