dlaczego.org.pl  
Forum dlaczego.org.pl  >> ORGANIZACYJNE
Nie jesteś zalogowany!       

skad brac dotacje?
aniao3  
16-05-2006 22:16
[     ]
     
kochani!
polecam lekture str. www.ngo.pl

np na rzeczy zwiazane ze sluzba zdrowia:
http://wiadomosci.ngo.pl/wiadomosci/170334.html

albo:
http://wiadomosci.ngo.pl/wiadomosci/196446.html

byc moze na ten rok za wczesnie, ale mozna sie przygotowac na rok przyszly.

na inicjatywy o zasiegu wojewodzkim mozna dostac fundusze z Urzedow Marszalkowskich - warto sprawdzic zatem w swojej okolicy.

Jak cos znajde to dopisze
pa



Re: skad brac dotacje?
Elżbieta  
17-05-2006 12:54
[     ]
     
Witaj Aniu
Pracuje w firmie zajmującej się pisaniem wniosków o dofinansowanie.
Jak coś ciekawego znajdę - z jakich funduszy ile i jak możemy pozyskać wsparcie finansowe dla rozwoju organizacji to dam Ci znać.
Ela Ch. 


Re: skad brac dotacje?
Elżbieta  
17-05-2006 16:13
[     ]
     
jeszcze raz ja.
Na stronie internetowej www.mz.gov.pl z prawej strony jest zakładka "mechanizmy finansowe EOG i NMF" Można byłoby spróbować napisać projekt do pkt. 8 - poprawa jakości(...) podnoszenie kwalifikacji kadry medycznej. - proponuje szereg szkoleń dla położników. Lub pkt 7 - budowa medycznych platform informacyjnych, tu można byłoby zrobić coś z portalem Dlaczego, a co najważniejsze przy tego rodzajach projekty przewidują działania promocyjne wydawanie ulotek i plakatów itd. Co wy na to? mój e-mail: elzbietkaa@o2.pl 


Re: skad brac dotacje?
aniao3  
17-05-2006 23:02
[     ]
     
Dzieki Elu za wiesci!
Co do szkolen - jest gotowe przygotwoane przez Fund. Rodzic po Ludzku (dla personelu med. "jak postepowac z pacjentka w syt. straty") - moze daloby sie na nie wyslac lekarzy? :)

Mysle ze trzeba by sie zastanowic co mozemy/chcemy/musimy zrobic.

I wtedy dzialac. Wszelkie inicjatywy lokalne mile widziane!

anka 


Re: skad brac dotacje?
Elżbieta  
18-05-2006 08:24
[     ]
     
Witaj Aniu
Masz rację z tym że najpierw trzeba sobie jasno określić co trzeba zrobić a wtedy dalej myśleć skąd brać kasę na te działania. Myślę że Wy w Warszawie dokładnie nad tym się zastanowicie, a ja służę pomocą w napisaniu wniosków-projektów.
Ściskam
Ela. 


Re: skad brac dotacje?
aniao3  
18-05-2006 19:05
[     ]
     
Elu - jestes boska!
dzieki!



::   w górę   ::
Przeskocz do :
Forum tworzone przez W-Agora