dlaczego.org.pl  
Forum dlaczego.org.pl  >> ORGANIZACYJNE
You are not logged in       

forum z ekspertem
natkaszczerbatka  
29-03-2005 11:51
[     ]
     

Chyba trzeba by było zalożyć podforum dla Ksiedza. Ksiądz już czeka na nasze zaproszenie, z tym że pomyślałam sobie, że jak Ksiądz wejdzie na forum a ono będzie puste, lub z nikłą ilością wątków, to może się zniechęcić.
Proponuje zalożyć forum dla Księdza, i powpisywać na nie parę pytań dla niego. Ja już tam coś mam w zanadrzu, ale gdyby Wam coś przyszło do głowy to byłoby super.
Co o tym sądzicie?

 


Re: forum z ekspertem
aniao3  
29-03-2005 12:17
[     ]
     

Mysle ze warto by zalozyc podforum pt Wiara, albo jakos tak nazwane, gdzie mozna byloby dyskutowac na wszelkie tematy zwiazane z wiara, pytaniami o sens tego co sie zdarzylo w aspekcie wiary, etc. I chyba trzeba zalozyc takie pod-forum i dac o nim info i wtedy zaczna sie wpisy. A ksiedza trzeba uprzedzic, ze to poczatek dzialania, wiec jak zawsze na poczatku - wpisow jest malo.

I jeszcze jedno - nazwalabym tak to forum, by mozna bylo tam rozmawiac o roznych wiarach. Tzn, zeby osoba wyznania prawoslawnego, ewangelickiego, mojzeszowego, buddyjskiego (to nie wyznanie, ale wiecie co mam na mysli :) mogla sie wypowiadac i aby na tym pod-prom byli tez księża - przedstawiciele roznych religii. Choc pewnie sila rzeczy dominowac bedzie katolicyzm.

No i wazne - musi byc dobry admin-moderator by kasowac trolle, bo jak wiecie religia to temat lakomy dla trolli :(
buziaki
a

ps - natko usiluje ci wyslac poczta txt ale mi odbija twoja gazetowa... 


Re: forum z ekspertem
natkaszczerbatka  
29-03-2005 12:25
[     ]
     
nie wiem co się dzieje z pocztą, wyślij w takim razie na adres dlaczego@dlaczego.org.pl 


Rozmowy o wierze
aniao3  
29-03-2005 13:17
[     ]
     

poszlo :)
a moze nazwac to pod-forum Rozmowy o wierze? to tylko taka propozycja, mzoe ktos bedzie miec lepsza? :)Re: Rozmowy o wierze
mama38  
29-03-2005 21:42
[     ]
     

Dobry tytuł. I na razie taki ustawię , potem można zmienić.
Mam propozycję, aby to forum było moderowane tzn kazdy post w pływający na forum musi zostac zatwierdzony przez moderatora? Co wy na to? Nie będzie litości dla trolli :) No i tu pytanie o chetnego do prowadzenia? Ustawie je wstepnie w taki sposób i na próbę zobaczę w jaki sposób to działa.
Ania 


Re: Rozmowy o wierze
aniao3  
29-03-2005 23:14
[     ]
     

no nie wiem czy to nie bedzie za duzo pracy dla moderatora?
moze raczej dac tu admina i ze 2 wspoladminow z uprawnieniami do kasowania watkow to wtedy szybko bedzie mozna wykasowac trolla jakby sie zjawil i dac mu od razu bana na IP.
co o tym myslicie?
anka 


::   w górę   ::
Jump to :
Forum tworzone przez W-Agora