dlaczego.org.pl  
Forum dlaczego.org.pl  >> OGŁOSZENIA
Nie jesteś zalogowany!       

Wiadomość do mam spodziewających się dziecka.
Mariola25  
15-02-2009 17:08
[     ]
     
Witam.
Wiadomość tą kieruje do wszystkich Pań będących w ciąży, które wiedzą iż dziecko, które noszą pod sercem jest chore i rokowania na ich zdrowe przyjście na świat nie są najlepsze.
Jestem dziennikarką i przygotowuje program o matkach, które znalazły sie w tej ciężkiej sytuacji życiowej i chciałby o tym opowiedzieć, podzielić się tym co przeżywają, tym samym pomóc innym matkom.
Proszę o kontakt.
a.kalwala@tvn.pl 

Ostatnio zmieniony 15-02-2009 19:43 przez Mariola25

Re: Wiadomość do mam spodziewających się dziecka.
mirosław  
03-07-2009 13:19
[     ]
     
Do wszystkich przyszłych mam, których ciąża przebiega bezproblemowo w pierwszej dobie po urodzeniu dziecko otrzyma szczepienie przeciw wzw (wirusowe zapalenie wątroby)obecnie w całej Polsce stosowane są nadal szczepionki koreańskie EUVAX B refundowane przez NFZ (cena 26 zł)poproście o szczepinkę Engerix cena (49zł) to może uchronić Was przed dramatem lub chorobą dziecka ,dlatego tu przekazuję tą informację bo nasze dziecko otrzymało Euvax b i mam złe doświadczenie czytaj więcej o szczepionce EUVAX B. To nie jest lek a zabójcza szczepionka , która powinna być niedopuszczona do szczepień masowych, ale stało się inaczej w przetargu liczyła się cena a nie zdrowie i życie naszych dzieci. Pan Paweł Policzkiewicz miał w 2001 jako Główny Inspektor Farmaceutyczny wpływ na wybór tej szczepionki myśle, że jedyną odpowiednią karą dla Tego Pana byłoby zaszczepienie Jego osobiście tą właśnie szczepionką może wówczas zrozumiałby swój błąd. 
mirosław

::   w górę   ::
Przeskocz do :
Forum tworzone przez W-Agora