dlaczego.org.pl  
Forum dlaczego.org.pl  >> ORGANIZACYJNE
You are not logged in       

w sprawie bransoletek
malomi  
22-01-2006 12:39
[     ]

Sprawa bransoletek wygląda następująco:
mamy projekt
mamy sponsora (mam nadzieje że jeszcze mamy)

natomiast pojawił się problem natury logistycznej i może macie jakiś pomysł jak go rozwiązać.

Zapotzebowanie na bransoletki jest duże, więc trzeba przemyśleć sposób rozprowadznia ich. Najprościej byłoby zamawiać na stronie, a następnie wysyłać pocztą - płatność przy odbiorze. Jednak jest to trochę dla nas kłopotliwe.
Z drugiej strony są firmy spedycyjne, które chętnie by się tym zajęły, no ale odpłatnie...
Może macie jakieś pomysły? 

Re: w sprawie bransoletek
jaewa1  
24-01-2006 13:05
[     ]

gratuluję znalezienia sponsora, myślę, że to wielka rzecz :)

Ewa,
Amelka Aniołek 2.04.2004 http://www.republikadzieci.org/problemyiniepokoje/strata/pamiec26.htm
Błażej 26.04.2005
i majowy synek

Misz  
24-01-2006 19:04
[     ]

Tak mysle...
A moze na przyklad umowa z Allegro?
Wtedy bransoletki mozna by sprzedawac za posrednictwem portalu za jakas symboliczna kwote, a caly zysk mozna by zadeklarowac na rzecz jakiejs fundacji, czy inny cel charytatywny.
Od niedawna w Allegro sa ludzie tzw pomocnicy sprzedazy, ktorzy moga wziac na siebie za okreslona oplata cala sprawe logistyki wystawiania rzeczy i obslugi finansowej operacji. 

zorka  
25-01-2006 08:52
[     ]

Moja przyjaciółka pracuje w allegro. Pogadam. 

Jola  
25-01-2006 09:18
[     ]

fajnie :-) 

makarka  
02-02-2006 12:53
[     ]

witam,
czy juz wyjasnila sie jakos psrawa dystrybucji bransoletek. bardzo nam na nich zalezy. jak mozna jakos w tym pomoc to ja i moj maz mozemy wszystko robic, lacznie z adresowaniem kopert. jezeli potrzebna jest jakakolwiek pomoc to dajcie znac. 

::   w górę   ::
Jump to :
Forum tworzone przez W-Agora