dlaczego.org.pl  
Forum dlaczego.org.pl  >> ŚWIATEŁKA I LISTY DO DZIECI
Nie jesteś zalogowany!       

Pomocy-wariuję po stracie synka.
agal60  
09-12-2010 11:39
[     ]
     
Minęły 3 lata odkad umarł mój synek, ale jak siostra męża pokazała mi swoją 2 miesięczną córkę myślałam- ze coś temu dziecku zrobię- ze urwę mu rękę, potem że jeszcze coś złego mogę temu dziecku zrobić - musiałam wyjść z pokoju, gdzie była ta mała. Dokad mam isć po pomoc ? Mam teli od lekarza na depresję , ale o tym mu nie mówiłam! Co mam robić. Myslałam, ze to już za mną...ten ból rozpacz i żal przerodziły się w nienawiść do maleńkich dzieci. 


Re: Pomocy-wariuję po stracie synka.
morena  
25-12-2010 22:20
[     ]
     
agal60 dobrze byłoby skorzystać z pomocy psychologa, terapeuty. chodzi o to, byś miała wsparcie w przeżywaniu żałoby, by ktoś Ci pomógł to wszystko poukładać, ponazywać myśli i uczucia, byś się ich nie bała. Poszukaj kogoś w swojej okolicy. Ta złość jest normalna, te myśli też, ważne tylko by ich nie realizować. to nie jest tak, że jesteś zła bo tak myślisz, masz żal o to, że inni mogą mieć zdrowe dzieci, a Twoje dzieciątko odeszło. w razie czego, gdy czujesz, że nie dajesz rady patrzeć na inne dzieci, staraj się do tego nie zmuszać, żeby nie narażać się na te nieprzyjemne myśli. mocno Cię przytulam.
bardzo mi przykro, że zostałaś mamą Aniołka...
światełka dla Niego (*) (*) (*)
pozdrawiam, 


Re: Pomocy-wariuję po stracie synka.
anna 76  
26-12-2010 01:07
[     ]
     
Wesołych Świąt Słonko...

(**********************)
(**********************)
(**********************)

Mama Aniołka(8tc),Aniołka Ewuni(*+28.09.2007) i Juleczki ur.4.12.2008. 


::   w górę   ::
Przeskocz do :
Forum tworzone przez W-Agora