dlaczego.org.pl  
Forum dlaczego.org.pl  >> ORGANIZACYJNE
Nie jesteś zalogowany!       

Dyżurny psycholog na forum
zorka  
25-04-2005 08:40
[     ]
     
Jest taka potrzeba? Znam pewną miłą osobę, która deklarowała chęć pomocy. Zapukać do niej? 


Re: Dyżurny psycholog na forum
aniao3  
25-04-2005 10:44
[     ]
     

PUKAJ!
zawsze to lepiej bytaka osoba byla, niz by jej nie bylo...



Re: Dyżurny psycholog na forum
natkaszczerbatka  
25-04-2005 23:38
[     ]
     

Moim zdaniem koniecznie powinny być takie osoby.  


Re: Dyżurny psycholog na forum
murziczek  
09-08-2005 15:02
[     ]
     
Witam,
czy ta miła osoba nadal ma ochotę pomóc?Proponowali mi psychologa w szpitalu po prodzie,ale nie chciałam,Teraz jednak zastanawiam się nad tym,bo bardzo mi cięzko.Moje dziecko urodziło się martwe w ostatni piątek o 19,30,w 23 tygodniu ciązy.
Iwona 
Iwona

Re: Dyżurny psycholog na forum
zorka  
16-08-2005 09:55
[     ]
     
Jełśi jesteś zaiteresowana nadal - służę nr telefonu do p. psycholog. Osoba ta mieszka w Poznaniu i chętnie się z tobą spotka/ porozmiawia. 


Re: Dyżurny psycholog na forum
murziczek  
20-08-2005 11:53
[     ]
     
Witam,
dziękuję bardzo,ale to chyba nie będzie jednak konieczne.Rozmowa z psychologiem to trudna dla mnie decyzja,przyznaniem,ze nie panuję nad wszystkim...Narazie daję sobie radę,jest coraz lepiej,choc kazda z Was wie,jak jest naprawde i ze to "lepiej" jest mocno powierzchowne.W ramach chyba terapii mój maz zabiera nas jutro nad morze.Będziemy w Dębkach,jedzie ktos?Srednio jestem zadowolona z tego wyjazdu,wolałabym się zakopac w domu i nie wychodzic,ale moj maz ma często dobre pomysły i moze to pomoze troszkę?Zobaczymy.Poza tym moj mąz bardzo cierpi,gdy patrzy na mnie i stara się robic wszystko,abym poczuła się lepiej.Nie chcę zabieac Mu złudzenia,ze moze mi pomoc,bo naprawdę mi pomaga,jest cudowny.No ale to nie ten wątek...Jezeli będę chciała poorozmawiac z psychologiem,to się odezwę.Narazie bardzo dziękuję za pomoc.Nawiązałam takze kontakt z Centrum Kryzysowym w Warszawie.Zapraszają do siebie po uprzednim umowieniu telefonizcnym,wizyta nic nie kosztuje.Mam namiary,jezeli ktos by chciał,ja chyba nie skorzystam.Boję się takiego otwarcia przed obcym człowiekiem,a moze to by pomogło?nie wiem,zastanowie się nad tym.
pozdrawiam i dziekuję 
Iwona

Re: Dyżurny psycholog na forum
zorka  
24-08-2005 21:02
[     ]
     
Napiszę ze swojego podwórka:

byłam u psychologa raz (tylko i aż), pół roku po stracie córeczki.
O dziwo, pomogło, oczyściło atmosferę - po tej wizycie m.in. zrozumiałam, że nie jestem pępkiem świata, że obok mnie jest facet, który tak samo cierpi. Zamiast użalać się nad sobą - zaczęłam się temu facetowi baczniej przyglądać. ;) 


Re: Dyżurny psycholog na forum
mandy007  
29-11-2005 20:47
[     ]
     
Czy mogłabym otrzymać adres e-mail do ktoregos psychologa? 


Re: Dyżurny psycholog na forum
ewamonika1  
29-11-2005 21:25
[     ]
     
mandy007 napisał(a):
> Czy mogłabym otrzymać adres e-mail do ktoregos psychologa?


Mandy,
o mail do konkretnego psychologa może być trudno. Na forum od czasu do czasu pisze pani psycholog (nick MAJ), możesz napisać do niej wysyłając maila na adres:
biuro-tpd@tpd-maz.org.pl

lub zapytać wprost na forum.

Być może zainteresuje Cię również któryś z adresów z poniższego linku:

http://www.dlaczego.org.pl/pomocpsych.htm

pozdrawiam,
ewa 
---------------
http://www.wady-dloni.org.pl/

Ostatnio zmieniony 29-11-2005 21:26 przez ewa

::   w górę   ::
Przeskocz do :
Forum tworzone przez W-Agora