dlaczego.org.pl  
Forum dlaczego.org.pl  >> ŚWIATEŁKA I LISTY DO DZIECI
Nie jesteś zalogowany!       

Syneczku najdroższy...
mela79  
02-07-2007 00:13
[     ]
     
Synusiu mój najdroższy, już ponad miesiąc jak Cię z nami nie ma... Tak strasznie mi Ciebie brakuje! Dlaczego?! Dlaczego musiałeś odejść, dlaczego Bóg nie uczynił cudu, nie uzdrowił Cię?! Przecież On może wszystko, dlaczego nie chciał? Kubuleńku najdroższy, kocham Cię do szaleństwa, tęsknię za Tobą w każdej minucie życia. Gdybym mogła przytulić Cię jeszcze choć raz....
Chciałabym wierzyć, że jesteś Tam szczęśliwy, że jeszcze Cię utulę, że juz nigdy się nie rozstaniemy. Tak bardzo bym chciała... staram się, ale moja wiara jest zbyt słaba. Kiedyś łatwiej było wierzyć. Czuję się przytłoczona, stara, jakby przybyło mi wiele lat, jakby wszystko się już skończyło. Mogło być tak cudownie Kochaniutki, mogłeś żyć, mogłabym Cię tulić bez końca, dawać swoją miłość, patrzeć jak rośniesz. Nie potrafię się pogodzić z tym, że już Cię tu nie ma, że nie obudzi mnie już Twój płacz, że nie dam Ci już cycusia, nie utulę w płaczu.. Kochanie, tak trudno żyć bez Ciebie, wstawać z łóżka każdego dnia, rozmawiać z ludźmi na setki błahych tematów...
Syneczku, dziękuję Ci, że byłeś, że żyłeś we mnie, że mogłam Cię kochać, że byłeś taki cudowny, doskonały. Nigdy nie przestanę Cię kochać! Maleńki, czekaj na mnie, czas szybko leci, kiedyś się spotkamy, już nigdy Cię niezostwię, nie pozwolę by nas ktokolwiek rozdzielił.
Kubusiu najdroższy, nie umiem bez Ciebie żyć, jesteś cząstką mnie, odszedłeś i wszystko się zmieniło... Przeraża mnie nieodwracalność tego, co się zdarzyło, to, że nic mi Ciebie nie wróci, już nigdy nie będzie tak samo, ja już nie będę tą samą osobą, którą byłam przed Twoim odejściem.
Nie chcę Cię synusiu zasmucać, chcę tylko, żebyś wiedział, że kocham Cię całym sercem i nic tego nigdy nie zmieni, ani czas, ani śmierć...
mama 


Re: Syneczku najdroższy...
mamafilipa  
02-07-2007 09:38
[     ]
     
Dla Twojego Aniołeczka * 


Re: Syneczku najdroższy...
Agik  
02-07-2007 16:03
[     ]
     
(*) dla Aniołka. 
Aga
Mama:Karinki(30.03.2001r.), Marysi(ur.i zm.2.11.2005r.),Julci(2.10.2006r.)

Zmartwienie jest jak piasek pod muszlą ostrygi: mała ilość wytwarza perłę, zbyt duża zabija zwierzę.


Re: Syneczku najdroższy...
sillke(mama Remika)  
03-07-2007 10:17
[     ]
     
Malutkiemu Kubusiowi (*) 

http://tobie-remiczku.blog.pl/
Kochamy Cię Skarbie....


Re: Syneczku najdroższy...
ANDZIK  
03-07-2007 10:22
[     ]
     
KUbusiowi (*) 
mama aniołka Antosia 31t.c.-(*)17.03.2007

Re: Syneczku najdroższy...
mela79  
09-07-2007 22:50
[     ]
     
Maleństwo moje... jutro minie 8 tygodni od Twojego urodzenia. Boże! Jakby wieczność minęła, nie potrafię ogarnąć tego, że Cię tu nie ma ze mną. Twoje łóżeczko, kołderka, pieluszki, wszystko zostało tak jak tego dnia, kiedy zawiozłam Cię do szpitala. Nawet przez moment nie przyszło mi wtedy przez myśl, że już nie wrócisz...
O tej porze 8 tygodni temu byłam taka pełna nadziei, cieszyłam się, że już niedługo Cię zobaczę, utulę. Że wreszcie zaczął się poród, że przetrwaliśmy te 9 miesięcy strachu, teraz już miało być wszystko dobrze.. Kubusiu, dlaczego tak się stało? Czemu nie mogę Cię tulić, całować, patrzeć jak rośniesz, zmieniasz się każdego dnia. Ten ból wydaje się nie do udźwignięcia. Byłeś taki śliczny, doskonały. Kubulku kochany, tak bardzo mi Ciebie brakuje.
Może to jednak tylko zły sen? Może zaraz się obudzę a Ty będziesz leżał obok mnie i tak spokojnie oddychał.... Tak bardzo bym chciała zeby tak było. 


Re: Syneczku najdroższy...
mama Oliwki  
09-07-2007 23:10
[     ]
     
Nigdy sie z tym nie pogodzimy....placze razem z Toba przeszlam to samo dziewiaty miesiac i pustka ogrom bolu do dzis nie pochowalam ubranek...
Dla Twojego Anioleczka(*)
Dla mojej Oliwki(*) 


Re: Syneczku najdroższy...
kundz  
11-07-2007 21:41
[     ]
     
światełko dla Kubusia(*)
mama aniołka Nikusia 30tc 
_____________________________
"Nic tak nie boli jak śmierć spełnionego marzenia"
mama Nikusia 31.01.07
www.fasolek30tc.blog.onet.pl

Re: Syneczku najdroższy...
kurczak  
11-07-2007 23:41
[     ]
     
Kubusiu (*) utul mamusię do snu...
my tak bardzo Was kochamy...
Emilko (*) zajmij się nowym Aniołkiem... Ty Skarbie jesteś już w niebie ponad 10 miesięcy...
http://keiti78.blog.onet.pl 


Re: Syneczku najdroższy...
mela79  
11-07-2007 23:45
[     ]
     
Kubusiu kocany, cały czas o Tobie myślimy. I siostrzyczka Twoja, która jest jeszcze tak mała a tak wiele rozumie. Dziś jak gotowałam obiad to stwierdziła, że Ty też pewnie z Panem Jezusem gołąbki gotujesz:) Tak chciałabym wiedzieć kochanie co tam u Ciebie... Mieć tą pewność, że wkroczyłeś w lepszy świat, że jesteś szczęśliwy. Ale tej pewności nigdy nie będzie, zostaje tylko ta słaba wiara... 


Re: Syneczku najdroższy...
mela79  
17-07-2007 11:13
[     ]
     
Kubuleńku najdroższy! Już miałbyś ponad dwa miesiące. Ciekawe jak byś się zmienił? Maleńki, tak strasznie mi Ciebie brakuje... Kiedy patrzę na te szczęśliwe mamy ze swoimi maluszkami to jest jeszcze trudniej. Dlaczego nam nie było dane cieszyć się sobą dłużej?? Tak Cię kocham mój syneczku najdroższy. 


Re: Syneczku najdroższy...
Maskotka  
17-07-2007 12:32
[     ]
     
[*] [*] [*]
swiatelka dla kubusial i dla wszystkich anioleczkow, dbajcie o siebie na wzajem... 


Re: Syneczku najdroższy...
kurczak  
19-07-2007 00:56
[     ]
     
Chłopczyk(*)Emilka(*)
na pocieszenie oto najnowszy film-szalona Emi w wesolym miasteczki http://pl.youtube.com/watch?v=QyrFZu8zumw coreczka mojej siostry 


Re: Syneczku najdroższy...
mela79  
21-07-2007 12:40
[     ]
     
Mój Maleńki! Nie ma chwili żebym o Tobie nie myślała. Jakie cudowne chwile mi dałeś syneczku, przez chwilkę byłam tak szczęśliwa, że już chyba bardziej nie można. Dziękuję Ci kochanie. Tylko teraz tak strasznie boli, kiedy to szczęście straciłam. Ale nie żałuję niczego, całego morza łez dla tych cudownych chwil szczęścia, które mi dałeś. A poza tym Ty przecież jesteś, już nigdy nie przestaniesz istnieć i na pewno się znów spotkamy... Kocham Cię Syneczku. 


Re: Syneczku najdroższy...
pusia  
21-07-2007 15:22
[     ]
     
co mam Ci powiedzieć? przytulam Cię i doskonale rozumiem, trzymaj się jakoś. 
http://www.republikadzieci.pl/rd/content/view/786/184/

szczęśliwa ziemska mama....

Re: Syneczku najdroższy...
mela79  
24-07-2007 19:11
[     ]
     
Kubuleńku kochany, 10 tygodni temu przyszedłeś na świat:) Szkoda, że zostałeś z nami tak króciutko... Pewnie teraz chodziłabym z Tobą na spacerki i byłoby cudownie. A może spędzałabym dnie w szpitalu, przy Twoim łóżeczku i wypłakiwała oczy patrząc jak cierpisz. Bo przecież ta choroba była częścią Ciebie, powstała razem z Tobą i nie moglibyśmy się jej pozbyć. Kochaniutki mój, kiedy tak leżałeś chory w szpitalu prosiłam Boga tylko o jedno - żebyś nie musiał cierpieć, żeby Bóg całe Twoje cierpienie zesłał na mnie. I może Bóg wysłuchał tej modlitwy? Ty Kubusiu już nie cierpisz:) A ja? Tęsknię straszliwie, ale jakoś wytrzymam, przecież każdego dnia jestem bliżej spotkania z Tobą:) 


Re: Syneczku najdroższy...
mela79  
29-07-2007 23:45
[     ]
     
Kubuleńku kochany, wczoraj minęły dwa miesiące jak od nas odeszłeś... Wiesz jak bardzo tęsknię i kocham Cię maleńki. Żyjesz we mnie, w moich wspomnieniach i w miłości jaką do Ciebie czuję i to się nigdy nie zmieni. Ale tak ciężko, w środę urodził sięTwój kolega, miałyśmy z jego mamą chodzić z Wami razem na spacerki, miało być tak pięknie.... Tylko, że ja zamiast na spacerki z Tobą chodzę na cmentarz.... Kocham Cię syneczku! 


Re: Syneczku najdroższy...
maria  
30-07-2007 01:05
[     ]
     
Droga Melu, czytam Twoje słowa i jakze przypominaja mi moje własne. I ja niczego nie załuje, tylko tego ze moja Córeczka w swoim króciutkim zyciu zaznała tyle ukłuc, samotnych godzin w szpitalu, moze bólu i nawet nie miała pojecia, ze wcale takie zycie na ziemi nie jest! moze myslała, ze to normalne... Ja równiez odniosłam wrazenie, ze Bóg wysłuchał. Nasze Aniołki juz nie cierpia i wiem ze sa szczesliwe! Sa w najwspanialszym miejscu gdzie moga byc:) tylko my ich nie widzimy, ale one SA:)
Dla Kubusia (*)
dla Amelki (*)
a dla Ciebie sił i ukojenia 


Re: Syneczku najdroższy...
mela79  
30-07-2007 22:32
[     ]
     
Mnie też ciężko myśleć, że mój kochany Kubuś doznał tyle cierpienia, że jego ciałko było takie pokłute, wszędzie tyle rurek, nawet w pępusiu taka gruba rurka.. Ale pocieszam się tym, że był kochany tak bardzo jak tylko można kochać i mam nadzieję, że czuł tą miłość. Właściwie to jestem o tym przekonana, bo kiedy już nie było nadziei to Kubuś, odłączony wreszcie od większości aparatury przeżył w moich ramionach jeszcze 60 godzin. Nawet lekarze byli zdumieni. A ja myślę, że to dlatego,że mógł ten czas spędzić w ramionach mamusi dał mu tyle siły:)
Dla naszych Maluszków (*) 


Re: Syneczku najdroższy...
weraamela  
30-07-2007 22:40
[     ]
     
"jEST WIELE SPOSOBÓW "ZABIJANIA" CZASU ALE NIKT NIEWIE JAK GO WSKRZESIĆ"... Kubusiu dla Ciebie(*) 
Asia mama Weroniczki,Kornelki i aniołka Ameli(06.06.07)

Odeszłaś o całe życie za wcześnie królewno nasza(*)(*)(*)

Re: Syneczku najdroższy...
madziarek55  
08-08-2007 12:46
[     ]
     
*Aniolku*
Magda
http://www.republikadzieci.org/problemyiniepokoje/strata/pamiec550.htm 
http://oscardebowski.pamietajmy.com.pl/
http://adasjuniordebowski.pamietajmy.com.pl/


Re: Syneczku najdroższy...
mela79  
09-08-2007 16:22
[     ]
     
Kochanie, już ponad dwa miesiące jak odszedłeś. Już łatwiej jest trochę, wstaję co rano, zajmuję się Twoją siostrzyczką, zaczynają mnie na nowo interesować "normalne" sprawy, wiele osób nie wspomina nawet o Tobie. A tęsknota w sercu dalej ogromna i ten żal straszny, że czemu akurat Ty musiałeś odejść?! I boję się, że ten żal nigdy nie minie. Tak się cieszę, że byłeś z nami choć tą krótką chwilkę, że mogliśmy Cię tak bardzo pokochać. Swoim istnieniem, śmiercią zmieniłeś wszystko. Cokolwiek się teraz dzieje myślę o Tobie i perspektywa zmienia się całkowicie. I zastanawiam się czasem, czy możliwe jest jeszcze bym poczuła tu, na ziemi szczęście. Może radość tak, ale szczęście bez Ciebie synusiu wydaje się niemozliwe.
Kubusiu, mam nadzieję, że Ty jesteś szczęśliwy i że pewnego dnia spotkamy się i już nigdy się nie rozstaniemy:) 


Re: Syneczku najdroższy...
mela79  
28-08-2007 23:33
[     ]
     
Kochane moje Maleństwo, dziś mija dokładnie 3 miesiące jak od nas odszedłeś.... Dziś mam też najsmutniejsze w całym moim dotychczasowym życiu urodziny... A tego lata miało być tak cudnie. Kochanie, tak strasznie tęsknię, za Tobą, za wspólnymi spacerkami, których nie było, za tym bezgranicznym uczuciem szczęścia, które mi przez tak krótką chwilę podarowałeś. Dziś znów trzymałam na rękach Twojego "kolegę" (z którym za jakiś rok - dwa mieliście razem grać w piłkę:))i zastanawiałam się jak zmieniłaby się Twoja śliczna buźka, o ile byś już urósł. Ciekawe jak byś sypiał, czy miałbyś kolki, czy zdawałabym sobie tak na 100% sprawę ze szczęścia, które bym miała? Niepojęte to wszystko, że tyle łez wylanych, że ramiona puste i stęsknione Ciebie, że nie widać końca tej nocy, że tak nagle i bez żadnego ostrzeżenia zawalił się świat. Byłeś Maleńki tak krótko a tak bezpowrotnie zmieniłeś mój świat. Kocham Cię najdroższy syneczku. Tak bardzo tęsknię, zresztą wiesz... 


Re: Syneczku najdroższy...
mela79  
08-09-2007 22:28
[     ]
     
Kubusiu, już miałbyś prawie 4 miesiące! Myślę o Tobie w każdej minucie. Szczególnie, kiedy tulę Bartusia (Twojego młodszego kolegę, którego nie zdążyłeś poznać). Było tyle planów, mieliście się razem bawić, rosnąć. On jest a Ty mój kochaniutki czekasz po tamtej stronie...
Kocham Cię moje Słoneczko każdego dnia i tęsknię ogromnie. 


Re: Syneczku najdroższy...
maniula1  
09-09-2007 11:37
[     ]
     
(*)Aniolku 
http://kasia-mama.bloog.pl/

http://www.republikadzieci.pl/rd/content/view/1591/184/

Re: Syneczku najdroższy...
MonikaKo  
09-09-2007 12:03
[     ]
     
Dla Twojego kochanego Syneczka(*)
Dla Julci(*) 
Monika mama Juleńki(*+06.07.2007r,38tc)

Re: Syneczku najdroższy...
mela79  
17-09-2007 12:12
[     ]
     
Kochanie, w sobotę minęły 4 miesiące od Twoich narodzin. Maleńki, taką pustkę zostawiłeś swoim odejściem, razem z Tobą odeszła cząstka mnie samej. Dzieciątko moje, mam nadzieję, że jesteś szczęśliwy tam po drugiej stronie. Tak bardzo Cię kocham, tęsknię. Kubusiu, jeśli możesz opiekuj się tam nami z góry, pomóż odnaleźć sens, nadzieję. 


Re: Syneczku najdroższy...
mela79  
19-09-2007 23:15
[     ]
     
Syneczku, tak strasznie tęsknię, próbuję sobie wyobrazić jak byś teraz wyglądał, jak spędzalibyśmy czas. Tak bardzo mi przykro, że nie mogłam ochronić Cię przed cierpieniem, śmiercią. Syneczku, proszę wypraszaj nam siłę, bo czasem to wszystko wydaje się nie do udźwignięcia. 


Re: Syneczku najdroższy...
weraamela  
20-09-2007 10:26
[     ]
     
Dla Ciebie maleńki(*) 
Asia mama Weroniczki,Kornelki i aniołka Ameli(06.06.07)

Odeszłaś o całe życie za wcześnie królewno nasza(*)(*)(*)

Re: Syneczku najdroższy...
mela79  
21-09-2007 23:52
[     ]
     
Kurczaczku kochany, byłeś z nami tak króciutko, dałeś tyle szczęścia. Dziękuję Ci, że byłeś, że jesteś...
(*) 


Re: Syneczku najdroższy...
mela79  
08-10-2007 22:30
[     ]
     
Maleństwo moje, tęsknię za Tobą do szaleństwa, kocham Cię. Przepraszam, że musiałeś tyle wycierpieć, że przekazałam Ci tą straszną chorobę, że większość swojego króciutkiego życia spędziłeś na oddziale intensywnej terapii pod tymi wszystkimi maszynami a nie w ramionach mamy. Boże, dlaczego?! 


Re: Syneczku najdroższy...
MonikaKo  
09-10-2007 09:38
[     ]
     
Dla Twojego Syneczka(*) 
Monika mama Juleńki(*+06.07.2007r,38tc)

Re: Syneczku najdroższy...
mela79  
15-10-2007 23:39
[     ]
     
Maluszku kochany, dziś mija 5 miesięcy od Twoich narodzin. 5 miesięcy temu byłam taka szczęśliwa, tuliłam Cię w ramionach i nie miałam pojęcia, że muszę się Tobą nacieszyć tyle, żeby starczyło za całą wieczność, że w ciągu kilku dni nasz świat runie. Codziennie gdy prowadzę Twoją siostrzyczkę do przedszkola nachodzą mnie myśli, że nie tak to wszystko miało być, to miał być najpiękniejszy październik w naszym życiu. Tak mi Ciebie brakuje, tego co było i tego co mogło być, tych wszystkich planów, nadziei, marzeń. Już nie dowiem się jak byś wyglądał jako przedszkolak, nastolatek, dorosły mężczyzna, jakim byłbyś człowiekiem. I czuję taki straszny żal, że zostało nam to wszystko odebrane tak nagle, brutalnie, że zostaliśmy tacy bezradni, bez odpowiedzi, rozdzieleni. Jak można rozerwać to co wydaje się z natury nierozerwalne - matkę i dziecko? I jak teraz z tym żyć? Synku, mam wielką nadzieję, że Ty jesteś szczęśliwy i że jesteś blisko, że niebo, w którym z pewnością przebywasz jest tuż tuż, że jest tylko inną rzeczywistością, ale istniejącą obok nas, że dzieli nas "tylko" śmierć a nie fizyczna odległość.
Od kiedy odszedłeś wszystko wydaje się takie nijakie, niewarte zachodu. Wszystko widzę przez pryzmat tej maleńkiej trumienki spoczywającej na dnie grobu.... I jak tu odnaleźć sens, siłę?
Kocham Cię Kubusiu, proszę opiekuj się dalej nami i czekaj na nas. 


Re: Syneczku najdroższy...
mela79  
24-10-2007 22:55
[     ]
     
Tęsknię za Tobą tak bardzo, mój Syneczku kochany... 


Re: Syneczku najdroższy...
patrycja grzybowska  
25-10-2007 14:35
[     ]
     
/*\/*\/*\/*\/*\/*\/*\/*\/*\/*\/*\/*\/*\/*\/*\/*\/*\
dla kochanych Aniolków
/*\ /*\
/*\
dla CIEBIE MOJA KRUSZYNKO - SPIJ SPOKOJNIE ANIOłKU /*\ 
mama- ANDRZEJKA ur.w 24 tyg.ciązy (ur.30.11.2006- zm. 3.12.2006)
mama 6 letniej Amelki
i malutkiego Antosia

Re: Syneczku najdroższy...
mela79  
01-11-2007 23:45
[     ]
     
(*) dla Was moje dzieciątka kochane 


Re: Syneczku najdroższy...
mela79  
26-11-2007 23:40
[     ]
     
Maluszku mój, już nie wiem co pisać - myśli, uczucia, smutki wciąż te same. W pewnym sensie nawet dobrze mi z tym bólem, bo wtedy tak jakoś bliżej mi do Ciebie. Kurczaczku, już miałbyś skończone pół roczku i pewnie byś pluł pierwszysmi papkami:) Wiesz ile bym dała, żeby tak mogło być....
Śpij dobrze Kubusiu i nie przejmuj się tymi moimi smutkami. 


Re: Syneczku najdroższy...
anna 76  
27-11-2007 02:23
[     ]
     
Dla Twojego Aniołka(*).Mam Aniołka(8tc) i Aniołka Ewuni(*+28.09.2007). 


Re: Syneczku najdroższy...
DorotaW  
27-11-2007 08:31
[     ]
     
Aiołku (*)
mama Milenki (*),Martynki,Wiktora 


Re: Syneczku najdroższy...
MonikaKo  
27-11-2007 14:50
[     ]
     
Dla Twojego syneczka(*) 
Monika mama Juleńki(*+06.07.2007r,38tc)

Re: Syneczku najdroższy...
Ewa1977  
29-11-2007 15:39
[     ]
     
Dla Kubusia (*).
Ewa, mama Aniołka Robusia 38 tc (*+21.09.2007 r.)
Dla Ciebie synku (*) 


Re: Syneczku najdroższy...
anna 76  
29-11-2007 22:38
[     ]
     
Maleńki(*).Mama Aniołka(8tc) i Aniołka Ewuni(*+28.09.2007). 


Re: Syneczku najdroższy...
mama Oliwki  
30-11-2007 00:03
[     ]
     
Anioleczku najdrozszy(*)opiekuj sie rodzicami
Oliweczko(*) 


Re: Syneczku najdroższy...
mela79  
13-12-2007 23:23
[     ]
     
Kubusiu, w święta będę tak daleko od Twojego grobku, ale Ciebie już nie ograniczają odległości, więc mam nadzieję, że będziesz blisko nas. Kochanie, to miały być nasze pierwsze cudowne święta razem (no, właściwie drugie, bo rok temu spędziłeś je w moim brzuchu).
Nie wiem czy kiedykolwiek pogodzę siez tym, że tak szybko odszedłeś.
Kocham Cię Maleńki i mam nadzieję, że jesteś teraz bardzo, bardzo szczęśliwy. 


Re: Syneczku najdroższy...
anna 76  
14-12-2007 23:34
[     ]
     
Dla Ciebie Kubusiu(*).Mama Aniołka(8tc) i Aniołka Ewuni(*+28.09.2007). 


Re: Syneczku najdroższy...
kasia-m  
15-12-2007 00:21
[     ]
     
Kubuś Ty to pewnie szalejesz z dziewczynami....
(*) 
Kasia Mama Malwinki (*+29.09.07)


Re: Syneczku najdroższy...
kasia-m  
19-12-2007 09:44
[     ]
     
Maleńki...
(*) 
Kasia Mama Malwinki (*+29.09.07)


Re: Syneczku najdroższy...
Styś  
19-12-2007 10:01
[     ]
     
Dla Ciebie maleńki (*) 


Re: Syneczku najdroższy...
Ewa1977  
19-12-2007 19:37
[     ]
     
Tysiące światełek (*) dla Ciebie Aniołku Kubusiu.
Ewa, mama Aniołka Robusia 38 tc (*+21.09.2007 r.) 


Re: Syneczku najdroższy...
anna 76  
19-12-2007 20:45
[     ]
     
Światełka dla Ciebie Kubusiu
(*)
Mama Aniołka(8tc) i Aniołka Ewuni(*+28.09.2007). 


Re: Syneczku najdroższy...
kasia-m  
21-12-2007 12:56
[     ]
     
Kubusiu...Światełeczko dla Ciebie
(*) 
Kasia Mama Malwinki (*+29.09.07)


Re: Syneczku najdroższy...
Ewa1977  
21-12-2007 19:55
[     ]
     
Dla Ciebie Aniołku Kubusiu (*)
Ewa, mama Aniołka Robusia 38 tc (*+21.09.2007) 


Re: Syneczku najdroższy...
anna 76  
21-12-2007 21:23
[     ]
     
Dla Kubusia
(*)
Mama Aniołka(8tc) i Aniołka Ewuni(*+28.09.2007). 


Re: Syneczku najdroższy...
kasia-m  
22-12-2007 20:40
[     ]
     
Kubusiu miłych snów:)
(*)
(*)
(*) 
Kasia Mama Malwinki (*+29.09.07)


Re: Syneczku najdroższy...
Zbyszek  
22-12-2007 20:58
[     ]
     
Spokojnych świąt ! Bez zmartwień,
z barszczm, z grzybami, z karpiem,
z gościem co niesie szczęście !
Czeka nań przecież miejsce.
Wesołych świąt ! A w święta,
niech się snuje kolęda,
i gałązki świerkowe,
niech Wam pachną na zdrowie.
Wesołych świąt ! A z Gwiazdką !
Pod świeczek łuną jasną
życzcie sobie jak najwięcej
zwykłego, ludzkiego szczęścia.
\*/ 
Zbyszek - tata Ś.P. Macieja (*14.02.1988 +15.07.2006 )

Re: Syneczku najdroższy...
Styś  
22-12-2007 22:39
[     ]
     
Dla Ciebie maleńki (*) 


Re: Syneczku najdroższy...
kasia-m  
24-12-2007 10:52
[     ]
     
Aniołku w ten magiczny dzień światełko dla Ciebie....
(*)
Rodzicom życzę dużo sił.... 
Kasia Mama Malwinki (*+29.09.07)


Re: Syneczku najdroższy...
Ewa1977  
24-12-2007 12:51
[     ]
     
Światełka dla Ciebie Kubusiu (*).
Ewa i Darek, rodzice Aniołka Robusia 38 tc (*+21.09.2007 r.) 


Re: Syneczku najdroższy...
anna 76  
24-12-2007 23:19
[     ]
     
Dla Ciebie Kubusiu
(*)
Mama Aniołka(8tc) i Aniołka Ewuni(*+28.09.2007). 


Re: Syneczku najdroższy...
anna 76  
25-12-2007 12:11
[     ]
     
Kubusiu
(*)
Mama Aniołka(8tc) i Aniołka Ewuni(*+28.09.2007) 


Re: Syneczku najdroższy...
Ewa1977  
25-12-2007 17:01
[     ]
     
Świąteczne światełka dla Ciebie Kubusiu (*)
Ewa, mama Aniołka Robusia 38 tc (*+21.09.2007 r.) 


Re: Syneczku najdroższy...
kasia-m  
26-12-2007 10:02
[     ]
     
Aniołku....
(*)(*(*)
(*)(*(*)
(*)(*(*) 
Kasia Mama Malwinki (*+29.09.07)


Re: Syneczku najdroższy...
miska  
26-12-2007 10:55
[     ]
     
Kubusiu (*) 
Ania mama Aniołków: Mateuszka(17.02.2007,7tc) Julci(27.08.2007,20tc) oraz Hanusi(05.09.2008,13tc)

Po każdej burzy przychodzi słońce............

Re: Syneczku najdroższy...
kasia-m  
27-12-2007 09:59
[     ]
     
Aniołku...
(*) 
Kasia Mama Malwinki (*+29.09.07)


Re: Syneczku najdroższy...
kasia-m  
27-12-2007 10:00
[     ]
     
Aniołeczku maleńki światełka dla Ciebie....
(*) 
Kasia Mama Malwinki (*+29.09.07)


Re: Syneczku najdroższy...
Styś  
27-12-2007 10:49
[     ]
     
Dla Ciebie Kubusiu
(*) 


Re: Syneczku najdroższy...
anna 76  
27-12-2007 14:19
[     ]
     
Kubusiu
(*)
Mama Aniołka(8tc) i Aniołka Ewuni(*+28.09.2007). 


Re: Syneczku najdroższy...
Ewa1977  
27-12-2007 17:02
[     ]
     
Kubusiu (*)
Ewa, mama Aniołka Robusia 38 tc (*+21.09.2007 r.) 


Re: Syneczku najdroższy...
kasia-m  
28-12-2007 09:05
[     ]
     
Kubusiu maleńki...
(*) 
Kasia Mama Malwinki (*+29.09.07)


Re: Syneczku najdroższy...
kasia-m  
30-12-2007 09:05
[     ]
     
Aniołeczku światełka dla Ciebie...
(*) 
Kasia Mama Malwinki (*+29.09.07)


Re: Syneczku najdroższy...
kasia-m  
31-12-2007 09:16
[     ]
     
Na ten ostatni dzień roku tysiące światełek kochany
Aniołeczku....
(*) 
Kasia Mama Malwinki (*+29.09.07)


Re: Syneczku najdroższy...
Styś  
31-12-2007 09:26
[     ]
     
Dla Ciebie Kubusiu
(*) 


Re: Syneczku najdroższy...
MonikaKo  
31-12-2007 10:10
[     ]
     
Kubusiu(*) 
Monika mama Juleńki(*+06.07.2007r,38tc)

Re: Syneczku najdroższy...
Ewa1977  
31-12-2007 11:37
[     ]
     
Kubusiu
(*)
Ewa, mama Aniołka Robusia 38 tc (*+21.09.2007 r.) 


Re: Syneczku najdroższy...
mela79  
01-01-2008 23:04
[     ]
     
Dziękuję wszystkim za światełka i ciepłe słowa, że tyle osób pomyślało o moim syneczku w te święta:)
Już jestem spowrotem Kubusiu, wreszcie będę mogła odwiedzić Twój grobek i nie będę musiała udawać, że wszystko jest pięknie. Rok temu przez myśl by mi nie przyszło, że ten rok powitam bez Ciebie.... Kochanie wiesz jak za Tobą tęsknię, jak bardzo Cię kocham i jak mi przykro, że te święta tak wyglądały... Nadal nie mogę uwierzyć, że przy wigilii nikt słówkiem o Tobie nie wspomniał. Nie mogę tego pojąć. Ale Ty wiesz kochany, że w naszych myślach żyjesz w każdej chwili i to nigdy się nie zmieni. 


Re: Syneczku najdroższy...
kasia-m  
02-01-2008 15:28
[     ]
     
Aniołeczku światełko i tysiące buziaków:)
(*) 
Kasia Mama Malwinki (*+29.09.07)


Re: Syneczku najdroższy...
Styś  
02-01-2008 15:33
[     ]
     
Dla Ciebie Kubusiu \*/ 


Re: Syneczku najdroższy...
anna 76  
02-01-2008 19:23
[     ]
     
Dla Ciebie Kubusiu
(*)
Mama Aniołka(8tc) i Aniołka Ewuni(*+28.09.2007). 


Re: Syneczku najdroższy...
kasia-m  
03-01-2008 14:59
[     ]
     
Aniołeczku..
(*) 
Kasia Mama Malwinki (*+29.09.07)


Re: Syneczku najdroższy...
Ewa1977  
03-01-2008 16:47
[     ]
     
Dla Aniołeczka Kubusia
(*)
Ewa, mama Aniołka Robusia 38 tc (*+21.09.2007 r.) 


Re: Syneczku najdroższy...
miska  
03-01-2008 22:41
[     ]
     
Aniolku(*) 
Ania mama Aniołków: Mateuszka(17.02.2007,7tc) Julci(27.08.2007,20tc) oraz Hanusi(05.09.2008,13tc)

Po każdej burzy przychodzi słońce............

Re: Syneczku najdroższy...
kasia-m  
04-01-2008 15:00
[     ]
     
Aniołku...
(*) 
Kasia Mama Malwinki (*+29.09.07)


Re: Syneczku najdroższy...
Zbyszek  
04-01-2008 22:07
[     ]
     
Światełka do nieba dla Twojego aniołka \*/ 
Zbyszek - tata Ś.P. Macieja (*14.02.1988 +15.07.2006 )

Re: Syneczku najdroższy...
kasia-m  
05-01-2008 09:04
[     ]
     
Aniołku tulę mocno....
(*) 
Kasia Mama Malwinki (*+29.09.07)


Re: Syneczku najdroższy...
Ewa1977  
05-01-2008 14:15
[     ]
     
Światełka dla Ciebie Kubusiu
(*)
Ewa, mama Aniołka Robusia 38 tc (*+21.09.2007 r.) 


Re: Syneczku najdroższy...
miska  
05-01-2008 15:14
[     ]
     
Kubusiu dla Ciebie(*)
miska 
Ania mama Aniołków: Mateuszka(17.02.2007,7tc) Julci(27.08.2007,20tc) oraz Hanusi(05.09.2008,13tc)

Po każdej burzy przychodzi słońce............

Re: Syneczku najdroższy...
kasia-m  
06-01-2008 11:43
[     ]
     
Aniołeczku ściskam mocniutko...
(*) 
Kasia Mama Malwinki (*+29.09.07)


Re: Syneczku najdroższy...
Ewa1977  
06-01-2008 15:37
[     ]
     
Kubusiu (*)

Ewa, mama Aniołka Robusia 38 tc (*+21.09.2007 r.)
Dla Ciebie synku (*) 


Re: Syneczku najdroższy...
anna 76  
06-01-2008 18:39
[     ]
     
Dla Ciebie Kubusiu
(*)
Mama Aniołka(8tc) i Aniołka Ewuni(*+28.09.2007). 


Re: Syneczku najdroższy...
miska  
07-01-2008 12:04
[     ]
     
Kubusiu(*) 
Ania mama Aniołków: Mateuszka(17.02.2007,7tc) Julci(27.08.2007,20tc) oraz Hanusi(05.09.2008,13tc)

Po każdej burzy przychodzi słońce............

Re: Syneczku najdroższy...
kasia-m  
07-01-2008 15:25
[     ]
     
Aniołku cudowny światełka dla Ciebie.
(*) 
Kasia Mama Malwinki (*+29.09.07)


Re: Syneczku najdroższy...
mela79  
07-01-2008 22:07
[     ]
     
Dla Ciebie Syneczku kochany (*)
i dla Gabrysi (*) 


Re: Syneczku najdroższy...
anna 76  
08-01-2008 00:12
[     ]
     
Kubusiu...
(*)
Mama Aniołka(8tc) i Aniołka Ewuni(*+28.09.2007). 


Re: Syneczku najdroższy...
kasia-m  
08-01-2008 15:23
[     ]
     
Wiesz...jesteś cudnym Aniołkiem....kiedyś Cię ciocia przytuli...
(*) 
Kasia Mama Malwinki (*+29.09.07)


Re: Syneczku najdroższy...
kasia-m  
13-01-2008 11:02
[     ]
     
Aniołeczku o pieknych oczkach światełko...
(*) 
Kasia Mama Malwinki (*+29.09.07)


Re: Syneczku najdroższy...
MAMACIUSIA  
13-01-2008 13:38
[     ]
     
Kubusiu dla Ciebie(*) 


Re: Syneczku najdroższy...
Ewa1977  
13-01-2008 18:11
[     ]
     
Kubusiu
(*)
Ewa, mama Aniołka Robusia 38 tc (*+21.09.2007 r.) 


Re: Syneczku najdroższy...
anna 76  
13-01-2008 23:23
[     ]
     
Dla Ciebie Kubusiu
(*)
Mama Aniołka(8tc) i Aniołka Ewuni(*+28.09.2007). 


Re: Syneczku najdroższy...
kasia-m  
14-01-2008 14:59
[     ]
     
Czy wiesz, że błysk Twych oczu rozświetla całe Niebo?
Dziekuję, że jesteś kochany Aniołku...
(*) 
Kasia Mama Malwinki (*+29.09.07)


Re: Syneczku najdroższy...
Ewa1977  
14-01-2008 16:03
[     ]
     
Kubusiu - moc promyczków dla Ciebie
(*)
Ewa, mama Aniołka Robusia 38 tc (*+21.09.2007 r.) 


Re: Syneczku najdroższy...
anna 76  
14-01-2008 17:54
[     ]
     
Kubusiu Aniołku
(*)
Mama Aniołka(8tc) i Aniołka Ewuni(*+28.09.2007). 


Re: Syneczku najdroższy...
miska  
15-01-2008 00:40
[     ]
     
Kubusiu(*) 
Ania mama Aniołków: Mateuszka(17.02.2007,7tc) Julci(27.08.2007,20tc) oraz Hanusi(05.09.2008,13tc)

Po każdej burzy przychodzi słońce............

Re: Syneczku najdroższy...
kasia-m  
15-01-2008 15:01
[     ]
     
Aniołku udanego spaceru wśród chmur....
ciocia całuje w różowe usteczka...
(*) 
Kasia Mama Malwinki (*+29.09.07)


Re: Syneczku najdroższy...
Ewa1977  
15-01-2008 17:21
[     ]
     
Kubusiu Aniołku
(*)
Ewa, mama Aniołka Robusia 38 tc (*+21.09.2007 r.)
Dla Ciebie synku (*) 


Re: Syneczku najdroższy...
Zbyszek  
15-01-2008 20:27
[     ]
     
Światełka dla Ciebie aniołku.
\*/
.\*/.
..\###################/.. 
Zbyszek - tata Ś.P. Macieja (*14.02.1988 +15.07.2006 )

Re: Syneczku najdroższy...
anna 76  
15-01-2008 22:23
[     ]
     
Promyczki dla Kubusia
(*)
Mama Aniołka(8tc) i Aniołka Ewuni(*+28.09.2007). 


Re: Syneczku najdroższy...
anna 76  
16-01-2008 11:52
[     ]
     
Dla Ciebie Kubusiu...
(*)
Mama Aniołka(8tc) i Aniołka Ewuni(*+28.09.2007). 


Re: Syneczku najdroższy...
MonikaKo  
16-01-2008 14:06
[     ]
     
Dla Ciebie aniołku(*) 
Monika mama Juleńki(*+06.07.2007r,38tc)

Re: Syneczku najdroższy...
kasia-m  
16-01-2008 15:14
[     ]
     
Aniołku potrafisz dosięgnąć słońca....ześlij kilka promyków na swą najcudowniejszą mamusię....
Całuski w słodkie stópki....
(*) 
Kasia Mama Malwinki (*+29.09.07)


Re: Syneczku najdroższy...
Ewa1977  
16-01-2008 17:21
[     ]
     
Kubusiu
(*)
Ewa, mama Aniołka Robusia 38 tc (*+21.09.2007 r.) 


Re: Syneczku najdroższy...
Klara M.  
16-01-2008 19:12
[     ]
     
Kubolku poślij we śnie buziaka mamie, pozwól choć na jawie utulić się w Jej ramionach (*) 
Klara M.
Mama Marcelka
(*+19.10.2006) http://marcelekwichtowski.pamietajmy.com.pl
Emilki(*+11 tc)- 14.06.07
Aniołka'08
-- i ziemskiego Cyprianka

Re: Syneczku najdroższy...
Ewa1977  
17-01-2008 09:43
[     ]
     
(*) Aniołku Kubusiu (*)

Tysiące światełek dla Ciebie maleńki
(*)
Ewa, mama Aniołka Robusia 38 tc (*+21.09.2007 r.) 


Re: Syneczku najdroższy...
mela79  
17-01-2008 14:51
[     ]
     
Kubusiu, 8 miesięcy temu byliśmy tacy szczęśliwi - wreszcie byłeś z nami w domku, cudowny, śliczny wyczekany. No i wtedy jeszcze nie byliśmy świadomi Twojej choroby, która zabrała nam Ciebie tak szybko, bezlitośnie. Nigdy nie zapomnę Tych twoich ślicznych, maleńkich stópek, tych śmiesznych, dużych palców u stóp, znacznie większych od innych paluszków:) Twoich mięciutkich włosków, tej maleńkiej główki i oczek, tego spojrzenia, później tak pełnego cierpienia.
Synku, jeszcze trudniej tęsknić za Tobą, kiedy wydaje się, że wokoło już prawie nikt o Tobie nie pamięta.
Maleństwo moje, tak bardzo chciałabym Cię móc choć raz przytulić, poczuć zapach Twojej skóry, poczuć jak zaciskasz swoją maleńką piąstkę wokół mojego palca.
Niestety tylko garstka wspomnień została i ta tęsknota bez końca.
Kocham Cię mój Aniołku. 


Re: Syneczku najdroższy...
anna 76  
17-01-2008 23:48
[     ]
     
Kubusiu
(*)
Mama Aniołka(8tc) i Aniołka Ewuni(*+28.09.2007). 


Re: Syneczku najdroższy...
DorotaW  
18-01-2008 10:12
[     ]
     
Aniołku kochany
["]["]["]["]["]["]["]["]["]["]
["]["]["]["]["]["]["]["]["]["] 


Re: Syneczku najdroższy...
kasia-m  
18-01-2008 13:50
[     ]
     
"Aniele pięknego ogrodu,
pod ciepłą chronisz stopą
Bukietem malw i słoneczników
zetrzyj z oblicza ziemi
bezdomny płacz
- rozepnij wachlarz nieba"
(*) 
Kasia Mama Malwinki (*+29.09.07)


Re: Syneczku najdroższy...
anna 76  
18-01-2008 21:05
[     ]
     
Światełka dla Ciebie Kubusiu
(*)
Mama Aniołka(8tc) i Aniołka Ewuni(*+28.09.2007). 


Re: Syneczku najdroższy...
kasia-m  
19-01-2008 09:36
[     ]
     
Światełka Aniołeczku...
(*) 
Kasia Mama Malwinki (*+29.09.07)


Re: Syneczku najdroższy...
miska  
19-01-2008 10:39
[     ]
     
Kubusiu(*) 
Ania mama Aniołków: Mateuszka(17.02.2007,7tc) Julci(27.08.2007,20tc) oraz Hanusi(05.09.2008,13tc)

Po każdej burzy przychodzi słońce............

Re: Syneczku najdroższy...
Ewa1977  
19-01-2008 17:46
[     ]
     
(*) Kubuś (*)
Ewa, mama Aniołka Robusia 38 tc (*+21.09.2007 r.) 


Re: Syneczku najdroższy...
anna 76  
19-01-2008 21:50
[     ]
     
Dla Kubusia
(*)
Mama Aniołka(8tc) i Aniołka Ewuni(*+28.09.2007). 


Re: Syneczku najdroższy...
Ewa1977  
20-01-2008 18:06
[     ]
     
Kubusiu
(*)
Ewa, mama Aniołka Robusia 38 tc (*+21.09.2007 r.) 


Re: Syneczku najdroższy...
kasia-m  
21-01-2008 15:19
[     ]
     
Całusy dla Ciebie wyjątkowy Aniołku...
(*) 
Kasia Mama Malwinki (*+29.09.07)


Re: Syneczku najdroższy...
kasia-m  
22-01-2008 14:47
[     ]
     
Słodki Aniołeczku, miliony światełek....
"Pochylasz się nade mną...
Dotykasz białego czoła swoją ciepłą dłonią
i tym samym okrywasz mnie płaszczem utkanym z marzeń...
Niczego się nie lękam,
bo trwasz przy mnie...
zawsze
Jesteś częścią tego co nieśmiertelne
Jesteś Aniołem...
Aniołem mojej duszy... "

Więc wejrzyj w nią swymi gwieździstymi oczami,
roztop ten kryształowy mur mojego serca,
w któtym lśni "Jezioro Łez"...
Nie pozwól by znowu wezbrało...
Zostań
na zawsze...
Bo przecież jestes częścią tego, co nieśmiertelne...
Jesteś aniołem...
Aniołem mojej duszy...
(*) 
Kasia Mama Malwinki (*+29.09.07)


Re: Syneczku najdroższy...
kasia-m  
23-01-2008 14:55
[     ]
     

Buziaczki od cioci Kasi...
"Gdy dziecko usypia,
na brzegu poduszki
siadają srebrzyste
Aniołki - Maluszki.
Siadają cichutko
wśród sennych falbanek,
wyciągają ręce
pełne kołysanek.
I sny rozwijają
z kłębuszków świetlistych.
Patrzcie! Już się kładą
na brzegu kołyski!
A potem śpią sobie
na białych falbankach
w błyszczących koszulkach,
w błyszczących piżamkach..."
(*) 
Kasia Mama Malwinki (*+29.09.07)


Re: Syneczku najdroższy...
kasia-m  
24-01-2008 15:04
[     ]
     
Aniołku światełka dla Ciebie...
(*)
'Choć życie daje zmartwień wiele, to nie jest cała ciemna karta, bo są dni i takie chwile, dla których żyć i cierpieć warto ..." 
Kasia Mama Malwinki (*+29.09.07)


Re: Syneczku najdroższy...
Ewa1977  
25-01-2008 13:14
[     ]
     
Kubusiu, kochany Aniołku
(*)
Ewa, mama Aniołka Robusia 38 tc (*+21.09.2007 r.)
Dla Ciebie synku (*) 


Re: Syneczku najdroższy...
kasia-m  
25-01-2008 19:04
[     ]
     
Aniołeczku, bądź w snach z mamusią, dotknij jej serca, poczuj jak Cię kocha.
(*) 
Kasia Mama Malwinki (*+29.09.07)


Re: Syneczku najdroższy...
kasia-m  
26-01-2008 09:38
[     ]
     
Aniołku, rozświetlający Niebo światełko...
Na zawsze w naszych sercach....
(*)*)(*)*)(*)
(*)*)(*)*)(*)
(*)*)(*)*)(*)
(*)*)(*)*)(*)
(*)*)(*)*)(*)
(*)*)(*)*)(*) 
Kasia Mama Malwinki (*+29.09.07)


Re: Syneczku najdroższy...
Ewa1977  
26-01-2008 11:30
[     ]
     
Światełka dla Ciebie Kubusiu
(*)
Ewa, mama Aniołka Robusia 38 tc (*+21.09.2007 r.) 


Re: Syneczku najdroższy...
kasia-m  
29-01-2008 15:21
[     ]
     
Aniołeczku....buziolki...:)
(*)
"Wczoraj rozmawiałam z Aniołem
Dzięki Niemu zrozumiałam,
że nie ma się czego bać
na Ziemi...
bo gdzieś tam jest inny świat,
w którym nie liczy się to, co się stało
tylko to kim jesteśmy
niezależnie jak wysoką musimy
zapłacić cenę za nasze cierpienia,
smutek, ból ale i radość, i miłość
Bóg dodał mi znowu otuchy
gdy zobaczył, że go potrzebuję
Bóg istnieje ..." 
Kasia Mama Malwinki (*+29.09.07)


Re: Syneczku najdroższy...
kasia-m  
31-01-2008 16:12
[     ]
     

Dzieciątko kochane, światełka specjalnie dla Ciebie....
" Zamknięta przez miłość
Nie potrzebowalam bólu
Raz czy dwa wystarczyło
I tak wszystko na próżno
Czas zaczyna płynąć
Zanim to spostrzeżesz jesteś skostniała
Ale coś się stało
Poraz pierwszy dzięki Tobie
Moje serce się roztopoiło
Znalazło coś prawdziwego
I wszyscy na mnie patrzą
Myśląc, że warjuję" 
Kasia Mama Malwinki (*+29.09.07)


Re: Syneczku najdroższy...
kasia-m  
31-01-2008 16:21
[     ]
     
Dzieciątko kochane, światełka specjalnie dla Ciebie....
" Zamknięta przez miłość
Nie potrzebowalam bólu
Raz czy dwa wystarczyło
I tak wszystko na próżno
Czas zaczyna płynąć
Zanim to spostrzeżesz jesteś skostniała
Ale coś się stało
Poraz pierwszy dzięki Tobie
Moje serce się roztopoiło
Znalazło coś prawdziwego
I wszyscy na mnie patrzą
Myśląc, że warjuję" 
Kasia Mama Malwinki (*+29.09.07)


Re: Syneczku najdroższy...
MonikaKo  
01-02-2008 09:55
[     ]
     
Aniołeczku,światełka dla Ciebie(*) 
Monika mama Juleńki(*+06.07.2007r,38tc)

Re: Syneczku najdroższy...
Ewa1977  
01-02-2008 15:45
[     ]
     
Kubusiu
(*)
Ewa, mama Aniołka Robusia 38 tc (*+21.09.2007 r.) 


Re: Syneczku najdroższy...
miska  
02-02-2008 22:56
[     ]
     
Kubusiu(*) 
Ania mama Aniołków: Mateuszka(17.02.2007,7tc) Julci(27.08.2007,20tc) oraz Hanusi(05.09.2008,13tc)

Po każdej burzy przychodzi słońce............

Re: Syneczku najdroższy...
Zbyszek  
03-02-2008 13:31
[     ]
     
Światełka dla Twojego Anołka \*/.
Wierzę w to, że kiedyś ponownie się spotkamy. 
Zbyszek - tata Ś.P. Macieja (*14.02.1988 +15.07.2006 )

Re: Syneczku najdroższy...
kasia-m  
04-02-2008 15:07
[     ]
     
Kochany Aniołeczku światełeczka...
(*)
"Żyj! Krzyknęła nadzieja...bez Ciebie nie potrafię, odparło cicho życie..." 
Kasia Mama Malwinki (*+29.09.07)


Re: Syneczku najdroższy...
kasia-m  
06-02-2008 15:00
[     ]
     
Słodki, kochany, cudowny Aniele światełeczka...
(*)
"Jesteśmy.
Co to znaczy być?
Być to znaczy żyć pełnią życia
Nie oglądać się za siebie i nie patrzeć w przeszłość.
Być to znaczy kochać.
Nie spoglądać w krzywe zwierciadła wypełnione wodą.
Być to znaczy czuć. Czuć tak jak czują ludzie.
Odwzajemniać ich uśmiechy,
Podzielać ich dole i niedole.
Być to znaczy oddychać głęboko i... I najlepiej nic nie mówić..." 
Kasia Mama Malwinki (*+29.09.07)


Re: Syneczku najdroższy...
miska  
07-02-2008 10:10
[     ]
     
Kubusiu(*) 
Ania mama Aniołków: Mateuszka(17.02.2007,7tc) Julci(27.08.2007,20tc) oraz Hanusi(05.09.2008,13tc)

Po każdej burzy przychodzi słońce............

Re: Syneczku najdroższy...
kasia-m  
07-02-2008 15:58
[     ]
     

Cudowny, najukochańszy Aniołku światełka dla Ciebie skarbeńku....
(*)
"Wszystko minęło, a ścieżka życia się zwężyła.
Jakoś nie przyjmuję tego do wiadomości.
Idę po kolanach, choć cel już zniknął mi dawno z oczu.
Nie widzę go, a przecież jeszcze niedawno
Ścieżka była taka jak dziś
Na kolanach były widoczne ślady trawy
A włosy poprzeplatały promienie wschodzącego słońca.
Dziś już droga prowadzi pod górę,
Trawa jakby mniej zielona,
A słońce skryło się za chmurami." 
Kasia Mama Malwinki (*+29.09.07)


Re: Syneczku najdroższy...
kasia-m  
07-02-2008 16:04
[     ]
     

Cudowny, najukochańszy Aniołku światełka dla Ciebie skarbeńku....
(*)
"Wszystko minęło, a ścieżka życia się zwężyła.
Jakoś nie przyjmuję tego do wiadomości.
Idę po kolanach, choć cel już zniknął mi dawno z oczu.
Nie widzę go, a przecież jeszcze niedawno
Ścieżka była taka jak dziś
Na kolanach były widoczne ślady trawy
A włosy poprzeplatały promienie wschodzącego słońca.
Dziś już droga prowadzi pod górę,
Trawa jakby mniej zielona,
A słońce skryło się za chmurami." 
Kasia Mama Malwinki (*+29.09.07)


Re: Syneczku najdroższy...
Ewa1977  
07-02-2008 16:07
[     ]
     
Kubusiu
(*)
Ewa, mama Aniołka Robusia 38 tc (*+21.09.2007 r.) 


Re: Syneczku najdroższy...
Ewa1977  
08-02-2008 14:40
[     ]
     
Kubusiu światełka dla Ciebie
(*)
Ewa, mama Aniołka Robusia 38 tc (*+21.09.2007 r.) 


Re: Syneczku najdroższy...
anna 76  
08-02-2008 15:00
[     ]
     
Promyczki dla Kubusia
(*)
Mama Aniołka(8tc) i Aniołka Ewuni(*+28.09.2007). 


Re: Syneczku najdroższy...
kasia-m  
11-02-2008 10:03
[     ]
     
Słodki, ukochany Aniołeczku światełka dla Ciebie
(*)
"....I choć jestem daleko od Ciebie,
a smutna jest życia godzina pamiętaj,
że w każdej chwili me serce Cię wspomina." 
Kasia Mama Malwinki (*+29.09.07)


Re: Syneczku najdroższy...
kasia-m  
12-02-2008 10:11
[     ]
     
Skarbeńku kochany światełka....
(*)
"Lepszym być,
widzieć świat nawet przez łzy,
a potem znowu rozdawać nadzieję,
żeby spełniły się ludzkie sny.
Nie ma ciemności,
po której nie wyszłoby światło,
nawet jak ono na chwile zgasło,
nie trać uśmiechu na twarzy.
Wiele trudnych chwil przed Tobą,
życie nie będzie tylko osłodą,
nawet jak pojawi się znowu noc,
miej w sobie nadzieję i moc.
Przeżyj życie jak najlepiej możesz,
pomagaj innym ujrzeć światło nadziei,
kiedyś sam możesz potrzebować pomocy,
bo życie ludzkie zmiennie się toczy." 
Kasia Mama Malwinki (*+29.09.07)


Re: Syneczku najdroższy...
Ewa1977  
12-02-2008 13:26
[     ]
     
Kubusiu, kochany Aniołku, promyczki dla Ciebie
(*)
Ewa, mama Aniołka Robusia 38 tc (*+21.09.2007 r.) 


Re: Syneczku najdroższy...
kasia-m  
13-02-2008 10:47
[     ]
     
Gorące buziaki i uściski oraz światełka do samego Nieba....
(*)
"...i w oddali słyszę kroki,
rozebrzmiały w pewien dzień.
Ktoś mnie szukał, ktoś mnie gonił,
choc nie widzę - dobrze wiem.
...i w oddali słyszę słowa,
rozbrzmiewały tylko tam.
Ktoś mnie szukał, ktoś mnie wołał,
choc nie słyszę - dobrze znam.
...i w oddali widzę ciebie,
idziesz do mnie, wołasz mnie.
Tak jak wtedy przy mnie byłaś
proszę...zostań w moim śnie..." 
Kasia Mama Malwinki (*+29.09.07)


Re: Syneczku najdroższy...
MonikaKo  
14-02-2008 11:31
[     ]
     
Kubusiu,światełka dla Ciebie aniołku(*) 
Monika mama Juleńki(*+06.07.2007r,38tc)

Re: Syneczku najdroższy...
Ewa1977  
14-02-2008 11:39
[     ]
     
Dla Aniołka Kubusia
(*)
Ewa, mama Aniołka Robusia 38 tc (*+21.09.2007 r.) 


Re: Syneczku najdroższy...
miska  
15-02-2008 09:49
[     ]
     
Kubusiu(*) 
Ania mama Aniołków: Mateuszka(17.02.2007,7tc) Julci(27.08.2007,20tc) oraz Hanusi(05.09.2008,13tc)

Po każdej burzy przychodzi słońce............

Re: Syneczku najdroższy...
kasia-m  
15-02-2008 10:36
[     ]
     
Dziecinko ukochana, światełeczka....
(*)
"Dziecko może nauczyć dorosłych trzech rzeczy: cieszyć się bez powodu, być ciągle czymś zajętym i domagać się ze wszystkich sił, tego czego się pragnie."
Paulo Coelho 
Kasia Mama Malwinki (*+29.09.07)


Re: Syneczku najdroższy...
kasia-m  
16-02-2008 11:19
[     ]
     
Całuski w czółko kochanie...
(*)
"Mądrość ludzi jest szaleństwem w oczach Boga. Jeśli posłuchamy głosu dziecka, które mieszka w naszej duszy, oczy nasze znowu nabiorą blasku. A jeśli nie utracimy więzi z tym dzieckiem, to nigdy nie utracimy więzi z życiem..."
Paulo Coelho 
Kasia Mama Malwinki (*+29.09.07)


Re: Syneczku najdroższy...
Ewa1977  
16-02-2008 11:31
[     ]
     
Kubusiu dla Ciebie
(*)
Ewa, mama Aniołka Robusia 38 tc (*+21.09.2007 r.) 


Re: Syneczku najdroższy...
kasia-m  
17-02-2008 15:52
[     ]
     
Światełeczka do samego nieba dla kochanego Aniołka.
(*)
"Moje serce obawia się cierpień - Powiedz mu, że strach przed cierpieniem jest straszniejszy niż samo cierpienie, I że żadne serce nie cierpiało nigdy, gdy sięgało po swoje marzenia, bo każda chwila poszukiwań jest chwilą spotkania z Bogiem i Wiecznością."
Paulo Coelho 
Kasia Mama Malwinki (*+29.09.07)


Re: Syneczku najdroższy...
Zbyszek  
17-02-2008 16:44
[     ]
     
Przeszłość zachowana w pamięci staje się częścią teraźniejszości.
\*/ - dla Twojego Aniołka. 
Zbyszek - tata Ś.P. Macieja (*14.02.1988 +15.07.2006 )

Re: Syneczku najdroższy...
Ewa1977  
18-02-2008 11:03
[     ]
     
Aniołku Kubusiu. Buziaczki dla Ciebie maleńki.
(*)
Ewa, mama Aniołka Robusia 38 tc (*+21.09.2007 r.) 


Re: Syneczku najdroższy...
anna 76  
19-02-2008 01:17
[     ]
     
Słodkich snów Kubusiu
(*)
Mama Aniołka(8tc) i Aniołka Ewuni(*+28.09.2007). 


Re: Syneczku najdroższy...
Ewa1977  
19-02-2008 11:51
[     ]
     
Dla Ciebie Kubusiu
(*)
Ewa, mama Aniołka Robusia 38 tc (*+21.09.2007 r.) 


Re: Syneczku najdroższy...
kasia-m  
19-02-2008 15:23
[     ]
     
Słoneczko niech zaświeci na Niebie specjalnie dla Ciebie...
(*)
"Miłość jest zawsze nowa. I bez względu na to, czy w życiu kochamy raz,dwa czy dziesięć razy, zawsze stajemy w obliczu nieznanego. Miłość może nas pogrążyć w ogniu piekieł, albo zabrać do bram raju, ale zawsze gdzieś nas prowadzi. I czas się z tym pogodzić, albowiem jest ona treścią naszego istnienia. Jeśli się jej wyrzekniemy, umrzemy z głodu, nie mając śmiałości by zerwać jego owoce. Miłości trzeba szukać wszędzie, nawet za cenę długich godzin, dni i tygodni smutku i rozczarowań... Bowiem kiedy wyruszymy na poszukiwanie miłości - ona zawsze wyjdzie nam na przeciw. I nas wybawi."
P.Coelho 
Kasia Mama Malwinki (*+29.09.07)


Re: Syneczku najdroższy...
anna 76  
20-02-2008 17:05
[     ]
     
Kubusiu światełka dla Ciebie
(*)
Mama Aniołka(8tc) i Aniołka Ewuni(*+28.09.2007). 


Re: Syneczku najdroższy...
madziarek  
20-02-2008 18:34
[     ]
     
Sliczny Aniolku (*)
Magda mama Adasia*(12.03.2007)
http://www.republikadzieci.org/problemyiniepokoje/strata/pamiec550.htm 


Re: Syneczku najdroższy...
miska  
21-02-2008 13:48
[     ]
     
Kubusiu(*) 
Ania mama Aniołków: Mateuszka(17.02.2007,7tc) Julci(27.08.2007,20tc) oraz Hanusi(05.09.2008,13tc)

Po każdej burzy przychodzi słońce............

Re: Syneczku najdroższy...
kasia-m  
23-02-2008 09:52
[     ]
     
Cudowny Aniołeczku światełeczka dla Ciebie....
Baw się dobrze w niebie...
Kiedyś się spotkamy...
Czekaj.
(*)
"A jeżeli masz dziecko, najszczęśliwszy z ludzi,
Które jest jako ptaszek i motyl, i kwiat -
Spójrz w oczy twego dziecka... W sercu ci się zbudzi
Radość, której nie zaćmi najsmutniejszy świat...
Jest podłość i jest rozpacz, i troska, i żal...
Są złe siły dokoła i jest moc zdradziecka,
Co więdnąć każe kwiatom, ptaki pędzi w dal...
Moc tę zwycięża jedno tylko: uśmiech dziecka... "
J. Ejsmon 
Kasia Mama Malwinki (*+29.09.07)


Re: Syneczku najdroższy...
mela79  
25-04-2008 22:13
[     ]
     
Kochanie, tak dawno tu nie zaglądałam, ale mam nadzieję, że wiesz, że codziennie o Tobie myślę i o Twojej siostrzyczce też. Synusiu, już za 2 tygodnie kończyłbyś roczek,pewnie stawiałbyś już pierwsze kroczki, mówił mama, tata. W naszych sercach masz stałe miejsce, tak bardzo Cię kochamy i tęsknimy. 


Re: Syneczku najdroższy...
mela79  
16-05-2008 23:49
[     ]
     
Syneczku kochany, wczoraj skończyłbyś roczek. Mam nadzieję, że tam w niebie jesteś bardzo szczęśliwy. A nam tu tak smutno bez Ciebie. Dokładnie rok temu spędziłeś swoją pierwszą noc w domu, wszyscy byliśmy tacy szczęśliwi i nawet nie przeczuwaliśmy, że dwa tygodnie później świat się zawali.Ile bym oddała, zebyś mógł być tutaj z nami, zdmuchiwać pierwszą świeczkę na torcie, bawić się z Twoją siostrzyczką. Tak bardzo tęsknię maleńki mój. 

Ostatnio zmieniony 16-05-2008 23:49 przez mela79

Re: Syneczku najdroższy...
kasia-m  
26-04-2008 12:24
[     ]
     
Światełka i buziaczki dla Ciebie Aniołeczku kochany....
(*) 
Kasia Mama Malwinki (*+29.09.07)


Re: Syneczku najdroższy...
Ewa1977  
26-04-2008 19:39
[     ]
     
Kubusiu
(*)
Ewa, mama Aniołka Robusia 38 tc (*+21.09.2007r.) 


Re: Syneczku najdroższy...
anna 76  
27-04-2008 18:34
[     ]
     
Dla Ciebie Kubusiu anielski chłopczyku
(*)
Mama Aniołka(8tc) i Aniołka Ewuni(*+28.09.2007). 


Re: Syneczku najdroższy...
Ewa1977  
27-04-2008 18:46
[     ]
     
Dla uroczego Kubusia
(*)
Śpij Aniołku.
Ewa, mama Aniołka Robusia 38 tc (*+21.09.2007r.) 


Re: Syneczku najdroższy...
miska  
28-04-2008 15:29
[     ]
     
Kubusiu<<*>>
Ania 
Ania mama Aniołków: Mateuszka(17.02.2007,7tc) Julci(27.08.2007,20tc) oraz Hanusi(05.09.2008,13tc)

Po każdej burzy przychodzi słońce............

Re: Syneczku najdroższy...
kicia103  
28-04-2008 21:15
[     ]
     
Kochanie światełka dla Ciebie
(*)
mamusia Aniołka Maksymka
(martwo ur. 10.12.2007r, 33tc)
http://maksymeknowak.pamietajmy.com.pl 


Re: Syneczku najdroższy...
kasia-m  
29-04-2008 09:13
[     ]
     
Gorące buziaczki Aniołeczku kochany....
(*) 
Kasia Mama Malwinki (*+29.09.07)


Re: Syneczku najdroższy...
anna 76  
29-04-2008 12:48
[     ]
     
Tysiące słonecznych promyków do samego nieba dla Kubusia
(*)
Mama Aniołka(8tc) i Aniołka Ewuni(*+28.09.2007). 


Re: Syneczku najdroższy...
miska  
21-05-2008 19:02
[     ]
     
Kubusiu(*)
Ania 
Ania mama Aniołków: Mateuszka(17.02.2007,7tc) Julci(27.08.2007,20tc) oraz Hanusi(05.09.2008,13tc)

Po każdej burzy przychodzi słońce............

Re: Syneczku najdroższy...
mela79  
24-08-2008 14:31
[     ]
     
Kochanie, tak dawno mnie tu nie było, ale wiesz przecież, że myślę o Tobie nieustannie. Wierzę, że jesteś przy nas blisko, że dzięki Tobie Hanusia przyszła na świat cała i zdrowa. Teraz kiedy patrzę na Twoją maleńką siostrzyczkę na nowo serce pęka mi z bólu, że już Cię nie utulę tak jak jej, nie zobaczę, jak Twoja śliczna buzia zmienia się każdego dnia.
Kocham Cię Kubusiu kochany i myślę wciąż o Tobie. 


Re: Syneczku najdroższy...
AMERICANA  
25-08-2008 23:07
[     ]
     
Światełko dla ciebie
(***********************)
(*************************)
(****************************)
(******************************)

Dodaj swojm rodzicom otuchy 
NAJ WIĘKSZY MÓJ SKARB


Re: Syneczku najdroższy...
anna 76  
26-08-2008 11:37
[     ]
     
Promyczki dla Kubusia


(*****************************************)

(*****************************************)

(*****************************************)


Mama Aniołka(8tc),Aniołka Ewuni(*+28.09.2007) i maleńkiej dziewczynki pod sercem(26tc). 


Re: Syneczku najdroższy...
mela79  
24-10-2010 01:06
[     ]
     
Nie do wiary jak ten czas leci. A ból i smutek zostaje...
Światełka dla Was Gabrysiu i Kubulku (***) 


Re: Syneczku najdroższy...
irys  
24-10-2010 12:58
[     ]
     
[*][*][*][*][*] 
mama Uli[*] i Łukasza

Re: Syneczku najdroższy...
anna 76  
30-10-2010 02:38
[     ]
     
Maluszku Kochany....

(***************************)
(***************************)
(***************************)
Mama Aniołka(8tc),(Aniołka Ewuni(*+28.09.2007) i Juli ur.4.12.2008. 


Re: Syneczku najdroższy...
anna 76  
08-11-2010 00:31
[     ]
     
Światełeczka Skarbie...

(**********************)
(**********************)
(**********************)

Mama Aniołka(8tc),Aniołka Ewuni(*+28.09.2007) i Juleczki ur.4.12.2008. 


Re: Syneczku najdroższy...
anna 76  
15-11-2010 22:52
[     ]
     
Tysiące promyczków do nieba...

(************************)
(************************)
(************************)

Mama Aniołka(8tc),Aniołka Ewuni(*+28.09.2007) i Juleczki ur.4.12.2008. 


Re: Syneczku najdroższy...
kasia-m  
24-12-2010 13:08
[     ]
     
Świąteczne światełka pamięci...

(*)(*)(*)
(*)(*)
(*) 
Kasia Mama Malwinki (*+29.09.07)


::   w górę   ::
Przeskocz do :
Forum tworzone przez W-Agora