dlaczego.org.pl  
Forum dlaczego.org.pl  >> DZIAŁANIE FORUM
Nie jesteś zalogowany!       

Prośba o pomoc!
Algaj  
12-06-2016 13:34
[     ]
     
Bardzo prosze o pomoc.kiedy pierwszy raz napisałam na mejla terminacji,nie miałam nicku na dlaczego.ale juz nadrobiłam ta zaległość.pisze na oba mejle i czekam juz kilka dni.prosze,pomóżcie!potrzebuje wsparcia!chcialabym bardzo moc skorzystać z forum terminacja.pomocy!!! 


Re: Prośba o pomoc!
zwyklababa  
22-06-2016 21:02
[     ]
     
ja mam to samo. Nie mogę znaleźć teraz loginu, ale do terminacji nie. Nie dostałam odpowiedzi ani możliwości zalogowania sie an forum o terminacji. Tak samo jak Ty bardzo potrzebuję porozmawiać z Kimś, kto mnie zrozumie, a a forum o straatach czuję się jak wyrzutek. Mamy, które kochają... A Mamy, które zabiły???? 


Re: Prośba o pomoc!
dominiacela  
14-10-2016 20:59
[     ]
     
Jestem dokładnie w tej samej sytuacji. Też wysłałam 2 maile i cisza. Jutro idę do szpitala i Jestem przerażona. Liczyłam na pomoc ze strony forum :(
Algaj napisał(a):
> Bardzo prosze o pomoc.kiedy pierwszy raz napisałam na mejla terminacji,nie miałam nicku na dlaczego.ale juz nadrobiłam ta zaległość.pisze na oba mejle i czekam juz kilka dni.prosze,pomóżcie!potrzebuje wsparcia!chcialabym bardzo moc skorzystać z forum terminacja.pomocy!!!


Algaj napisał(a):
> Bardzo prosze o pomoc.kiedy pierwszy raz napisałam na mejla terminacji,nie miałam nicku na dlaczego.ale juz nadrobiłam ta zaległość.pisze na oba mejle i czekam juz kilka dni.prosze,pomóżcie!potrzebuje wsparcia!chcialabym bardzo moc skorzystać z forum terminacja.pomocy!!! 
Domi

Re: Prośba o pomoc!
zwyklababa  
06-11-2016 16:58
[     ]
     
Dziewczyny czy macie dostęp do forum o terminacji? Proszę odpowiedzcie. Ja poprosiłam o dostęp prawie rok temu i nic. Ani dostępu ani odpowiedzi. Nadal chiałabym móc z niego korzystać, czasem czymś się podzielić, może komuś się przyda to, co ja już mam za sobą, albo może mnie to co ktoś inny przezył. Nie wiem czy pisać znowu z prośbą o dostęp czy to nie ma sensu jak dotąd nie było żadnej reakcji. Poradźcie coś proszę. 


::   w górę   ::
Przeskocz do :
Forum tworzone przez W-Agora