dlaczego.org.pl  
Forum dlaczego.org.pl  >> OGŁOSZENIA
Nie jesteś zalogowany!       

pytanie
ula  
16-02-2009 23:06
[     ]
     
Dobrywieczór jestem poloozna i chcialabym poszezyc swoja wiedze na temat tak trudny dla wszystkich jak strata ciąży i dziecka.Jako położna widze bardzo często ból i cierpienie z tego powodu i jest to dla mnie bardzo duży ból.Obecnie przebywam w Irlandii i niedłógo zaczne tutaj pracowac bo otrzymałam pozwolenie.chcialabym wiedziec wiecej i stać sie podpora dla mam i ich rodzin w tych pierwszych godzinach czy dniach po tak wielkiej stracie.Z góry dziekuje za kazde informacje,a także jeśli potrzebujecie słowa wsparcia mozecie kierowac je do mnie.Dzieki 


Re: pytanie
borsuk69  
06-04-2009 17:54
[     ]
     
witam mam na imię gosia 24 lutego straciłam synka w 31 tygodniu ciązy.Dzidzius niemiał żadnych wad,i ciąża była prawidłowa a z sekcji wyszło Wylew krwi do mózgu.Co mogło byc przyczyną?ani nie dzwigałam ani nie robiłam niczego a tak wyszło!!!!!!!!!DLACZEGO??????????jest mi bardzo ciężko!!!!!!!!!!!!!!! 


Re: pytanie
kalina_19  
07-04-2009 21:37
[     ]
     
borsuk wiesz ja urodziłam maksia w 36 tyg i nie wykryzli zadnej wady ,nic poprstu medycyna nie jest jeszce tak rozwinieta,tak sobie teraz to tłumacze,czasem nie mozna dowiedziec sie wszytkiego mozemy tylko myslec tyle nam pozostało... 
mama mikołaja,igora i aniołka maksia36tydz http://maksymilianmikolajzapasnik.pamietajmy.com.pl/index.php?m=Obituaries&a=Detail

Re: pytanie
zuzanka  
22-04-2009 11:09
[     ]
     
22-04-2009 11:06 [ Edytuj ]
[Odpowiedź] [Widok uproszczony] [Subskrybuj]
nie wiem dlaczego się tak stało,lekarze mówią że też nie znaja przyczyny,wierzę im -ale zawsze jakieś wątpliwości,czy nie zrobiłam czegoś nie tak ,w 28 tc urodziłam dziecko z powodu krwiaka który rozlał sie pod łozysko ,nie rozumiem dlaczego on wogóle powstał ,wszystkie wyniki były dobre,nie pracowałam ,trafiłam do szpitala z powodu krwawienia ,po pierwszej dobie było wszystko ok ,krwiaka juz prawie nie było,ale musiał podejść pod łożysko i trzeba było robić cc,moja zuzka umarła-bo była zbyt słaba,lekarze mówia że czasami tak jest i nie wiadomo skąd się on wziął
zuzanka 
zuzanka

Re: do autorki pytania
eMKa  
23-05-2009 18:03
[     ]
     
Ula, czy Twoje pytanie jest wciąż aktualne? Ja niedawno urodzilam córeczkę, wiedząc że ma letalną wadę. Mogłabym podzielić się refleksjami, ale od lutego nie ma żadnego Twojego wpisu. Nie wiem czy jeszcze tu zaglądasz. 


Re: do autorki pytania
atusia13  
21-09-2009 17:41
[     ]
     
Ja także mam synka z wadą letalną i wg lekarzy nie miał szans przeżycia a żyje już 4ty miesiąc. Chętnie podzielę się wspomnieniami z walki o skarbika....jeśli to Pani pomoże w pracy. 
Beata
Mama Marcelka z wadą letalną ur.14.05.2009 - zm 24.03.2011 http://funer.com.pl/epitafium,marcel-wysocki,5849,1.html

Re: do autorki pytania
zorka  
25-02-2010 09:05
[     ]
     
Ula, jesteś tu?

Jeśli zniknęłaś z forum, wątek zostanie zamknięty, by niepotrzebnie nie budzić nadziei na pomoc położnej. 

Ostatnio zmieniony 25-02-2010 09:05 przez zorka

Re: do autorki pytania
Gosspel  
14-06-2010 02:16
[     ]
     
Powiem Wam dziewczyny ,ze mnie tacy ''pytacy'' drażnią ...niby co chce wiecej wiedzieć o nas matkach ? Przecież wystarczy trochę wysiłku poczytać wszystko co jest na tym forum (dzieki ,że wogóle ono jest) i chyba każdy zrozumie wszystko i uzyska odpowiedzi na swoje pytania - bez ich zadawania ...tak samo ankiety itp...ale to moje zdanie i mam nadzieje ,że nikogog tym nie uraziłam...Pozdrawiam 
mama Oli, aniołka Tymusia , małego Antosia i Aduni

::   w górę   ::
Przeskocz do :
Forum tworzone przez W-Agora