dlaczego.org.pl  
Forum dlaczego.org.pl  >> DZIAŁANIE FORUM
Nie jesteś zalogowany!       

ogromna pro?ba
Soffija  
25-11-2007 00:58
[     ]
     
Parę tygodni temu wysłałam maila do Dlaczego z pro?b? o poprawienie usterek, które wyst?piły na stronach po?więconych mojej zmarłej Zosi na nowej stronie Dlaczego.
Ponieważ nie dostałam na maila żadnej odpowiedzi, chciałam spytać, czy mój mail doszedł i czy mogę liczyć na dokonanie poprawek?
Pozdrawiam gor?co cał? ekipę Dlaczego.
Soffija (Justyna Jodłowska, mama Zosieńki w Niebie) 


Re: ogromna pro?ba
ewamonika1  
25-11-2007 12:07
[     ]
     
Soffijo, wy?lę link do Twego postu do Natki, poczta dlaczegowa przychodzi na jej skrzynkę. Być może co? nie doszło.

pozdr.
ewa 
---------------
http://www.wady-dloni.org.pl/


Re: ogromna pro?ba
natkaszczerbatka  
25-11-2007 17:54
[     ]
     
doszlo, doszlo i prosze o wybaczenie ze sie dlugo nie odzwywalam. Postaram sie w najblizszym czasie nadrobic dlaczegowe zaleglosci ...
Jystynko, Ciebie przepraszam szczegolnie bo obiecywalam ci tyle razy, ze juz wkrtoce bedzie wszystko gotowe, a tu znowu klops.
Bylam troche na zwolnieniu i w tym czasie udalo mi sie duzo zrobic na stronie ... przydalo by mi sie znowu zwolnienie ... tym razem chyba jak bym poszla do psychiatry to bym miala zalatwione ... to ostatnie poronienie jakos mnie strasznie zdolowalo ... Jeszcze raz przepraszam. 


Re: ogromna pro?ba
Soffija  
25-11-2007 22:42
[     ]
     
Nateczko, nie masz za co przepraszać... Nie wiedzialam tylko, czy mail doszedł... Przytulam Cię mocno - mocno!!! Nie spiesz się, odpoczywaj i działaj, jak Ci siły i serce podpowiadaj?.
Buziaczki. 


jeszcze malutka pro?ba
Soffija  
11-12-2007 17:44
[     ]
     
Nateczko, już dziękowałam za dokonane zmiany :) i jeszcze raz dziękuję.

Nadal nie działa jednak link do moich wierszy, umieszczony w ?wiatełku dla Zosi... (na samym końcu strony ze ?wiatełkiem) 


::   w górę   ::
Przeskocz do :
Forum tworzone przez W-Agora