dlaczego.org.pl  
Forum dlaczego.org.pl  >> ORGANIZACYJNE
Nie jesteś zalogowany!       

W sprawie linków na stronie do forum
natkaszczerbatka  
22-03-2005 15:12
[     ]
     

No to postanowiłam zainagurować nowy wątek na nowym forum. Chodzi o podlinkowanie forum do strony. Właśnie podlinkowałam forum do strony startowej. Czeka mnie dość żmudna praca z tym linkowaniem, ponieważ muszę wchodzić na każdą stronę osobno i w dwóch miejscach robić linki. A tu święta zapasem. W związku z tym proszę o cierpliwość. Stopniowo postaram się te linki dołączać. Chyba, że nasz fachowiec od spraw technicznych Grzegorz (kłaniam się) zna jakiś sposób, żeby to zrobić w stylach css, ale chyba to nie jest możliwe. Raczej trzeba będzie na piechotę.
Nawiasem mówiąc strona wymaga trochę poprawek formalnych, zatem stopniowo będziemy ją przy okazji linkowania doprowadzać do porządku. Trochę to jednak czasu zajmie.
A przy okazji linków: zastanawiam się czy nie wypadałoby dać jakiegoś linka do strony głównej Dlaczego dla odmiany na stronach forumowych? Co prawda zrobiłam tak, żeby forum otwierało się w nowym oknie, ale jeżeli to nie jest kłopotem ... co o tym sądzicie? Może tam na górze gdzie jest napisane forum dlaczego.org.pl mógłby być ten link? Czy może jest tylko ja nie zauważyłam?  


Re: W sprawie linków na stronie do forum
Amtrak  
22-03-2005 15:21
[     ]
     


natkaszczerbatka napisał(a):
>
Może tam na górze gdzie jest napisane forum dlaczego.org.pl mógłby > być ten link? Czy może jest tylko ja nie zauważyłam?

Nie było linka, mógłby być, jest.

 
--
Amtrak
Ostatnio zmieniony 22-03-2005 15:21 przez Amtrak

::   w górę   ::
Przeskocz do :
Forum tworzone przez W-Agora