dlaczego.org.pl  
Forum dlaczego.org.pl  >> ORGANIZACYJNE
Nie jesteś zalogowany!       

Odwołanie Konsultnanta Położnictwa
melka_x  
24-11-2005 17:02
[     ]
     
W dzisiejszej Chwili dla Ciebie ukazał się materiał o stracie i Dlaczego. Cytuję fragment komentarza prof. Stanisława Radowickiego Krajowego Konsultnanta Położnictwa i Ginekologii.

"Kobiety często dramatyzują. Utrata ciąży i dziecka nierzadko jest zwykłym nieszczęśliwym wypadkiem, a nie wielką tragedią. Bywa, że same sobie są winne, gdy w nieodpowiedni sposób przygotują się do ciąży, nie dbają o siebie.

Jakość płodu jest sumą czynników środowiska i sposobu w jaki kobieta siebie traktuje. Dziecko od poczęcia jest jak cenny kwiat. Jeśli odpowiednio o nie nie zadbamy umiera"

Wypowiedzi nie będę komentować. Proponuję zacząc zbierać podpisy o odwołanie prof. Radowickiego. Zastanówcie się też proszę nad mediami, które powinnyśmy tą skandaliczną wypowiedzią zainteresować. 


Re: Odwołanie Konsultnanta Położnictwa
ewamonika1  
24-11-2005 17:20
[     ]
     
Magdo,
nie czytałam tej wypowiedzi.
Brzmi jak ze złego snu i to śnionego dawno temu.

Ból porodowy którego nie masz prawa czuć, bo wg lekarza - mężczyzny, jest minimalny. Cierpienie którego nie ma, bo kobiety są same sobie winne.
Co dalej?

e. 
---------------
http://www.wady-dloni.org.pl/


Re: Odwołanie Konsultnanta Położnictwa
ulcia  
24-11-2005 17:35
[     ]
     
właśnie przeczytałam ten artykuł i po prostu brak mi słów co do wypowiedzi pana profesra. Bardzo chętnie przyłącze się do tej petycji.

Pozdrawiam ciepło

Mama Kubusia ur i zm 20,09,2005 


::   w górę   ::
Przeskocz do :
Forum tworzone przez W-Agora