dlaczego.org.pl  
Forum dlaczego.org.pl  >> ORGANIZACYJNE
Nie jesteś zalogowany!       

prezentacja dla poloznych + ankieta
aniao3  
30-04-2006 11:51
[     ]
     
dziewczyny z poronienia.pl (a wlasiciwe to wuchowa i agusia ze wsparciem mamy jaromira z dlaczego) zrobily prezentacje dal poloznych
wnioski, przebieg i uwagi praktyczne w watku:
http://www.poronienie.pl/forum/topic.php?id=607
to tak jakby ktos chcial zrobic w sowim miescie podobna prezentacje.

dziewczyny zrobily tez ankiete o tym jak postrzegane jest poronienie przez polozne.
wyniki:
http://www.poronienie.pl/forum/topic.php?id=661
pouczajaca lektura - jak uda sie zrobic wiecej takich ankiet to bedziemy wiecej wiedziec o tym co jeszcze trzeba zrobic...
sciskam



Re: prezentacja dla poloznych + ankieta
Elżbieta  
02-05-2006 11:11
[     ]
     
Witam
Aniu, Uważam, że prezentacje dla położnych to dobry "pierwszy kroczek" do zmian. Jeśli tylko uda mi się z dziewczynami z Białegostoku spotkać zaproponuje im żebyśmy zrobiły taką prezentacje. Wtedy zwrócę się do Ciebie po rady. Dlatego proszę o e-maila do Ciebie (mój e-mail: elzbietkaa@o2.pl).
Ps. Narazie w naszym mieście znalazłyśmy się trzy, mam nadzieję że gdy tylko ruszą broszury będzie nas więcej. I naprawdę zaczniemy zmieniać sytuację w naszym mieście.
Ps.II. Wysłałam deklarację przystąpienia do Koła w formie Wolontariusza. Czy w związku z tym otrzymam jakiś papierek potwierdzający mój wolontariat? 


Re: prezentacja dla poloznych + ankieta
aniao3  
02-05-2006 11:42
[     ]
     
dzieki Elu!
co do papierka - o ile wiem chyba nie mamy nic takiego, ale ze sprawami formalnymi najlepiej oblatana jest natka :) wiec mysle ze sie tutaj zaraz dopisze - bo byly deklaracje jakie sie wypelnialo a czy byl potem papier potwierdzajacy - dalibog nie wiem.
co do prezentacji - zajmuja sie nai obecnie dziewczyny zp oroneinia wuchowa oraz emily_r
ale przesle im namiary na ciebie (jakby co mozna sie z nimi skontaktwoac dopisujac w tamtych watkach.
ciesze sie ze w Bialymstoku cos rusza w dobrym kierunku
mocno sciskam
anka 


Re: prezentacja dla poloznych + ankieta
natkaszczerbatka  
02-05-2006 19:02
[     ]
     
"Wysłałam deklarację przystąpienia do Koła w formie Wolontariusza. Czy w związku z tym otrzymam jakiś papierek potwierdzający mój wolontariat"

Rozumiem, że wysłałaś na adres TPD ul. Kredytowa 1A ? Ostatnio nie sprawdzałam poczty, ale w tym tygodniu sie wybieram i odbiorę Twoją deklarację.
Jeśli potrzebujesz takie potwierdzenie przystąpienia do koła to oczywiście wyślę Ci je. Postaram się, żeby dotarło do Ciebie jak najszybciej. Gdyby co to kontaktuj się ze mną na adres dlaczego@dlaczego.org.pl albo natkaszczerbatka@gazeta.pl 


od wuchowej - o poloznych
aniao3  
06-05-2006 23:20
[     ]
     
Na prezentacji dla poloznych (59 kobitek) zadna nie wiedziala, ze 15.10 przypada dzien dziecka utraconego (zmarlego). I tylko dla 1/5 z nich kobieta, ktora stracila jedyna ciaze jest mama.
...
chyba przed nami wiecej pracy niz myslalam...
najbardziej dobila mnie ta 1/5 uwazajace ze po poronieniu, stracie dziecka jest sie mamą 


::   w górę   ::
Przeskocz do :
Forum tworzone przez W-Agora