dlaczego.org.pl  
Forum dlaczego.org.pl  >> DZIAŁANIE FORUM
Nie jesteś zalogowany!       

Nowe podforum
mama38  
11-04-2005 21:37
[     ]
     
Założyłam nowe podforów (Terminacja ci?ży-info), które dotyczy informacji o forum "Terminacja ci?ży". W najbliższym czasie, będzie tam dostępna informacja, kto i na jakich warunkach może uzyskac dostęp do tego forum.Założenie podforum informacyjnego, stało się konieczne z uwagi na to że Terminacja ci?ży jest ukryta na li?cie forów.  


Re: Nowe podforum
zorka  
13-04-2005 12:35
[     ]
     

Taki sam tytuł posta, ale inna tre?ć;)

Czy mogliby?my założyć co? na kształt pod-forum, na którym mogliby?my się wszyscy ładnie przedstawić. "Poznajmy się", albo co? w tym gu?cie. Byłoby to miejsce, gdzie każdy, gdy zechce, napisze parę słów o sobie.

Rzucam pomysł, bo jest nas coraz więcej, a to dopiero pocz?tek. 


Re: Nowe podforum
aniao3  
19-04-2005 14:35
[     ]
     

popatrz jak to myslimy tym samym torem :)
wlasnie taki zalozylam na stracie, mysle ze warto tez taki zalozyc na chorym
co wy na to?



Re: Nowe podforum
bebla  
05-06-2011 08:09
[     ]
     
mam wrażenie, że przydałoby się podforum 'macierzyństwo po stracie'.
podbiłam właśnie na 'strata dziecka' temat, który traktuje i o zmarłych i żyjących dzieciach. pamiętam, jak na początku żałoby strasznie na mnie działały wszelkie teksty o żyjących dzieciach, a to tam przeciez trafiają świeżo osierocone mamy, więc po przemyśleniu źle się czuję z tym, że temat jest akurat na stracie.
z kolei na 'ciąży po stracie' mówi się głównie o oczekiwaniu, tematy kończą się na słowach "xxx jest na świecie" i koniec pieśni, ewentualnie cd rozmowy na prywatnych wątkach, nie ma tematów ogólnych o macierzyńskich przemyśleniach 
------------------------
Krzyś 36tc ur.29.10.2008 zm.30.10.2008
Agnieszka ur.17.12.2009
Karolek zm...(16tc?) - ur.11.08.2013 21tc
Jacuś ur.14.08.2014

Re: Nowe podforum
betka(Wolska)  
12-06-2011 08:38
[     ]
     
zgadzam się z beblą .
macierzyństwo po stracie to też istotny temat. jest to wielkie szczęście jak urodzi się zdrowe dziecko po tym jak pochowało się poprzednie, ale codzienność , problemy i wychowanie bywają bardzo trudne.
Zwłaszcza dla nas mam po stracie, gdzie z jednej strony wdzięczność za to nowe życie ,z drugiej poczucie winy (jestem złą matką)i jeszcze tęsknota za tym co utraciliśmy (z czasem dociera to do nas coraz wyrażniej, że żadne nasze dziecko nie jest tym, które pochowaliśmy).
ja jestem za i chyba dużo mam , które szczęśliwie doczekały się potomstwa też chętnie by tu zaglądło.
pozdrawiam 


Re: Nowe podforum
morena  
15-06-2011 13:56
[     ]
     
http://www.dlaczego.org.pl/forum/view.php?bn=nowe_organizacyjne&key=1299063534
też mi to przyszło do głowy. i być może tu nadawałyby się takie tematy jak karmienie, usypianie, powrót do pracy, stawiane dziecku granic, jakie sprzęty są niezbędne dla dziecka i rodziców, itp.
pozdrawiam, 


Re: Nowe podforum-rodzicielstwo po stracie
emka  
16-06-2011 11:07
[     ]
     
Mnie też brakuje takiego podforum. Głupio mi pisać o żyjąch dzieciach na forum strata dziecka ze względu na dziewczyny świeżo po stracie a problemy rodziców po stracie nie koniecznie można rozwiązać na innych forach o dzieciach.Rodzicielstwo po sracie nigdy nie będzie takie samo jak u rodziców,którzy nie doświadczyli straty dziecka. 
mama Jasia(*+ 20.04.06), Julci(*26.05.07)i Adasia (*23.09.10)

Re: Nowe podforum-rodzicielstwo po stracie
zorka  
23-06-2011 15:18
[     ]
     
Zadziałamy, dajcie nam jeszcze chwilkę. 


::   w górę   ::
Przeskocz do :
Forum tworzone przez W-Agora