dlaczego.org.pl  
Forum dlaczego.org.pl  >> ORGANIZACYJNE
Nie jesteś zalogowany!       

W ątek o stronie
natkaszczerbatka  
29-03-2005 10:38
[     ]
     

Mam prośbę, żeby w tym wątku wpisywać Wasze propozycje i sugestie dotyczące strony. Jeżeli będzie to skupione w jednym wątku, łatwiej mi bedzie to wszystko zebrać do kupy i nic mi nie umknie.
 


Re: Wątek o stronie
natkaszczerbatka  
29-03-2005 10:51
[     ]
     

A propos strony, włąsnie zastanawiam się jakby tu sobie i Wam ułatwić pracę ... nie wiem czy to dobry pomysł, żeby założyć podforum o stronie? Czy to trudno (pytanie do mamy38) założyć nowe podforum? Dostaję od Was e-maile, czasem ktoś na gg wpisuje swoje sugestie, jeszcze ktoś inny na forum. Bardzo się z tego cieszę, ale przyznam (nie wiem może to po ostatnich przezyciach w TVN) ale trochę się pogubiłam w tym wszystkim. Gdyby skupić wszystko w jednym miejscu, byłoby łatwiej i nie musielibyscie mi przypominać po kilka razy, żeby coś tam uzupelnić. Po prostu bym odchaczała to co już zrobione i przynajmniej wszystko by było jasne. E-mailem oczywiście wysyłalibyście mi jakieś większe materiały, opracowania, zdjęcia itp.
Co o tym sądzicie?
Proponowałabym na nowym podforum o stronie założyć takie watki typu:
propozycje do biblioteki
propozycje do przeglądu prasy
materiały do pobrania
itp itp
Tam byśmy wspisywali wszystko co dotyczy danej sprawy
A w wątku nowości
wpisywałabym wszystkie aktualności i zmiany na stronie
Bardzo by mi to ułatwiło dalszą pracę.
 


Re: Wątek o stronie
natkaszczerbatka  
29-03-2005 10:53
[     ]
     
a, i jeszcze jedno. Podforum to byłoby otwarte, tak żeby każdy "nowy" który wchodzi na stronę i na forum, a mo coś ciekawego do zaproponowania w związku ze stroną - też mógł o tym napisać. 


Re: Wątek o stronie
mama38  
29-03-2005 11:09
[     ]
     

Aniu!
Założenie nowego podforum to żaden problem, pytanie tylko czy to rzeczywiście konieczne? Mamy to: podforum organizacyjne i nie widzę problemu, aby tu znalazły się wszystkie watki dotyczace strony. Ale to moje prywatne zdanie i jesli uważasz, że poforum o stronie ułatwi Ci prace to jeszcze dzis ono powstanie :)
Pozdrawiam
Ania 


Re: Wątek o stronie
natkaszczerbatka  
29-03-2005 11:22
[     ]
     
witaj Aniu! Nie wiem już sama. Jeszcze się zastanowię. Może faktycznie, pozakładam na forum organizacyjnym wątki dotyczące strony i zobaczymy jak to będzie działało. 


::   w górę   ::
Przeskocz do :
Forum tworzone przez W-Agora