dlaczego.org.pl  
Forum dlaczego.org.pl  >> DZIAŁANIE FORUM
Nie jesteś zalogowany!       

CZY MOŻEMY ZAPOBIEC NIESZCZĘ|CIU? - pilne
eMKa  
18-06-2009 22:47
[     ]
     
Prosze administratorów forum o pilne zwrócenie uwagi w STRATA DZIECKA na dwa w?tki: 1. zainicjowany 15/06/2009 przez dani, 2. zainicjowany 17/06/2009 przez magdaz (Czy która? z was ma kontakt z Dani).
Proszę w imieniu osób korzystaj?cych z forum o informację, jak powinni?my zachować się w takich przypadkach? Czy co? można zrobić, by zapobiec ewentualnemu nieszczę?ciu? 


Re: CZY MOŻEMY ZAPOBIEC NIESZCZĘ|CIU? - pilne
MamaAdasia  
19-06-2009 10:44
[     ]
     
Czekamy na odpowiedĽ 

Ania- mama:
Adasia- Aniołka 36tc. 2.10.2008r. [']
Aniołka 10tc., 18.09.2007r.[']

Zuzanny Marty 18.11.2010 32/33tc
i Zofii Agnieszki 27.07.2012 39tc

Re: CZY MOŻEMY ZAPOBIEC NIESZCZĘ|CIU? - pilne
magdaz  
19-06-2009 17:28
[     ]
     
jak to jest, ze je?li która? z forumowieczek "nagnie regulamin" forum lub np załozy drugi taki sam temat do rozmowy to wówczas administrator "natychmiast" się zjawa, a teraz kiedy jest pomoc bardzo potrzebna to go nie ma... od postu mamy mai i Dani minęło kilka dni i czy nie mozna jako? zareagować, pomóc... będziemy stać z boku a obok może doj?ć do nieszczę?cia?
magda mama Trzech Aniołków 


Re: CZY MOŻEMY ZAPOBIEC NIESZCZĘ|CIU? - pilne
Amtrak  
19-06-2009 18:03
[     ]
     
magdaz napisał(a):
> jak to jest, ze je?li która? z forumowieczek "nagnie regulamin" forum lub np załozy drugi taki sam temat do rozmowy to wówczas administrator "natychmiast" się zjawa, a teraz kiedy jest pomoc bardzo potrzebna to go nie ma... od postu mamy mai i Dani minęło kilka dni i czy nie mozna jako? zareagować, pomóc... będziemy stać z boku a obok może doj?ć do nieszczę?cia?


Witam,
Nie jest tak do końca tak z tym natychmiast i proszę nie naginać tego do swoich potrzeb.
To tak gwoli ?cisło?ci.

Parę słów ode mnie prywatnie w tej kwestii.

Istnieje możliwo?ć odnalezienia dani i skontaktowania się z ni? poprzez sprawdzenie logów serwera i kontakt poprzez dostawcę internetu. Ogólnie na tę chwilę wiem, w jakim rejonie Polski dani się znajduje z kim się skontaktować, żeby sprawdzić.

Tre?ć postów dani wskazuje jednoznacznie na chęć odej?cia z tego ?wiata.

Proszę o kontakt z organizacj? Dlaczego, namiary podane www.dlaczego.org.pl kontakt.

Służę pomoc? techniczn? w tej sprawie.
Nie mogę ujawniać tutaj żadnych informacji z logów i sam próbować zdziałać w sprawie kontaktu z dani. Ochrona prywatno?ci itp. 
--
Amtrak

Re: CZY MOŻEMY ZAPOBIEC NIESZCZĘ|CIU? - pilne
magdaz  
19-06-2009 18:12
[     ]
     
Bardzo dziękuję za pomoc...
magda mama Trzech Aniołków 


Re: CZY MOŻEMY ZAPOBIEC NIESZCZĘ|CIU? - pilne
Amtrak  
19-06-2009 18:42
[     ]
     
Witam ponownie.

Rozmawiałem przed paroma chwilami z dostawc? internetu dla IP, z którego korzystała dani.

Musi się to wszystko zacz?ć od policji, nie maj? możliwo?ci ruchu bez tego pocz?tku. 
--
Amtrak

Re: CZY MOŻEMY ZAPOBIEC NIESZCZĘ|CIU? - pilne
magdaz  
19-06-2009 18:52
[     ]
     
Rozmawiałam z zork? na ten temat i jesli uda sie ustalić cokolwiek to proszę jej przekazać informację, ale z tego co czytam to chyba... nic nie da rady zrobić... 


Re: CZY MOŻEMY ZAPOBIEC NIESZCZĘ|CIU? - pilne
zorka  
19-06-2009 19:02
[     ]
     
Witajcie,
tak sobie my?lę, czy w takim razie nie należy zgłosić sprawy policji skoro bez takiego zgłoszenia mamy zawi?zane ręce. Tylko kto ma to zrobić? Kto? z okolic miejsca zamieszkania dani? Amtrak? Ja? Wydaje mi się na chłopski rozum, że jak pójdę do swojego osiedlowego komisariatu, z dala od miejsca zamieszkania dani, to granatowi panowie postukaj? się w czoło. Co robimy? 


Re: CZY MOŻEMY ZAPOBIEC NIESZCZĘ|CIU? - pilne
zorka  
19-06-2009 19:22
[     ]
     
Dzwoniłam na policję (infolinia 0800 120 226). Sprawa wygl?da tak: należy osobi?cie stawić się w komendzie wojewódzkiej (miasto obojętne) i tam zgłosić sprawę.
Wyjeżdżam jutro z samego rana, wracam w niedzielę póĽnym wieczorem. Je?li do tego czasu sprawa dani się nie wyja?ni - proszę privem o nr IP i wszelkie dane dostepne nam, jako wsółtwórcom Dlaczego (ja mam do szukania takich rzeczy dwie lewe).
Z góry dzięki, Amtrak.

Zgłoszenie sprawy biorę więc na siebie. 

Ostatnio zmieniony 19-06-2009 19:24 przez zorka

Re: CZY MOŻEMY ZAPOBIEC NIESZCZĘ|CIU? - pilne
Amtrak  
19-06-2009 19:54
[     ]
     
poszło na priv. 
--
Amtrak

Re: CZY MOŻEMY ZAPOBIEC NIESZCZĘ|CIU? - pilne
Amtrak  
19-06-2009 21:17
[     ]
     
Tak na marginesie z logów serwera:

dani przegl?da forum, była wczoraj i dzi?.
Wydaje mi się, że pozwoli sobie pomóc i odezwie się. 
--
Amtrak
Ostatnio zmieniony 19-06-2009 21:20 przez Amtrak

Re: CZY MOŻEMY ZAPOBIEC NIESZCZĘ|CIU? - pilne
Ania  
19-06-2009 21:20
[     ]
     
Cieszę się bardzo :) 


Re: CZY MOŻEMY ZAPOBIEC NIESZCZĘ|CIU? - pilne
magdaz  
19-06-2009 21:21
[     ]
     
Dziękujemy za dobre informacje.... 


Re: CZY MOŻEMY ZAPOBIEC NIESZCZĘ|CIU? - pilne
zorka  
19-06-2009 21:43
[     ]
     
Dani, je?li to czytasz - napisz na forum, że jeste?, żyjesz - wiele osób, również zbolałych i cierpi?cych, bardzo się o ciebie martwi... 

Ostatnio zmieniony 19-06-2009 21:45 przez zorka

::   w górę   ::
Przeskocz do :
Forum tworzone przez W-Agora