dlaczego.org.pl  
Forum dlaczego.org.pl  >> ORGANIZACYJNE
Nie jesteś zalogowany!       

sprawa kasy!
zorka  
28-04-2006 08:40
[     ]
     
Zastanawiam się ile mamy w ogóle pieniędzy na koncie i czy członkowie wpłacałą jakiąś roczną opłatę (zdaje się ze umawiałyśmy się na 50 zł rocznie). Przyznam bez bicia, że dopiero jakiś czas temu wpłaciłam na Dlaczego kasę za ten i tamten rok(w sumie 100zł) - teraz jeszcze 1% (coś ponad 50 zł).
Dacie radę zgłaszać się do "raporciku"?
Jolu - ile mamy tej kasy łącznie? 


Re: sprawa kasy!
aniao3  
28-04-2006 09:58
[     ]
     
zdaje sie ze jeszcze mamy rpoblem z bankiem - poszukiwany taki ktory by nam poprowadzil konto za darmo albo za symboliczne oplaty (bo teraz wychodzi cos kolo 300 zl rocznie na same koszty obslugi bankowej)
no i musi prowadzic to jako konto organizacji, niestety nie da sie tego robic przez konto osobiste (choc tak byloby najtaniej)
jakby ktos mial pomysl to przyjety zostanie z entuzjazmem :)



Re: sprawa kasy!
jaewa1  
28-04-2006 15:03
[     ]
     
Ja roczne 50 zł wpłaciłam, potem 1% mój i męża. Moja mama też wpłaciła swój %, obiecało też znajome małżeństwo, ale czy faktycznie to zrobili, tego nie wiem.

Ewa,
Amelka Aniołek 2.04.2004 http://www.republikadzieci.org/problemyiniepokoje/strata/pamiec26.htm
Błażej 26.04.2005
i majowy synek

Re: sprawa kasy!
natkaszczerbatka  
30-04-2006 00:19
[     ]
     
z tego co pamiętam to w marcu na koncie było około 500 zł. Troche kasy zjadły opłaty za utrzymanie konta. Samo wydrukowanie zestawu transakcji kosztuje coś koło 10 zł. Aż sie odechciewa chodzić do banku w tej sprawie. 


Re: sprawa kasy!
Jola  
05-05-2006 08:50
[     ]
     
ostanio nie dostałam wydruku bankowego - nie wiem co sie dzieje :-(
ale jak tylko przyjdzie, napisze jaki jest faktyczny stan konta. 


Re: sprawa kasy!
Jola  
09-05-2006 09:54
[     ]
     
Stan konta na dzień dzisiejszy to - 415,50
suma uznań - 100zł
suma obciążeń - 25 zł 


Re: sprawa kasy!
ewamonika1  
09-05-2006 10:07
[     ]
     
Jolu,
dzięki za info, choć kasy mało :-(

pozdr.
ewa 
---------------
http://www.wady-dloni.org.pl/


Re: sprawa kasy!
natkaszczerbatka  
09-05-2006 11:16
[     ]
     
jeszcze nie dotarły pieniądze z akcji 1%. Są one przekazywane na specjalne konto TPD i dopiero potem są przelewane na nasze. 


Re: sprawa kasy!
jaewa1  
09-05-2006 12:37
[     ]
     
ulżyło mi Natko, bo już mnie ta kwota bardzo zmartwiła, ale skoro dojdzie jeszcze 1% to fajnie :)

Ewa,
Amelka Aniołek 2.04.2004 http://www.republikadzieci.org/problemyiniepokoje/strata/pamiec26.htm
Błażej 26.04.2005
i majowy synek

Re: sprawa kasy!
natkaszczerbatka  
09-05-2006 14:32
[     ]
     
w związku z tym, że nasze konto jest takie skromne podtrzymuje pomysł żeby poddać pod dyskusje ewentualne wpłaty od osób, które chcą założyć stronke ze światełkiem dla dziecka. Oczywiście nie chce założenia strony uzalezniać od wpłaty, ale ... zawsze to jakiś grosz, a maili dostaje sporo w sprawie światełek.
Może założyć osobny wątek żeby tą sprawę przedyskutować? 


Re: sprawa kasy!
zorka  
10-05-2006 09:39
[     ]
     
Natko, zakładaj osobny. To jest bardzo dobry i mądry pomysł moim zdaniem. 


Re: sprawa kasy!
marzekal  
20-05-2006 10:38
[     ]
     
Dziewczyny, umieście na widocznym miejscu numer konta. Chciałam wpłacić! Albo mam problemy ze wzrokiem albo z szukaniem :-(
Przepraszam, że przegapiłam sprawę wpłaty ale ostatnio tylko pobieżnie przeglądam forum (notoryczny brak czasu i "podanie na twarz") Czekam na potrzebne dane. Pozdrawiam ciepło,
Marzena 


Re: sprawa kasy!
mamaAdama  
20-05-2006 17:53
[     ]
     
Dziewczyny, spróbujcie w BISE - mają tam specjalna ofertę dla organizacji pozarządowych. Może uda wam się dostać zwolnienie z opłat. 


Re: sprawa kasy!
zorka  
20-05-2006 20:05
[     ]
     
http://www.dlaczego.org.pl/ondla.htm

Tu jest nasz nr konta:) 


Re: sprawa kasy!
Sylwia M.  
01-03-2007 14:57
[     ]
     
 

Ostatnio zmieniony 20-08-2007 08:01 przez SMalecka

Re: sprawa kasy! - do Sylwii
natkaszczerbatka  
01-03-2007 15:53
[     ]
     
Sylwia, dziękujemy za pytanie. Poprosimy skarbnika żeby sprawdził, czy pieniądze dotarły. Nie praktykujemy pisemnego potwierdzania wpłat, z rożnych powodów, jeśli chodzi o publiczne imienne podziekowania - nie wszyscy sobie tego życzą, ale sprawdzimy to, w razie czego kontaktuj się ze mną na maila dlaczego@dlaczego.org.pl 

Ostatnio zmieniony 01-03-2007 15:58 przez natkaszczerbatka

Re: sprawa kasy!
jadwinias  
02-04-2007 14:03
[     ]
     
właśnie poszukuję konta i sposobności wpłaty 1%
coś malo informacji na ten temat czyżby szło coś nie tak.Rozmawiajmy i na ten temat, myślę że to ważne a szczególnie dla istnienia "forum".
pozdrawiam wszystkich. jadwinias 


Re: sprawa kasy!
natkaszczerbatka  
03-04-2007 23:58
[     ]
     
informacja jest już od dawna - link jest na stronie głównej w dość widocznym miejscu. 


Re: sprawa kasy!
mamahani  
21-05-2006 21:06
[     ]
     
Przyznam szczerze, że bywam na tej stronie od kilku dni, kilka godzin dziennie, może trochę chaotycznie zaglądam w różne miejsca szukając... właściwie nie wiem czego. Pomocy.
Dopiero dziś trafiłam na ten wątek. Z jednej strony to dobrze, że ktoś kto szuka wsparcia nie trafia na "dzień dobry" na hasło "oczekujemy wpłat....", ale myślę że wiele Mam nie domyśli się (tak jak ja do teraz), że pieniądze są potrzebne i tutaj. Na stronie startowej nie "rzuca się w oczy" nic na ten temat - może bardziej to uwidocznić w tamtym miejscu.
I jeszcze jedno - mam pewne doświadczenie w sprawach księgowych i administracyjnych, więc jeśli będę mogła się do czegoś przydać - jestem do dyspozycji.
Pozdrawiam
Ewa
P.S.
w najbliższym tygodniu postaram się, aby stan konta wzrósł o minimum 100 zł ;-) 


Re: sprawa kasy!
Sylwia M.  
23-05-2006 09:46
[     ]
     
Dzisiaj wyślę Wam 100 zł. Cieszę się, że jest takie forum. Niestety z mojego wielkiego- prawie 500 tyś miasta jestem sama na tym forum. A pochówków dzieci w ostatnim czasie jest bardzo dużo. Próbowałam agitować naszą stronę, zostawiając karteczki z informacjami na grobkach dzieci, nawet owinęłam w folię chroniącą przed deszczem. Nie było odzewu, a to szkoda. 


Re: sprawa kasy!
Sylwia M.  
14-06-2006 07:33
[     ]
     
 

Ostatnio zmieniony 20-08-2007 07:55 przez SMalecka

Re: sprawa kasy!
mama Oliwki  
24-06-2007 00:09
[     ]
     
Przepraszam za to pytanie jestem z Wami krotko dzieki FORUM pomalutko wracam do siebie jestescie mi potrzebni i nietylko mi siedze kazdego dnia godzinami jeszcze nie przeczytalam wszystkiego dzisiaj doszlam tu,mam pomysl na zasilenie kata,wracajac do pytania jeszcze raz przepraszam napiszcie mi na co sa przeznaczane,pytanie tylko zniewiedzy. 


::   w górę   ::
Przeskocz do :
Forum tworzone przez W-Agora