dlaczego.org.pl  
Forum dlaczego.org.pl  >> ORGANIZACYJNE
Nie jesteś zalogowany!       

15.10 - msze w kosciolach
aniao3  
12-06-2006 12:50
[     ]
     
kochani!
Dzis rozmawialam na Powazkach - glowna msza (czyli taka wspolna dla nas wszystkich) odbedzie sie 14.10 w kosciele Boromeusza - Stare Powazki, godz. 16.30
blizej tego terminu bedziemy jeszcze o tym pisac, ale juz teraz przesylam wam info, byscie zamawiaajc msze u siebie np we wczesniejszym terminie moily tez o tej glownej mszy.
jakby ktos potrzebowal wiecej info to tym jak zamowic taka msze to zapraszam na watek na poronieniu:
http://www.poronienie.pl/forum/topic.php?id=763
mocno sciskam



Re: 15.10
mamahani  
05-07-2006 10:59
[     ]
     
http://www.radiorodzina.wroc.pl
usłyszałam, że można tam zgłaszać intencje do modlitwy.
Zgłosiłam na 15.10 modlitwę w intencji dzieci które odeszły na skutek poronienia, martwego porodu, dzieci zmarłych po narodzeniu oraz w intencji ich Rodziców. Ogólnie - w imieniu nas wszystkich.
Napisałam także maila do Radia Rodzina:
"Witam
chciałam zapytać o możliwość zasygnalizowania na Waszej antenie w dniu 15 października, że jest to Dzień Dziecka Utraconego.
Wysłałam właśnie z Waszej strony zgłoszenie modlitwy w dniu 15.X. w intencji zmarłych dzieci, ale może uda się więcej wspomnieć o tym temacie na antenie.
Jestem mamą Hani, która urodziła się 27 kwietnia i zmarła tego samego dnia wieczorem. Dwa lata temu poroniłam w 14 tygodniu ciąży.
Po stracie córki trafiłam na stronę www.dlaczego.org.pl - tu spotkałam "rodziców bez dzieci" szukających ukojenia i wspierających się wzajemnie. Dowiedziałam się jak wiele osób cierpi po stracie dzieci, a także o dniu 15 października. Jeżeli jest możliwość poruszenia tego tematu będę bardzo wdzięczna."

Dziś uzyskałam odpowiedź: "Oczywiście zasygnalizujemy, że dzień 15 października to Dzień Dziecka
Utraconego i postaram się osobiście, żeby tego dnia modlić się w intencji
zmarłych maluszków, a może i ruszyć "temat", pogłebić go."


Czy macie jekieś doświadczenie w takich sprawach?
Jakie ewentualnie materiały można im przekazać?

Pozdrawiam
Ewa 


Re: 15.10 - msza w Bydgoszczy
sasha  
12-07-2006 20:23
[     ]
     
Nie wiem czy u nas wczesniej odbywaly sie msze tego dnia, ja w kazdym razie nie slyszalam. Dlatego pomyslalam ze moge pojsc do kosciola w mojej parafii i porozmawiac w tej sprawie.
Nie wiem tylko czy Wam dziewczyny bedzie pasowalo bo jestem z Fordonu a napewno wiekszosc z nas bedzie chciala w niej uczestniczyc wiec moze wolicie zeby msza odbyla sie gdzies w centrum? 

Ania

mama Aniołka Dominisi (+29.03.2006) i Emilki (*27.08.2007)
http://www.nekropolia.pl/karta.php?id=955
Ostatnio zmieniony 12-07-2006 20:31 przez sasha

Re: 15.10 - msza w Bydgoszczy
zorka  
18-07-2006 18:54
[     ]
     
W Poznaniu też będzie masza. Kto chętny do pomocy w załatwianiu? ;) 


Re: 15.10 - msze w kosciolach-Kraków
Kasia D.  
20-09-2006 22:29
[     ]
     
Zamówiłam mszę w Kaplicy w szpitalu w Prokocimiu.
15 października o 11:30. Odprawi ją ks. Lucjan, myślę, że jest to człowiek najlepiej znający nasze problemy.
Staram się o zorganizowanie oprawy muzycznej dla tej mszy,mam nadzieję, że się uda. 
Kasia mama Misi-Aniołka

::   w górę   ::
Przeskocz do :
Forum tworzone przez W-Agora