dlaczego.org.pl  
Forum dlaczego.org.pl  >> ORGANIZACYJNE
Nie jesteś zalogowany!       

Serwer nie będzie dłużej sponsorowany BARDZO WAŻNE
natkaszczerbatka  
08-12-2005 14:56
[     ]
     
Kochani!

Właśnie otrzymaliśmy wiadomość, że

_____________________

"Sytuacja na rynku usług hostingowych (drastyczny spadek cen i zysków
przy utrzymujących się wysokich cenach usług telekomunikacyjnych) zmusza
nas do szukania oszczędności w nowym roku. Niestety na pierwszy ogień
idą sponsorowane serwery, szczególnie te generujące duże koszty (te o
wysokim transferze), a taki jest właśnie Państwa serwer.
Dlatego też chciałbym Państwa prosić o poszukanie nowego serwera dla
serwisu dlaczego.org.pl."
____________________

Bardzo dziękujemy firmie www.virtual.pl za sponsorowanie naszego serwera przez cały rok. Dzięki temu mogliśmy założyć strone i zacząć działać.

W tej sytuacji możemy zrobić następujące rzeczy:

- szukać nowego sponsorowanego serwera - co może zając sporo czasu i nagle
może się okazać, że strona znika.

- poszukać innego serwera i zapłacić za niego. To kwota rzędu kilkuset złotych, dokładnie jeszcze nie wiemy, z powodu dość sporego transferu na naszej stronie, kwota ta moze okazać się wyższa.

Czy jest może wśród Was ktoś, kto może nam pomóc lub doradzić w kwesti znalezienia nowego serwera?

Macie może namiary na jakis solidny serwer, na który można by było przeprowadzić stronę http://www.dlaczego.org.pl ?

Bardzo możliwe, że będziemy musieli zrobić zbiórkę, co o tym sądzicie?

SPRAWA JEST DOŚĆ PILNA, nie chcielibyśmy aby z dnia na dzień znikła strona i forum. 


Re: Serwer nie będzie dłużej sponsorowany BARDZO WAŻNE
natkaszczerbatka  
29-12-2005 17:28
[     ]
     
Witam wszystkich i dziękuje za pomoc którą udzieliliście do tej pory. Dziękujemy za wszystkie wpłaty.
W tej chwili sytuacja się wyjaśnia pozytywnie. Mamy nowy serwer! Strona jeszcze nie została przeniesiona, dlatego nie chce zdrzadzać szczegółów. Jak tylko wszystko będzie załatwione na 100% - przekażemy więcej szczegółow na temat nowego serwera 


Re: Serwer nie będzie dłużej sponsorowany BARDZO WAŻNE
Sylwia z Czeladzi  
04-01-2006 17:00
[     ]
     
Witam, gdy dowiedziałam się że serwer TEJ WAŻNEJ strony nie będzie dłuzej sponsorowany postanowiłam porozmawiać ze znajomym informatykiem czy zna kogoś kto mógłby nam pomóc. Trochę to trwało, dzisiaj dostałam od niego wiadomość, cytuję: "witam Pani Sylwiu - sprawa wyglada tak: jesli na stronie bedzie w widocznym miejscu bannerek na stale to macie ten hosting za darmo".
Przeczytałam na forum że jest juz jakiś nowy serwer ale przesyłam wiadomość od siebie na wszelki wypadek.
Jeśli moge się przydać proszę o kontakt
sylwiazimowicz@poczta.onet.pl
lub
GG 2005361
Pozdrawiam
Sylwia mama aniołka Jasia 
Sylwia

::   w górę   ::
Przeskocz do :
Forum tworzone przez W-Agora