dlaczego.org.pl  
Forum dlaczego.org.pl  >> DZIAŁANIE FORUM
Nie jesteś zalogowany!       

do admina
buleczka  
30-05-2009 11:20
[     ]
     
Drogi Adminie,
czy można by było przekształcić nasz w?tek "Rozmowy przy kawce" na "Strata dziecka" w mały czat??? 
buleczka

Mama Tomcia (22.06.2007 - 14.02.2008)
http://tomuskaczorowski.pamietajmy.com.pl

Re: do admina
buleczka  
01-06-2009 21:57
[     ]
     
hej, hej, jest gdzie? Admin??? 
buleczka

Mama Tomcia (22.06.2007 - 14.02.2008)
http://tomuskaczorowski.pamietajmy.com.pl

Re: do admina
Amtrak  
05-06-2009 20:01
[     ]
     
Witam,

na to pytanie odpowiedĽ brzmi Tak,
na pytanie zadane w poprzednim po?cie odpowiedĽ brzmi Nie.

Obydwie odpowiedzi nie s? w stylu: nie chce mi się. 
--
Amtrak

Re: do admina
buleczka  
08-06-2009 12:00
[     ]
     
Drogi Amtraku,
dziękuję za odpowiedĽ i wcale nie sugerowałam że ci się nie chce.
Dzięki za utworzenie osobnego forum jednak to nie załatwia naszego problemu, Dalej jest to forum. I po przekroczeniu pewnej ilo?ci wpisów komputery nam się wieszaj? a odpowiedzi koleżanek widać po kilku minutach. St?d pro?ba o co? w rodzaju gg lub czatu.
Czy naprawdę nic a nic nie da się zrobić????

Pozdrawiam 
buleczka

Mama Tomcia (22.06.2007 - 14.02.2008)
http://tomuskaczorowski.pamietajmy.com.pl

Re: do admina
zorka  
19-06-2009 21:59
[     ]
     
Opcj? będzie założenie osobnego czatu na np. www.polczat.pl
Możecie zwołać się przez forum przy kawce na stronie Dlaczego, ustalić godzinę itp, a potem przenie?ć się na czat.
Skoro amtrak mówi, że nie da się tu, to ja mu wierzę. :) 


Re: do admina
ola m.  
01-11-2010 18:47
[     ]
     
Kim Jesteś Adminie ? 


Re: do admina
admin  
03-11-2010 20:24
[     ]
     
ola m. napisał(a):
> Kim Jesteś Adminie ?


Nikim, jak każdy.
Pozdrawiam.

//Amtrak 


Re: do admina
mirella  
18-01-2011 20:52
[     ]
     
Witam
Drogi Adminie mam preobley z zalogowaniem sie ponownie, Na forum jestem od 2007 , prawie codziennie odwiedzam strone Swiatelka i Listy do Dzieci , ale od pewnego czasu nie moge pisac , po nacisinieciu odpowiedzi wyskakuje mi nie jestes zalogowany, dwa razy wysylalam prosbe o nowe haslo i dwa razy otrzymalam odpowiedzi ale niestety to nie funkcjonuje. W patek 14.01 zarejstrowalam sie na nowo , ale na e-mail mojej mamy ( sprb "malpa" neostrada.pl) i do dzisiaj nie otrzymalam zadnej odpowiedzi, moj e-mail m-walus malpa versanet.de
Bardzo Prosze o pomoc
Z gory
Dziekuje Mirella Walus 


Re: do admina
admin  
30-01-2011 22:50
[     ]
     
mirella napisał(a):
> Witam

> Drogi Adminie mam preobley z zalogowaniem sie ponownie, Na forum jestem od 2007 , prawie codziennie odwiedzam strone Swiatelka i Listy do Dzieci , ale od pewnego czasu nie moge pisac , po nacisinieciu odpowiedzi wyskakuje mi nie jestes zalogowany, dwa razy wysylalam prosbe o nowe haslo i dwa razy otrzymalam odpowiedzi ale niestety to nie funkcjonuje. W patek 14.01 zarejstrowalam sie na nowo , ale na e-mail mojej mamy ( sprb "malpa" neostrada.pl) i do dzisiaj nie otrzymalam zadnej odpowiedzi, moj e-mail m-walus malpa versanet.de

> Bardzo Prosze o pomoc

> Z gory

> Dziekuje Mirella Walus


Bardzo dziwny problem...
Proszę korzystać z versanet.de, skoro powiadomienia tam docierają. Na niektóre skrzynki pocztowe powiadomienia mogą nie docierać i nie jest to zależne ode mnie.

Proszę wyczyścić pliki cookie w przeglądarce, i spróbować wpisywać login i hasło z klawiatury, nie kopiuj/wklej z maila i nie używać zapamiętywania haseł w przeglądarce do tej strony. Może też wyczyścić zapamiętane hasła.

Za każdym przypomnieniem hasła jest generowane nowe hasło i na to hasło oczekuje skrypt. Proszę spróbować wygenerować hasło 1 raz, poczekać na maila i tego hasła użyć.

Tyle na tę chwilę mogę poradzić, w sumie to niezbyt wiem co może być powodem, skoro innym użytkownikom to działa bez problemów.

Jaka przeglądarka?
//Amtrak 


Re: do admina
mamaMateusza  
24-01-2011 23:36
[     ]
     
Bardzo proszę o przeniesienie "tematu" "Nasz synuś Piotruś" autor- Agata na strata dziecka. 

*+ Mateusz 38tc i maleńki Aniołek, ziemski Miłosz
-----------------------------------------------------------------------------------------
Gdyby nasza miłość mogła Cię ocalić, nigdy byś od nas nie odszedł...
Ostatnio zmieniony 24-01-2011 23:37 przez mamaMateusza

Re: do admina
admin  
27-01-2011 17:36
[     ]
     
mamaMateusza napisał(a):
> Bardzo proszę o przeniesienie "tematu" "Nasz synuś Piotruś" autor- Agata na strata dziecka.


Witam,
przeniesiony tutaj:
http://www.dlaczego.org.pl/forum/view.php?bn=nowe_strata&key=1295275365&first=30

//Amtrak 


Re: do admina
mirella  
29-01-2011 21:40
[     ]
     
Witam ponownie
Drogi adaminie pisalam do ciebie 18.01 2011 ,i nadal nie dostalam odpowiedzi.
Prosze o odpowiedzi , bardzo mi na tzym zalezy.
Pozdrawiam i Dziekuje
MIrella 


Re: do admina
agnes75  
19-06-2011 00:47
[     ]
     
Chyba przez niedopatrzenie z mojej strony "popełniłam gafę"przy wpisywaniu postów nie zauważyłam,że mam zaznaczone -wyślij info do użytkowników...czy da się TO cofnąć,naprawić.Dziękuję 


Re: do admina
Gosspel  
27-10-2012 03:01
[     ]
     
Problem zgłaszamy z wchodzeniem na światełka i listy do dzieci ..w innym wątku co prawda ale jednak nie jestem sama .Adminie czy da się coś zrobić z tym podforum aby wchodzenie na nie było możliwe bez mozolnych podstępów ? Pozdrawiam 
mama Oli, aniołka Tymusia , małego Antosia i Aduni

::   w górę   ::
Przeskocz do :
Forum tworzone przez W-Agora