dlaczego.org.pl  
Forum dlaczego.org.pl  >> ORGANIZACYJNE
Nie jesteś zalogowany!       

strona internetowa
anches  
29-11-2005 12:04
[     ]
     
mój znajomy wyraził wstępną deklarację pomocy przy reorganizacji strony.

ale musze konkretnie wiedziec o co chodzi z tą przebudową.

Jakiś czas temu myślałam o tym by stworzyć możliwość pisnia blogów.

Aga 


Re: strona internetowa
natkaszczerbatka  
29-11-2005 12:26
[     ]
     
Agnieszko! Bardzo się cieszę, że znalazły się takie osoby. W skrócie: bo w tej chwili mam mało czasu: chodzi o stworzenie szablonu strony w php. Jest to dynamiczna metoda tworzenia stron internetowych które daje dużo lepsze możliwości niż strona w html którą robię ja sama, trochę na piechotę, (jestem raczej humanistką i z wykształcenia i z przekonania i innaczej nie potrafię)
Była już próba robienia strony wg szablonu php nuke, ale jednak szablon ten daje za mało możliwości. Chodzi o to żeby grafika została dokładnie taka jak jest, menu również. I do tej grafiki, w tym samym układdzie menu, żeby stworzyć szablon php dodając oczywiście wszelkie dobrodziejstwa jakie daje php: czyli blogi, baze danych itp - ale to już sprawa do przedyskutowania z osobą która się tym zajmie. Chodzi również o stworzenie śwaitelek które będą sie zapalały automatycznie, wg ankiety która znajdzie się na stronie. Szablon graficzny światełek przygotowała kiedyś Irmina, i chciałabym do tego wrócić.
To tak w skrócie, teraz muszę lecieć, ale już mniej więcej wiesz o co chodzi? 


Re: strona internetowa
anches  
29-11-2005 12:38
[     ]
     
w skrócie wiem :-) myślę że najprościej bedzie jak dam temu znajomemu namiary na ciebie to się juz sami dogadacie :-) 


::   w górę   ::
Przeskocz do :
Forum tworzone przez W-Agora