dlaczego.org.pl  
Forum dlaczego.org.pl  >> ŚWIATEŁKA I LISTY DO DZIECI
Nie jesteś zalogowany!       

(*) ♥♥♥♥♥♥ Promyczki dla Naszej Emilki ♥♥♥♥♥♥ (*) zniknelo ponad 1000wpisow-d l a c z e g o
kurczak  
05-03-2007 17:28
[     ]
     
Kocham Cię Moje Ździebełko ♥♥♥♥♥♥
...straciliśmy Córeczkę 5 września 2006 roku
i już nigdy nie będzie tak samo... 

Ostatnio zmieniony 18-06-2008 00:34 przez kurczak

Re: smutna historia 20 tygodni zycia mojej Coreczki
onka  
05-03-2007 19:14
[     ]
     
Współczuję Ci, ja przeżywam podobne uczucia obecnie, różne wątpliwości, strach, obawę czy kiedyś jeszcze się uda (mam już za sobą dwie straty i zaawansowany wiek).
Ja czuję, że przez ostatnie 1,5 miesiąca, kiedy zaczęły pojawiać się pierwsze wątpliwości co do stanu zdrowia naszego synka, mam wrażenie, że postarzałam się o dobrych 5 lat.
Kurczaku, niestety nasze przeżycia są innym nie znane i nie będą potrafili zrozumieć, że my dzień i noc myślimy o tym co nas spotkało.
Ja w tej chwili boję się, ża duże załamanie psychiczne jeszcze przede mną, boje się, że nie zapanuję nad sobą. 


Re: smutna historia 20 tygodni zycia mojej Coreczki
gosia77  
05-03-2007 19:32
[     ]
     
Witam Cię ja też niedawano przeżyłam to co ty teraz, w sumie było to 3 miesiące temu ale jak czytam wszystkie świeżo napisane historie to wraca to wszystko do mnie jak bumerang.
Wiem co przeszłaś najgorsze jest że musiałaś podjąć tą decyzje. Ja czasami myśle że jak moja Majeczka sama by zmarła we mnie to może bym mniej rozpaczała, najgorsza była ta decyzja o podjęciu wywołania wcześniejszego porodu. Ze to ja musiałam pdjąc tą decyzje, czasami myśle że źle zrobiłam kiedy indziej mówię że dobrze. Ta huśtawka nastrojów jest najgorsza. Jak szłam do szpitala to lekarz pytał czy na pewno jestem zdecydowana, wtedy była w 100%. Teraz po tym wszystkim myśle że też bym to zrobiła.
Bardzo ci współczuje jak ktoś kiedyś napisał że najgorsze jest przeżyć śmierć własnego dziecka, że to dzieci powinny nas pochować a nie my nasze dzieci.
Wiem że jest Ci cięzko bo to wszystko jest bardzo świeże. Jesteś aniołkową mamusią tak jak my wszystkie, nasze dzieci patrzą na nas z góry wiedzą że my je kochałyśmy i nadal kochamy ichciałyśmy dla nich dobrze.
Swiatełko dla twojej ukochanej malutkiej dziewczynki (*)
i dla mojej Majeczki(*) 


Moja Perełko, Kruszynko, Kurczaczku ♥♥♥♥♥♥
kurczak  
05-04-2007 00:19
[     ]
     
Dzis jest 5 kwietnia... tak jak innym swiat przewraca sie pozytywnie do gory nogami jak narodzi sie Dzieciatko...tak mi po Twojej stracie swiat i moje zycie wywrocilo sie do gory nogami, bardzo negatywnie...
Dzis mija 7 miesiecy jak Ciebie nie ma...
miesiac jak jestem na forum...
Kocham Cie Emilko...a bol wciaz ten sam...
wczoraj mialam fatalny dzien, bylam rozdrazniona, ze wszystkimi bym najchetniej sie poklocila...
mam nadzieje, ze dzisiejszy, wyjatkowy, bedzie lepszy...do pracy ide ubrana na czarno...prawie jak zawsze...
Dobranoc Kochanie
Mój Aniołku♥
Mój Promyczku♥
Moje Światełko♥
Moje Ździebełko♥
Mój Puchatku♥
Mój Kwiatuszku♥
Moja Perełko♥
Moja Kruszynko♥
Mój Kurczaczku♥
Mój Babolku♥
Moja Niunio♥
Moja Ślicznotko♥
Mój Dzieciaszku♥
Moja Magnolio♥
Moja Rózyczko♥
Moja Orchideo♥
Moja Stokrotko♥
Mój Ciapulku♥
Mój Kłapouchy♥
Mój Pączuszku♥
Moja Smerfetko♥
Moja Mała Księżniczko♥
Moje Pachnidełko♥
Moja Perełko♥
Moja Istotko♥
Mój Robaczku♥
Moja Modlitwo♥
Moje Dzieciątko♥
Moje Sreberko♥
Moja Poziomko♥
Moja Jagódko♥
Moje Światełko♥
Moja Iskierko♥
Mój Promyczku♥
Moja Piosenko♥
Moja Wiosenko♥
Moje Złotko♥
Moja Kaczuszko♥
Moja Śnieżko♥
Mój Kopciuszku♥
Moja Calineczko♥
Mój Niedźwiadku♥
Moja Wiewióreczko♥
Moja Ozdobo♥
Moja Ubóstwiana♥
Moja Kruszynko♥
Moja Umiłowana Córeczko♥
Moja Umiłowana Emilko♥
Moja Umiłowana Kruszynko♥
Moja Arkano♥
Moja Tabula Rasa♥
Moja Tajemnico♥
Moja Zagadko♥
Moja Tęsknoto♥
Moje Wzruszenie♥
Moje Ukojenie♥
Moje Światełko♥
Moja Nieskazitelności♥
Moja Niewinności♥
Moja Iskierko♥
Moja Niezapominajko♥
Mój Czerwony Kapturku♥
Moja Jasności♥
Moja Miłości♥
Moja Tęsknoto♥
Moja Nadziejo♥
Moja Siło♥
Moja Dobra Energio♥
Mój Blasku♥
Mój Diamencie♥
Mój Skarbie♥
Moje Niebo♥
Moje Lato♥
Moja Wiosenko♥
Mój Przebiśniegu♥
Mój Żonkilku♥
Mój Tulipanku♥
Moja Pięknisiu♥
Moje Słoneczko♥
Moje Serduszko♥
Moja Radości♥
Moja Milości♥
Moja Tęsknoto♥
Moja Malineczko♥
Moja Truskaweczko♥
Moja Emilko♥
Moja Dziewczynko♥
Mój Bobasku♥
Moja Gruszeczko♥
Moje Jabłuszko♥
Moja Śliweczko♥
Mój Arbuziku♥
Moje Ciasteczko♥
Moja Ptaszynko♥
Mój Ptysiu♥
Moja Dziewczynko♥
Mój Dobty Duszku♥
Mój Misiu♥
Mój Króliczku♥
Moja Sarenko♥
Mój Chomiczku♥
Mój Koteczku♥
Moja Laleczko♥
Moja Córeczko♥
Moje Kochanie♥
Moje Marzenie♥
Mój Kwiatuszku♥
Moja Nadziejo♥
Mój Aniele♥
Kocham Cie♥♥♥
Mama♥♥♥ 

Ostatnio zmieniony 22-01-2008 23:34 przez kurczak

Re: smutna historia 20 tygodni zycia mojej Coreczki
kurczak  
06-03-2007 23:47
[     ]
     
Dzis jadac do pracy wyobrazalam sobie jak mala Emilka biega rozesmiana w niebie. Ma tlusciutkie nozki w rozowych rajtuzkach i rozowe buciczki i sukienusie w kwiatki. Dookola kwiaty, jak na lace ale rozne kwiaty i platki. Jest bardzo kolorowo, cudnie, pachnaco, optymistycznie. Lataja ptaszki i kolorowe wielkie motyle.A Emilka tanczy i sie smieje i slyszlam ten smiech, slysze go nadal... zarejestrowany smiech nie wiem kiedy i gdzie... moze w jakims filmie albo bajce ale wiem, ze to smiech Emilki. I biegala tak smiejac sie do rozpuku a z nia moja Mama, prababcia Sabinka i Cecylia, Hania i Teodozja i wszyscy 4 pradziadkowie, wujo Stefan, ciocia Natalka, male Aniolki mojej Beatki i Wladka, Aniolek Ewy, moj chrzestny wujo Adam, wujo Jozek i Franek. I wszyscy bliscy mi ludzie, ktorzy odeszli. Wujo Stefan gilgocze Emilke a ona sie smieje, tak jak mnie gilgotal jak bylam mala... i w takim nastorju jechalam do pracy, bo inaczej jechalabym zalana lzami... taki to mam nastroj placzliwy... czekam na koniec lez ale konca nie widac... i wiem, ze plakac juz za Emilka zawsze bede, ale musze myslec pozytywnie, o nastepnym Dziecku i o rozesmianej Emilce tanczacej i biegajacej w Niebie.
I widze Ja w bosych stopkach w sukieneczce takiej leciutkiej, pastelowej w kwiatuszki, z falbankami na rekawkach jak sobie biega i stawia swoje pierwsze nieudolne kroki i sie smieje... ten smiech... ja go slysze ;) moge sobie wyobrazic ;) i te bose stopki... tlusciutkie...
Kocham Cie Emilko.
(*) swiatelka dla naszych Aniolkow
czy ktos ma prawo powiedziec, ze zwariowalam?
ciekawa jestem Waszych wyobrazen dotyczacych Waszych Aniolkow w Niebie... Kocham Cię Emilko ♥♥♥♥♥♥ 

Ostatnio zmieniony 08-06-2007 00:49 przez kurczak

Re: smutna historia 20 tygodni zycia mojej Coreczki
kurczak  
07-03-2007 17:57
[     ]
     
dzis w nocy czekam na Ciebie we snie...
Emilko moje swiatelko, Ździebełko (tak mowi na mnie Twoj tatus, mam ten napis wygrawerowany na obraczce,... odeszlas w przeddzien naszej 3 rocznicy slubu...) kwiatuszku moj... kocham Cie ♥♥♥♥♥♥
Mama
(*) 

Ostatnio zmieniony 08-06-2007 00:50 przez kurczak

Aniolku moj
kurczak  
07-03-2007 20:49
[     ]
     
Emilio "I love You ♥♥♥♥♥♥
I'm ever so fond of You...
You are so tender
Your name is a whisper...
Emilio I love You
I'm ever so fond of You...
Emilio I love You
I'm ever so fond of You...
Emilio I love You
I'm ever so fond of You...
Emilio I love You
I'm ever so fond of You..."
Sinead O'Connor
(*) 

Ostatnio zmieniony 08-06-2007 00:50 przez kurczak

Re: smutna historia 20 tygodni zycia mojej Coreczki
kurczak  
07-03-2007 20:59
[     ]
     
Emilko kocham Cie
zawsze jestem w Tobie zaslepiona
jestes taka delikatna, pieszczotliwa
Twoje imie jest szeptem
Emilko kocham Cie
zawsze jestem w Tobie zaslepiona
Emilko kocham Cie
zawsze jestem w Tobie zaslepiona
Emilko kocham Cie
zawsze jestem w Tobie zaslepiona
Emilko kocham Cie
zawsze jestem w Tobie zaslepiona
kocham Cie malenka
Emilio "I love You
I'm ever so fond of You...
You are so tender
Your name is a whisper...
Emilio I love You
I'm ever so fond of You...
Emilio I love You
I'm ever so fond of You...
Emilio I love You
I'm ever so fond of You...
Emilio I love You
I'm ever so fond of You..."
Sinead O'Connor
(*) 

Ostatnio zmieniony 14-05-2007 01:04 przez kurczak

Re: smutna historia 20 tygodni zycia mojej Coreczki
onka  
07-03-2007 21:30
[     ]
     
Jesteś niesamowitą mamą, Emilka jest z Ciebie dumna. 


onka/////
kurczak  
07-03-2007 23:24
[     ]
     
zapewne Twoj ANIOLEK rowniez ;)
(*) dla Nich.... 


mamy gosci
kurczak  
07-03-2007 23:29
[     ]
     
Kochana Emilko. W piatek na weekend przyjezdza do nas Twoj Dziadzius Adas i moja siostra Iwonka z mezem Markiem i 8-miesieczna radoscia Emilka.. obie z siostra dalysmy Coreczkom tak samo na imie. Emilka mojej siostry jest sliczna. Ojej fantastyczna. Piekna. I wiecznie rozesmiana. Miesiac jej nie widzialam a to jak wiecznosc. Mieszkam 400km od Lodzi... ale przyjada w koncu. Siostra 1 raz na nowy dom. Fantatsyczny nowy dom z pustym Twoim pokojem. Mam nadzieje, ze bedzie to pokoj w przyszlosci Twojej Siostrzyczki albo Braciszka...
Tata w poniedzialek idzie do szpitala na obserwacje, bo najprawdopodobniej bedzie mial operacje wyciecia woreczka zolciowego. Prosze Cie moj Aniolku czuwajcie z Babcia Zosia nad Dziadkiem ASdasiem. Aby operacja przebiegla bez problemu i aby juz nie mial problemow ze zdrowiem. Kocham tate nad zycie i nie znioslabym gdyby cos mu sie stalo... a ma problemy z krzepliwoscia krwi, po zlamaniu kostki, wiec jest to komplikacja przy wszelkiego rodzaju zabiegach. Czuwaj kochanie nad Dziadziusiem. Kocham Cie Emilko...
mialabys ponad 1.5 miesiaca... bylabys z nami... szczesliwa...
Your name is a whisper...♥♥♥♥♥♥
(*) dla Ciebie i Twoich przyjaciol Aniokow 

Ostatnio zmieniony 08-06-2007 00:50 przez kurczak

swiatelko
kurczak  
08-03-2007 20:51
[     ]
     
swiatelko dla Emilki
(*) i dla Innych Aniokow
Kocham Cię Ździebełko ♥♥♥♥♥♥ 

Ostatnio zmieniony 08-06-2007 00:51 przez kurczak

sms od kierowniczki
kurczak  
08-03-2007 21:34
[     ]
     
Emilko dzis moja pani kierownik napisala mi smsa:
"Gdybym była Emilką, byłabym dumna z takiej mamy, a gdybym była Twoja mamą, błogosławiłabym Cie za wnuczkę, którą mogłabym przytulić, opiekować się w Twoim imieniu, i dziękowała za Twój obraz w jej osobie obok mnie... I prosiłabym Cię, byś teraz oddawszy Aniołka mnie i Bogu, postarała się o takiego Aniołka na ziemi dla siebie i Grzesia"
Kasia wiele mi pomogła, rozmawiała dużo ze mną... w okresie kiedy nie chciałam nokogo widzieć, nie pytając się przyjechała i wspierała mnie...
KOCHAM CIE EMILKO ♥♥♥♥♥♥(*) 

Ostatnio zmieniony 08-06-2007 00:51 przez kurczak

Re: smutna historia 20 tygodni zycia mojej Coreczki
kurczak  
09-03-2007 14:08
[     ]
     
Emilko goscie wyjechali juz... beda k. 19.
Prowadz ich szczesliwie do nas, aby Emilka zniosla fantastycznie podroz i by spedzili u nas cudowny weekend;)
kocham CIE Ździebełko ♥♥♥♥♥♥
Mama 

Ostatnio zmieniony 08-06-2007 00:51 przez kurczak

Re: smutna historia 20 tygodni zycia mojej Coreczki
kurczak  
09-03-2007 20:59
[     ]
     
Kocham Cię Ździebełko ♥♥♥♥♥♥
kochanie juz jestesmy po kolacji... pokazalam cioci te strone... nie wiem co pomyslala sobie....
Dziewczyny jest u mnie moja rodzina ukochana... Pokazalam wslasnie siostrze nasza strone... nie wiem czy mnie zrozumiala. Zapytala sie czy mi to pomaga... ale ze wszyscy sa tu to jeszcze nie rozmawialysmy
czekam na Was... czemu forum jest puste?
(*)
Emilka mojej siostry fantastyczna 

Ostatnio zmieniony 08-06-2007 00:52 przez kurczak

Re: smutna historia 20 tygodni zycia mojej Coreczki
kurczak  
10-03-2007 08:48
[     ]
     
Emilko zaraz zjemy sniadanko...;) dzis postaram sie porozmawiac z dziadkiem Adasiem... aby nie myslal o tym co sie stalo jako cos zlego... tak bardzo to wszystko przezyl, w ciagu miesiaca schudl 10kg... chce by pamietal, ze mial wnuczke - Ciebie, zaledwie 20 tygodniowa Emilke...a to co sie stalo... nie mozna o tym myslec zle... ze bylo to koszmarem... bo nie byloby Ciebie i jestes moim swiatelkiem...
DZIEWCZYNY, ja dzieki forum zupelnie inaczej patrze na to co przeszlismy... to jest niesamowite, ale tak sobie wytlumaczylam to wszystko... ze mamy zaszczyt byc rodzicami Aniolka i najwazniejsze, ze Corcia jest w niebie!
zauwazylam, ze niektore z Was juz podlapaly ten tok myslenia, piszecie,ze jestescie dumne z bycia mamami Aniolkow... to wazne... mi jest z tym lepiej
caluski
juz krzycza, ze ledwo wstalam i juz w necie...;) a maz szykuje sniadanie dla gosci ;)
dla wszystkich Aniolkow
(*)
jak mam z tata zagadac.... akurat tata mnie zawsze rozczula....
Kocham Cię Ździebełko ♥♥♥♥♥♥ 

Ostatnio zmieniony 08-06-2007 00:53 przez kurczak

Re: do kurczaka
onka  
10-03-2007 20:05
[     ]
     
Kurczaku, cieszę się, że możesz tak otwarcie rozmawiać ze swoją rodziną. Ja też myślałam, że mogę z moim rodzicami tak otwarcie rozmawiać o sparwach życiowych, ale niestety po pierwszym poronieniu okazało się, że moja mama nie rozumie mnie, że dla niej 10tc to nie ciąża, nie dziecko. Nigdy specjalnie nie przeciwstawiałam się rodzicom, ale słysząc to powiedziałam mamie, że mnie nie rozumie, że to przecież było moje dziecko, miało serduszko, które już biło. Nigdy potem nie wracałyśmy do tematu. Teraz tylko raz usłyszałam coś co trochę mi pomogło, kiedy mama powiedziała, że decyzja o terminacji jest trudna, ale w naszym przypadku chyba właściwa. Była przy mnie w szpitalu kiedy miałam skurcze, po czuwała całą noc, ale to było wszystko, potem już tematu nie było i to właśnie boli.
Kurczaku, czerp siłę z tego, że Twoja rodzina chce być z Tobą w trudnych chwilach. 


onka/....
kurczak  
10-03-2007 22:38
[     ]
     
widzisz, naszym najblizszym jest bardzo ciezko... nie czuja tego samego co my, ale rowniez bardzo przezywaja nasza tragedie... i nie wiedza pewnie jak postepowac ... ja dopiero teraz dojrzalam do tego, aby o tym rozmawiac... 


modlitwa za dzieciatko zmarle przed narodzeniem
kurczak  
11-03-2007 19:47
[     ]
     
...Kocham Cię Ździebełko ♥♥♥♥♥♥
(*) 

Ostatnio zmieniony 22-01-2008 23:40 przez kurczak

Re: smutna historia 20 tygodni zycia mojej Coreczki do Kasi
gosia77  
11-03-2007 11:22
[     ]
     
Kasiu wejdz na strata dziecka i wpisz wyszukiwarce list od Aniołka... , napisała to
Patrycja (SmutnaBardzo), piekne to jest naprawdę aż się poryczałam naprawdę warto przeczytać 


(*)
kurczak  
11-03-2007 18:09
[     ]
     

Emilko...Kocham Cię Ździebełko ♥♥♥♥♥♥ 

Ostatnio zmieniony 22-01-2008 23:41 przez kurczak

Re: smutna historia 20 tygodni zycia mojej Coreczki
kurczak  
11-03-2007 21:41
[     ]
     
Emilko ... dziadek z ciocia Iwonka wujkiem Markiem i Emilka dojechali szczesciliwe do domu... smutno mi bez nich...;( i smutno mi, ze nie ma z nami Ciebie...
kocham Cie Skarbie (*) Kocham Cię Ździebełko ♥♥♥♥♥♥ 

Ostatnio zmieniony 08-06-2007 00:53 przez kurczak

Re: smutna historia 20 tygodni zycia mojej Coreczki
kurczak  
12-03-2007 21:18
[     ]
     
Weekend bardzo udany... Emilka siostry fantastyczna....Kochanie. Dopiero wróciłam do domu… po 20 a serwer nie działał… mam 3 dni „wolne” bo tatuś pojechał na szkolenie…;) i chyba za bardzo się cieszyłam, że będziemy z Bonusiem sami w domu…zaprosiłam na dziś koleżanki z byłej pracy pierwszy raz na nowy dom ,,,a tu okazało się, że zapomniałam kluczy do domu… i musiałam się spotkać z tatusiem w połowie drogi za Szczecinem… dużo spędziłam dziś czasu za kierownicą… słuchałam Sinead O’Connor i myślałam o Tobie Malutka… i jaki fajny za nami weekend… miałabyś półtora miesiąca… jakie to byłoby szczęście…
Kocham Cię Córeczko… myślę… tęsknię…
(*)
Kocham Cię Ździebełko ♥♥♥♥♥♥ 

Ostatnio zmieniony 08-06-2007 00:54 przez kurczak

Re: smutna historia 20 tygodni zycia mojej Coreczki
kurczak  
12-03-2007 22:41
[     ]
     
(*) 

Ostatnio zmieniony 22-01-2008 23:43 przez kurczak

Re: smutna historia 20 tygodni zycia mojej Coreczki
kurczak  
12-03-2007 23:21
[     ]
     
Emilko mamusia wylacza komputer i idzie spac, bo rano o 5:30 musze wstac... a tatus robi mi rano kanapki i otwiera brame... jutro bede sama...
mamy tyle bajek na dvd dla Ciebie... madagaskar... shreka... zakochanego kundla... 101 dalmatynczykow... sasiadow... bolka i lolka... i ta karuzelke nad lozeczko... i rozowy dresik... jak bylas fasolka nie moglam sie powstrzymac...
kocham Cie (*)
DOBRANOC
...przyjdz do mnie...
She is so tender ... Her nam is a whisper ...
Emilia...
Kocham Cię Moje Ździebełko ♥♥♥♥♥♥ 

Ostatnio zmieniony 08-06-2007 00:55 przez kurczak

Re: smutna historia 20 tygodni zycia mojej Coreczki
onka  
13-03-2007 02:25
[     ]
     
Kurczaku, życzę Ci, aby tej nocy Emilka odwiedziła Cię we śnie. 


Re: smutna historia 20 tygodni zycia mojej Coreczki
kurczak  
13-03-2007 16:34
[     ]
     
(*)Kocham Cię Moje Ździebełko ♥♥♥♥♥♥ 

Ostatnio zmieniony 22-01-2008 23:44 przez kurczak

Re: smutna historia 20 tygodni zycia mojej Coreczki
onka  
13-03-2007 17:18
[     ]
     
kurczaczku, może Emilka chce przyjść w najmniej spodziewanym momencie aby zrobić Ci niespodziankę, dzieci lubią zaskakiwać rodziców
Dla Emilki (*)
Dla moich aniołków (*) 


Re: smutna historia 20 tygodni zycia mojej Coreczki
kurczak  
13-03-2007 17:39
[     ]
     
moze masz racje....
dla naszych ANIOLKOW (*)
Kocham Cię Moje Ździebełko ♥♥♥♥♥♥ 

Ostatnio zmieniony 08-06-2007 00:56 przez kurczak

Re: smutna historia 20 tygodni zycia mojej Coreczki
mamagabrysi  
13-03-2007 18:19
[     ]
     
tez bardzo bym chciala moja Gabi zobaczyc usmiechnieta i zdrowa, biegajaca. Nie przychodzi. jedyne co moge robic i robie to oglaam Jej zdjecia, ktore maz zrobil nam razem i tylko Jej, po porodzie. Ma tam najpiekniejszy nosek swiata, jest taki perfekcyjny, rozowiutki i malenki, najcudniejszy, najkochanszy. Czekam az mi sie przysni tan nosek i cala moja Gabi. Dla naszych Skarbow (*) 
Agnieszka mama
Mai (28.12.2003), Aniolka***(9tc,19.04.2005),Aniolka *** (12tc,10.10.2005),Gabrysi ***(20tc,19.07.2006),
Tolka (11.09.2007) i Adrianki (03.09.2011)

Mama Gabrysy
kurczak  
26-03-2007 17:49
[     ]
     
cudownie, ze chociaz to masz....
ja mam tylko zdjecie 3D...
http://www.republikadzieci.org/swiatelka/strata.htm 


Emilko
kurczak  
26-03-2007 17:50
[     ]
     
(*) dla Ciebie Kwiatuszku moj Puchatku
Mama
Kocham Cię Moje Ździebełko ♥♥♥♥♥♥ 

Ostatnio zmieniony 08-06-2007 00:56 przez kurczak

Re: Mama Gabrysy
małgorzata  
26-03-2007 21:47
[     ]
     
A ja.. tylko wspomnienia, niestety..
Małgosia - mama Aniołka Marty (_1991), Maleństwa (+1999) i 16-latka Pawła 


Re: smutna historia 20 tygodni zycia mojej Coreczki
kurczak  
13-03-2007 22:02
[     ]
     
Kocham Cię Moje Ździebełko ♥♥♥♥♥♥ (*) 

Ostatnio zmieniony 08-06-2007 00:57 przez kurczak

Re: smutna historia 20 tygodni zycia mojej Coreczki
kurczak  
14-03-2007 01:53
[     ]
     
Emilko nie moge spac...jest prawie 2 w nocy... a ja nie spie... tatus na szczescie jutro wraca...
kocham Cie
(*) 

Ostatnio zmieniony 22-01-2008 23:47 przez kurczak

Re: smutna historia 20 tygodni zycia mojej Coreczki
kurczak  
14-03-2007 23:43
[     ]
     
Kocham Cię Moje Ździebełko ♥♥♥♥♥♥
Tatus wrocil ;) nareszcie... spi juz na gorze a mi jest o wiele lepiej i razniej ;)
dzis bylam na spowiedzi z Ewa i Sonia (16 i 14lat) i ich mama Iwonka przed bierzmowaniem Ewy, na ktorym bede swiadkiem Ewy. W piatek. Stoimy w kolejce i Iwonka mowi: Sonia, juz za 2 lata Twoje bierzmowanie. A Sonia na to: tak i tez Kasie wezme na swiadka ;)
Milo mi sie zrobilo. Ewa i Sonia to dzieci naszych znajomych, najblizszych, ktorych tutaj mamy. Wspierali nas w najgorszych momentach... a dziewczyny tak sie cieszyly jak bylam w ciazy... Ewcia napisala mi takiego cudnego smsa, ze juz nie moga sie doczekac jak Ciebie urodze, sliczne Malenstwo...
Gdyby ktos mi powiedzial kiedykolwiek wczesniej, ze taka tragedia mnie spotka w zyciu.... nigdy bym nie uwierzyla... 

Ostatnio zmieniony 22-01-2008 23:48 przez kurczak

Re: smutna historia 20 tygodni zycia mojej Coreczki
kurczak  
15-03-2007 00:18
[     ]
     
dobranoc kochanie.... 

Ostatnio zmieniony 22-01-2008 23:49 przez kurczak

Re: smutna historia 20 tygodni zycia mojej Coreczki
kurczak  
15-03-2007 00:24
[     ]
     
Emilko... 

Ostatnio zmieniony 22-01-2008 23:49 przez kurczak

Re: smutna historia 20 tygodni zycia mojej Coreczki
kurczak  
15-03-2007 11:57
[     ]
     
(*) swiatelko dla Ciebie Coreczko
Mama
Kocham Cię Moje Ździebełko ♥♥♥♥♥♥ 

Ostatnio zmieniony 08-06-2007 00:58 przez kurczak

Re: smutna historia 20 tygodni zycia mojej Coreczki
velka  
15-03-2007 22:10
[     ]
     
(*) Dla Twojej Emilki, mojej Gretki i wszystkich aniołków.
Jestem tu Kasiu codziennie...
Marlena -mama Aniołka(+16tc-29.12.1998) i Grety (+23tc- 12.01.2007r) 
velka

velka
kurczak  
15-03-2007 22:27
[     ]
     
velka... bravo... pisz ;) ciesze sie... badz z nami ;) pozdrawiam... duzo sily do powrotu do rzeczywistosci!
Twoje Aniolki sa z Toba i pamietaj, ze gdyby tylko mogly przytulilby Cie i ucalowac...
Kto wie? moze to wlasnie teraz robia?
dla Nich (*)
dla Emi (*)
dla wszystkich Aniolkow (*) 

Ostatnio zmieniony 15-03-2007 22:28 przez kurczak

Re: smutna historia 20 tygodni zycia mojej Coreczki
kurczak  
16-03-2007 00:01
[     ]
     
dobranoc kochanie...(*) 

Ostatnio zmieniony 22-01-2008 23:50 przez kurczak

Re: smutna historia 20 tygodni zycia mojej Coreczki
kurczak  
16-03-2007 12:24
[     ]
     
mojej Emilce (*)
wszystkim Aniolkom (*) 

Ostatnio zmieniony 22-01-2008 23:50 przez kurczak

(*)
kurczak  
16-03-2007 13:27
[     ]
     
(*) 

Ostatnio zmieniony 22-01-2008 23:51 przez kurczak

Re: Tatuś wybudził się
kurczak  
16-03-2007 13:28
[     ]
     
nie mogę się doczekać jak TATUSIA jutro zobaczę....
Emilko (*)
Mamusiu (*)
Kocham Cię Moje Ździebełko ♥♥♥♥♥♥
Kasia
Mama i Córka 

Ostatnio zmieniony 08-06-2007 00:59 przez kurczak

(*)
kurczak  
16-03-2007 14:10
[     ]
     
(*) 

Ostatnio zmieniony 22-01-2008 23:52 przez kurczak

Re: smutna historia 20 tygodni zycia mojej Coreczki
kurczak  
16-03-2007 16:56
[     ]
     
(*) 

Ostatnio zmieniony 22-01-2008 23:53 przez kurczak

Re: smutna historia 20 tygodni zycia mojej Coreczki
kurczak  
17-03-2007 00:45
[     ]
     
(*)
Emilko i Mamusiu...czuwajcie nad Tatusiem... Dziadkiem...
Kocham Cię Moje Ździebełko ♥♥♥♥♥♥ 

Ostatnio zmieniony 08-06-2007 01:00 przez kurczak

Re: smutna historia 20 tygodni zycia mojej Coreczki
kurczak  
17-03-2007 09:12
[     ]
     
(*) 

Ostatnio zmieniony 22-01-2008 23:54 przez kurczak

(*)
kurczak  
24-03-2007 20:07
[     ]
     
(*) 

Ostatnio zmieniony 22-01-2008 23:54 przez kurczak

Re: tablica pamieci Emilki...
małgorzata  
24-03-2007 20:23
[     ]
     
Witam Cię Kasiu. Dobrze że już jesteś. A co tyczy snów - Ci. których kochamy chyba rzadko nam się śnią. Ja czekam na moją córeczkę juz 15 lat, a na Maleństwo 8 i nic... Nie chcą się przyśnić, ale tłumaczę to tym, że jest im tam dobrze i nie muszą mnie o nic prosić. Tylko, że mnie jest ciężko, ale dawałam sobie radę tyle lat, więc będę cierpliwie czekać aż spotkamy się kiedyś na niebiańskich łąkach! 

Ostatnio zmieniony 24-03-2007 20:23 przez mawe9

Re: tablica pamieci Emilki...
kurczak  
24-03-2007 21:30
[     ]
     
nie snily Ci sie Malenstwa ani razu?? przez tyle lat?/
ja czekam.... nie chce czekac latami...
a moze dzieci nienarodzone nie snia sie?
eeee pewnie snia snie... 

Ostatnio zmieniony 22-01-2008 23:57 przez kurczak

Re: tablica pamieci Emilki...
małgorzata  
24-03-2007 22:03
[     ]
     
No niestety - nigdy mi się nie przyśniły
Poza tym ty masz chociaż zdjęcie z USG a ja ..tylko wspomnienia 


dla naszych Aniolkow
kurczak  
24-03-2007 22:06
[     ]
     
..
dla naszych Aniolkow (*)
Kocham Cię Moje Ździebełko ♥♥♥♥♥♥ 

Ostatnio zmieniony 08-06-2007 01:01 przez kurczak

Emilko moja....
kurczak  
25-03-2007 11:44
[     ]
     
Kocham Cię Moje Ździebełko ♥♥♥♥♥♥ 

Ostatnio zmieniony 23-01-2008 00:00 przez kurczak

Re: smutna historia 20 tygodni zycia mojej Coreczki
kurczak  
25-03-2007 23:53
[     ]
     
(*) 

Ostatnio zmieniony 23-01-2008 00:01 przez kurczak

Emilko
kurczak  
26-03-2007 17:51
[     ]
     
(*) dla Ciebie moj Kwiatuszku Paczuszku Puchatku
Mama
Kocham Cię Moje Ździebełko ♥♥♥♥♥♥ 

Ostatnio zmieniony 08-06-2007 01:02 przez kurczak

Emilko
kurczak  
26-03-2007 20:28
[     ]
     
Emilko... 

Ostatnio zmieniony 23-01-2008 00:02 przez kurczak

Re: do Kurczaka
Green Tea  
28-03-2007 10:09
[     ]
     
Jeśli uczysz gdzieś w warszawskich szkołach językowych, to być może kiedyś się niechcący spotkamy, a może już spotkałyśmy.
Ja też jestem lektorką.. 
Beata - mama Sary (20.12.2001),Tamary (+20tc -12.03.2006) i Grety (04.06.08)

Green tea
kurczak  
28-03-2007 21:50
[     ]
     
Tamarce (*)
Emilce (*)
Ucze w domu... w zachodniopomorskim ;) 


mialabys 2 miesiace.... kurczaczku moj slodziutki
kurczak  
27-03-2007 23:56
[     ]
     
Kocham Cię Moje Ździebełko ♥♥♥♥♥♥ 

Ostatnio zmieniony 23-01-2008 00:03 przez kurczak

Re: smutna historia 20 tygodni zycia mojej Coreczki
kurczak  
28-03-2007 22:41
[     ]
     
Kocham Cię Moje Ździebełko ♥♥♥♥♥♥ 

Ostatnio zmieniony 23-01-2008 00:05 przez kurczak

Re: smutna historia 20 tygodni zycia mojej Coreczki
kurczak  
28-03-2007 23:03
[     ]
     
kolejny raz uslyszalam, ze niepotrzebnie rozpamietuje,... ze zmienilam sie po stracie Coreczki nie do poznania, a teraz juz wracam na swoje tory i mam nie rozpamietywac... i ze zapomne.... jak urodze Dzieciatko...
nie zapomne!! Nie zapomne Cie Emilko. Jestes tak gleboko w moim serduszku, ze nikt nigdy mi Ciebie nie wykradnie... Nigdy...Kocham Cie... tak bardzo mnie serduszko boli... zaluje... zaluje... zaluje...
Jak dobrze, ze jestescie drogie forumowiczki. nikt mnie tak nie rozumie jak WY... Mamy Aniolkow....
i TY moja Kruszynko, Cukiereczku, Calineczko, Puchatku... moja Ukochana... Emilio. Wspaniale, ze Cie mam... Cudownie...
swiat potrzebuje ANIOLKOW...
(*) wszystkim Aniolkom
Kocham Cię Moje Ździebełko ♥♥♥♥♥♥
Mamusia 

Ostatnio zmieniony 08-06-2007 01:03 przez kurczak

Re: smutna historia 20 tygodni zycia mojej Coreczki
kurczak  
29-03-2007 00:03
[     ]
     
Kochanie Promyczku moj jade po chlopakow...
Kocham Cię Moje Ździebełko ♥♥♥♥♥♥
jesli nie chcesz widziec mnie smutna nie bede sie smucic ale bol na zawsze pozostanie.Wierze, ze zeslesz mi na ziemie Siostrzyczke swoja albo (i)!! Braciszka...
Twoja Mamusia
(*)
Dobranoc
tule Cie do snu... spij z nami 

Ostatnio zmieniony 08-06-2007 01:03 przez kurczak

Re: smutna historia 20 tygodni zycia mojej Coreczki
kurczak  
29-03-2007 01:57
[     ]
     
dobranoc Kruszynko... czekam na Ciebie
Kocham Cie
You are so tender.... Your name is a whispe...
Kocham Cię Moje Ździebełko ♥♥♥♥♥♥ 

Ostatnio zmieniony 08-06-2007 01:04 przez kurczak

Re: smutna historia 20 tygodni zycia mojej Coreczki
kurczak  
29-03-2007 19:10
[     ]
     
(*)
KURCZACZKU MOJ KOCHANY....Kocham Cię Moje Ździebełko ♥♥♥♥♥♥
KOCHAM CIE 

Ostatnio zmieniony 08-06-2007 01:04 przez kurczak

Re: smutna historia 20 tygodni zycia mojej Coreczki
kurczak  
29-03-2007 23:32
[     ]
     
dobranoc kochanie Kocham Cię Moje Ździebełko ♥♥♥♥♥♥
(*) 

Ostatnio zmieniony 08-06-2007 01:04 przez kurczak

Re: smutna historia 20 tygodni zycia mojej Coreczki
kurczak  
30-03-2007 17:06
[     ]
     
Coreczko (*)Kocham Cię Moje Ździebełko ♥♥♥♥♥♥
kocham Cie... bardzo mocno, najmocniej na swiecie. Moje serduszko tak bardzo mnie boli...jest takie dziwne...zranione...placze
jestem przepelnionym magazynem lez... lez pelnych bolu i zalu, ze Ciebie nie ma przy mnie kochanie moje najslodsze... serce mi sie rozdziera...Kaza mi zapomniec... ja nigdy, przenigdy o Tobie nie zapomne. Kocham Cie najmocniej na swiecie. Marze, aby Cie zobaczyc kiedys...zdrowa...rozesmiana. Jak Cie wezme na raczki juz nie puszcze. Aniolku moj.... moich uczuc do Ciebie nie jestem w stanie napisac. Jestes tak niewinna jak platek rozy, swieza jak poranna rosa, pachnaca jak najpiekniejsze perfumy i slodziutka jak miod. Tyle slow chcialabym Ci powiedziec, ale nie ma takich slow, abym wyrazila swoja milosc do Ciebie. I zal i smutek, ogromny. Jestem gleboko pograzona w zalu...juz nigdy nie bede ta sama osoba... jestes taka delikatna, bezbronna....
kocham Cie
Mamusia 

Ostatnio zmieniony 23-01-2008 00:11 przez kurczak

Re: smutna historia 20 tygodni zycia mojej Coreczki
kurczak  
30-03-2007 21:12
[     ]
     
(*)Kocham Cię Moje Ździebełko ♥♥♥♥♥♥ 

Ostatnio zmieniony 23-01-2008 00:12 przez kurczak

Re: smutna historia 20 tygodni zycia mojej Coreczki
kurczak  
31-03-2007 01:20
[     ]
     
Emilko (*) 

Ostatnio zmieniony 23-01-2008 00:13 przez kurczak

Dobranoc oczka zmruz
kurczak  
31-03-2007 01:24
[     ]
     
To jest kochanie moja ulubiona kolysanka z filmu WLOCZEGI. Piekna... stara... spiewalam ja Karolince, malemu Grzesiowi, Ani i Monisi...
Pragne zaspiewac i Tobie Emilko moja i Wszystkim Aniolkom:
DOBRANOC, OCZKA ZMRUŻ
Brama już zamknięta luli luli lu
Ludzie śpią i ptaszki śpią, i koty śpią i psy.
Zamknij więc oczęta luli luli lu
Wszyscy śpią, już zaśnij także ty.
Jak zarobim dwieście złotych
to ci kupim cudny dom.
Będziesz spała jak królowa
na łóżeczku z białych róż.
Dobranoc, oczka zmruż.
A przy domku bedzi ogród
i słowików cały chór.
Bedą tobie cudne bajki
śpiwać aż do samych zórz.
Dobranoc, oczka zmruż.
Potem pójdę do sklepiku,
kupim masło, syr i miód,
Kulikoski chlib i mliko
żebyś miała jak obudzisz się
jedzenia, picia w bród.
Jak zarobim dwieście złotych
to zrobimy wielki bal.
Będzie muzyka i tańce
i zabawa! Cicho, już.
Dobranoc, oczka zmruż.
Dobranoc Aniolki
Kocham Cię Moje Ździebełko ♥♥♥♥♥♥
(*) 

Ostatnio zmieniony 08-06-2007 01:06 przez kurczak

Czerwony Kapturek
kurczak  
31-03-2007 01:27
[     ]
     
tak samo spiewalam te piosenke...Kocham Cię Moje Ździebełko ♥♥♥♥♥♥
teraz zaspiewam WAM Aniolki:
Nie Mruczek, nie Burek, nie jeż, nie ptak -
Czerwony Kapturek - to ja zwę się tak.
Mam warkoczyk, modre oczy,
Buzię mam jak mak.
Nie Mruczek, nie Burek
Nie jeż, nie ptak - Czerwony Kapturek
To ja zwę się tak.
W tej chatce, przy mamie Mój cały świat,
nie psocę, nie kłamię, A mam siedem lat.
Nie znam troski, Śpiewam piosnki, kocham każdy kwiat.
Pobiegnę na wzgórek, a las mi gra,
Czerwony Kapturek To ja, właśnie ja
haha
haha
Dobranoc 

Ostatnio zmieniony 08-06-2007 01:06 przez kurczak

nie taki straszny wilk
kurczak  
31-03-2007 01:29
[     ]
     
nadszedl wilk i zaspiewal... ale nie bojcie sie drogie Dziatki.... bajka sie zakonczyla pomyslnie... jak to bajka:
W las dam nurka i Kapturka sprytnie zmylę.
W mą pułapkę złapię babkę już za chwilę.
Gdy w brzuchu burczy, dostaję kurczy
I jem wszystko, że aż furczy,
Taki ze mnie wilk!
Moim wrogom dzisiaj srogą dam nauczkę,
Bo mam chrapkę i na babkę,i na wnuczkę.
Gdy w brzuchu burczy, dostaję kurczy
I jem wszystko, że aż furczy,
Taki ze mnie wilk!
Kocham Cię Moje Ździebełko ♥♥♥♥♥♥
Mama 

Ostatnio zmieniony 08-06-2007 01:11 przez kurczak

Pchla Szachrajka
kurczak  
31-03-2007 01:32
[     ]
     
kolejna moja ulubiona bajka...recytowalam ja dzieciaszkom jak byly male:
Chcecie bajki? Oto bajka:
Była sobie Pchła Szachrajka.
Niesłychana rzecz po prostu,
By ktoś tak marnego wzrostu
I nędznego pchlego rodu
Mógł wyczyniać bez powodu
Takie psoty i gałgaństwa,
Jak pchła owa, proszę państwa.
Miała domek na przedmieściu
Po ojczymie czy po teściu,
Dom złożony z trzech pięterek
I pokojów cały szereg.
Więc salonik i sypialnię,
I jadalnię, naturalnie,
Gabinecik i korytarz,
O cokolwiek się zapytasz,
Wszystko miała, aż jej gości
Zalewała żółć z zazdrości.
Miała bryczkę, dwa kucyki,
Dojną krowę z Ameryki,
Psa kudłacza, owcę, kurę
Oraz koty szarobure,
Dwa uczone karaluchy
W kuchni pasły sobie brzuchy,
Konik polny Pchle Szachrajce
Co dzień grał na bałałajce,
Jednym słowem miała życie
Ułożone znakomicie.
Kocham Cię Moje Ździebełko ♥♥♥♥♥♥ 

Ostatnio zmieniony 08-06-2007 01:11 przez kurczak

P hla szachrajka i Jombo z Kolombo
kurczak  
31-03-2007 01:32
[     ]
     
Kocham Cię Moje Ździebełko ♥♥♥♥♥♥
moj ulubiony kolejny fragment:
Pchle zachciało się brewerii,
Poszła więc do menażerii.
Właśnie słoń po drodze dreptał,
Pchły o mało nie rozdeptał.
Patrzy: Cóż to za ździebełko?
"Co tu robisz, pani Pchełko?"
Pchła stuknęła parasolką:
"Jestem pchłą, lecz przy tym Polką!
Żądam większej galanterii,
Panie słoniu z menażerii!"
Słoń pokręcił grzecznie trąbą
I powiada: "Jestem Jombo,
Przyjechałem tu z Colombo."
Rzecze na to Pchła do słonia:
"A ja jestem rodem z Błonia,
Tam plantację mam wzorową,
Sadzę na niej kość słoniową.
Obok domu dla kaprysu
Trzymam stale sto tygrysów,
Sto kangurów, sto lampartów,
Ze mną, panie, nie ma żartów!"
Słoń pokręcił trąbą grzecznie:
"Rzeczywiście niebezpiecznie."
Potem upadł na kolana
I powiedział: "Ukochana,
Takiej właśnie pragnie żony
Jombo, sługa uniżony."
Pchła usiadła mu na karku,
Przejechała się po parku,
Wreszcie rzekła: "Drogi Jombo,
Imponujesz mi swą trąbą,
Ale tylko trąbą. Zaczem
Możesz zostać mym trębaczem." 

Ostatnio zmieniony 08-06-2007 01:12 przez kurczak

Pchla Szachrajka-nauczycielka
kurczak  
31-03-2007 01:34
[     ]
     
;)Kocham Cię Moje Ździebełko ♥♥♥♥♥♥
Pchła, podobnie jak kobiety,
Rzadko zajrzy do gazety,
Ale czasem od niechcenia
Czyta drobne ogłoszenia.
Raz więc, nudząc się szalenie,
Przeczytała ogłoszenie,
Że niejaka panna Kika
Na ulicy Kopernika
Pragnie uczyć się języka
Angielskiego.
Pchła szczęśliwa
Już coś knuje, już się zrywa
I po chwili w kapeluszu,
W żakieciku z lila pluszu,
W modrych butach atłasowych,
W rękawiczkach purpurowych
Jedzie wprost na Kopernika,
Tam, gdzie mieszka panna Kika.
"Cóż, angielski rzecz niewielka!
A wyglądam jak Angielka,
Jest mi nudno! Mam ochotę
Pannie Kice zrobić psotę!
Przyjechała, do drzwi dzwoni,
Ogłoszenie trzyma w dłoni.
"Panna Kika? Właśnie do niej...
Z ogłoszenia... Chęć mam wielką
Zostać jej nauczycielką."
Panna Kika była miła,
Szybko sprawę załatwiła
Mówiąc: "Cieszę się ogromnie,
Że dziś pani przyszła do mnie.
W Ameryce mam krewnego
I dlatego angielskiego
Chcę się uczyć na wypadek,
Gdy dostanę po nim spadek.
Mam tu zeszyt i ołówek
Do pisania obcych słówek.
Dziś jest piątek... Od soboty
Mogę wziąć się do roboty."
Pchła słuchając, kilka razy
Powtarzała dwa wyrazy
Po angielksu. Jeden znała
Z lat, gdy była jeszcze mała
I lubiła zbierać znaczki,
Drugi zaś - z unrowskiej paczki.
Tak zaczęła się nauka.
Panna Kika słówka duka,
Pchle z wysiłku puchnie główka,
Wciąż dyktuje nowe słówka:
"Tirli - wojsko, pirli - woda
Tirlipirli - wojewoda.
Fiki - pole, miki - taczka,
Fikimiki - polewaczka.
Limpa - noga, pimpa - droga,
Pimpalimpa - hulajnoga..."
Pisze słówka w swym zeszycie,
Wciąż je sobie przepowiada.
Pchła nie szczędzi pochwał, rada,
Że postępy są w nauce.
"Chyba kurs dla pani skrócę,
Pani pilność jest wzorowa,
A ten akcent, ta wymowa,
Niech się król angielski schowa!
Jeszcze tydzień lekcje trwały,
Dały wynik doskonały.
Panna Kika, wniebowzięta,
Wszystkie słówka już pamięta
I z zeszytu płynnie czyta,
Jak Angielka rodowita.
Pchła, żegnając uczennicę,
Powiedziała pannie Kice:
"Jestem dumna z panny Kiki,
Pimpalimpa, fikimiki!"
Panna Kika do kawiarni,
Gdzie najludniej i najgwarniej,
Wchodzi, niby dla ochłody
Każe podać sobie lody.
Przyjaciółki siedzą w kółko,
A już Kika przyjaciółkom
Swą wyższością dogryźć rada,
Po angielsku odpowiada
Słówka, które jej do głowy
Pchła wbijała nieustannie,
By dogodzić próżnej pannie.
Naraz dziwna rzecz się stała,
Rzecz po prostu niebywała.
Oto wszystkie pchły w lokalu,
Skacząc zwinnie cal po calu,
Przeskakując przez stoliki,
Właśnie stolik panny Kiki
Otoczyły i obległy.
Przyjaciółki się rozbiegły,
A pchły grzecznie wkoło siadły
I ze smakiem lody zjadły.
Przerażona panna Kika
Od stolika szybko zmyka,
Już-już dopaść ma dorożki,
A pchły skaczą na pończoszki,
Na spódniczkę, na trzewiki
I w rękawy panny Kiki.
Tu się cała rzecz wydała:
Pchła Szachrajka nie umiała
Po angielsku, bo i skądże?
Chcąc postąpić jednak mądrze,
Nauczyła pannę Kikę
Władać świetnie pchlim językiem
I dlatego pchły na pewno
Wzięły ją za swoją krewną. 

Ostatnio zmieniony 08-06-2007 01:12 przez kurczak

Kocham Cię Moje Ździebełko ♥♥♥♥♥♥
kurczak  
31-03-2007 13:34
[     ]
     
(*) 

Ostatnio zmieniony 23-01-2008 00:14 przez kurczak

Re: smutna historia 20 tygodni zycia mojej Coreczki
kurczak  
31-03-2007 18:24
[     ]
     
(*) 

Ostatnio zmieniony 23-01-2008 00:14 przez kurczak

Re: smutna historia 20 tygodni zycia mojej Coreczki
kurczak  
31-03-2007 20:04
[     ]
     
(*) 

Ostatnio zmieniony 23-01-2008 00:15 przez kurczak

Re: smutna historia 20 tygodni zycia mojej Coreczki
kurczak  
01-04-2007 00:27
[     ]
     
(*) 

Ostatnio zmieniony 23-01-2008 00:15 przez kurczak

(*)
kurczak  
01-04-2007 00:59
[     ]
     
(*) 

Ostatnio zmieniony 23-01-2008 00:17 przez kurczak

TRUDNO JEST KOCHAC ANIOLA?Kocham Cię Moje Ździebełko ♥♥♥♥♥♥
kurczak  
01-04-2007 12:26
[     ]
     
Trudno jest kochac Aniola?Kocham Cię Moje Ździebełko ♥♥♥♥♥♥
KOGOS KOGO SIE NIE PRZYTULILO...
POCALOWALO...
DOTKNELO...
NIE SLYSZALO...
WIDZIALO JEDYNIE NA EKRANIE 150G CIALKO...
NIEBIESKIE...
BLUE...
"YOUR FACE BLUE... YOUR EYES TOO...
I LOVE YOU..." Sinead O'Connor
DOWOD ISTNIENIA ZE BYLAS...
I JESTES...
GDZIES W UNIWERSUM...
MAM W SOBIE WSZECHSWIAT...
JESTES TAM Z INNYMI ANIOLAMI...
MAMA MOJA CIE TULI...
CALUJE...
SLYSZY...
BAWI SIE Z TOBA...
TA MYSL MNIE TRZYMA PRZY ZYCIU I KOI MOJE CIERPIENIE...
ZE NIE JESTES SAMA...
I BAWISZ SIE Z ANIOLKAMI...
NIE JEST TRUDNO KOCHAC ANIOLKA...
KOCHAM CIE TAK BARDZO MOCNO, NAJMOCNIEJ NA SWIECIE...
CALA SOBA...
DO NIESKONCZONOSCI...
KRZYCZE Z CALYCH SIL, ZE CIE KOCHAM...
NIKT NIE SLYSZY...
TY SLYSZYSZ...
MOJA CORECZKO...
EMILIO...
MOJ ANIELE...
(*)
MAMUSIA 

Ostatnio zmieniony 08-06-2007 01:14 przez kurczak

Re: smutna historia 20 tygodni zycia mojej Coreczki
kurczak  
01-04-2007 16:49
[     ]
     
(*) 

Ostatnio zmieniony 23-01-2008 00:17 przez kurczak

Re: smutna historia 20 tygodni zycia mojej Coreczki
kurczak  
02-04-2007 00:30
[     ]
     
dobranoc Aniolku
Kocham Cię Moje Ździebełko ♥♥♥♥♥♥
(*) 

Ostatnio zmieniony 08-06-2007 01:15 przez kurczak

Re: smutna historia 20 tygodni zycia mojej Coreczki
kurczak  
02-04-2007 23:57
[     ]
     
Aniolku
dobranoc
mamusia tuli Cie do snu
Kocham Cię Moje Maleństwo (*) Kocham Cię Moje Ździebełko ♥♥♥♥♥♥
(*) 

Ostatnio zmieniony 08-06-2007 01:16 przez kurczak

Re: smutna historia 20 tygodni zycia mojej Coreczki
mamagabrysi  
03-04-2007 00:46
[     ]
     
dla Emilki (*)
wiesz, ze moj maz to tez Zgredek :) taka oficjalna ksywka sie dla Niego przyjela :) . No jak jestem na Niego wkurzona to jest Stary Zgred :) 
Agnieszka mama
Mai (28.12.2003), Aniolka***(9tc,19.04.2005),Aniolka *** (12tc,10.10.2005),Gabrysi ***(20tc,19.07.2006),
Tolka (11.09.2007) i Adrianki (03.09.2011)

mamagabrysi
kurczak  
03-04-2007 19:26
[     ]
     
Zgredek pasuje najlepiej...;) jak Grzes jest kochany to jest Dziabag...;) 


Re: smutna historia 20 tygodni zycia mojej Coreczki
kurczak  
03-04-2007 19:24
[     ]
     
Kochanie... wczoraj bylam u fryzjera... przyszla mala ksiezniczka z mama podciac grzywke...Wiktoria...sliczna dziewczynka...przypomnialam sobie, ze juz ja widzialam... rok temu bylismy na slubie kolezanki, juz bylam w ciazy, zapatrzylam sie na ta sliczna dziewczynke w rozowym plaszczyku i w bereciku z antenka... urosla;) taka sliczna...zapamietalam ja...niesamowite...
kocham Cie Aniolku, marze aby miec Coreczke... dam jej na drugie imie Emilka...
Kocham Cię Moja Kruszynko (*) Kocham Cię Moje Ździebełko ♥♥♥♥♥♥
(*)
Mama 

Ostatnio zmieniony 08-06-2007 01:16 przez kurczak

kurczak  
04-04-2007 00:04
[     ]
     
Dobranoc Aniołku 

Ostatnio zmieniony 23-01-2008 00:19 przez kurczak

Re: smutna historia 20 tygodni zycia mojej Coreczki♥(*)♥
kurczak  
04-04-2007 17:22
[     ]
     

♥ 

Ostatnio zmieniony 23-01-2008 00:19 przez kurczak

Re: smutna historia 20 tygodni zycia mojej Coreczki♥(*)♥
kurczak  
04-04-2007 17:39
[     ]
     
Kocham Cię Moje Ździebełko ♥♥♥♥♥♥ 

Ostatnio zmieniony 23-01-2008 00:20 przez kurczak

Dzis mija 7 miesiecy jak Odeszla Nasza ♥ Emilka (*) Zapalcie Jej Swiatelko do nieba (*)
kurczak  
05-04-2007 00:19
[     ]
     

Mój Aniołku♥
Mój Promyczku♥
Moje Światełko♥
Moje Ździebełko♥
Mój Puchatku♥
Mój Kwiatuszku♥
Moja Perełko♥
Moja Kruszynko♥
Mój Kurczaczku♥
Mój Babolku♥
Moja Niunio♥
Moja Ślicznotko♥
Mój Dzieciaszku♥
Moja Magnolio♥
Moja Rózyczko♥
Moja Orchideo♥
Moja Stokrotko♥
Mój Ciapulku♥
Mój Kłapouchy♥
Mój Pączuszku♥
Moja Smerfetko♥
Moja Mała Księżniczko♥
Moje Pachnidełko♥
Moja Perełko♥
Moja Istotko♥
Mój Robaczku♥
Moja Modlitwo♥
Moje Dzieciątko♥
Moje Sreberko♥
Moja Poziomko♥
Moja Jagódko♥
Moje Światełko♥
Moja Iskierko♥
Mój Promyczku♥
Moja Piosenko♥
Moja Wiosenko♥
Moje Złotko♥
Moja Kaczuszko♥
Moja Śnieżko♥
Mój Kopciuszku♥
Moja Calineczko♥
Mój Niedźwiadku♥
Moja Wiewióreczko♥
Moja Ozdobo♥
Moja Ubóstwiana♥
Moja Kruszynko♥
Moja Umiłowana Córeczko♥
Moja Umiłowana Emilko♥
Moja Umiłowana Kruszynko♥
Moja Arkano♥
Moja Tabula Rasa♥
Moja Tajemnico♥
Moja Zagadko♥
Moja Tęsknoto♥
Moje Wzruszenie♥
Moje Ukojenie♥
Moje Światełko♥
Moja Nieskazitelności♥
Moja Niewinności♥
Moja Iskierko♥
Moja Niezapominajko♥
Mój Czerwony Kapturku♥
Moja Jasności♥
Moja Miłości♥
Moja Tęsknoto♥
Moja Nadziejo♥
Moja Siło♥
Moja Dobra Energio♥
Mój Blasku♥
Mój Diamencie♥
Mój Skarbie♥
Moje Niebo♥
Moje Lato♥
Moja Wiosenko♥
Mój Przebiśniegu♥
Mój Żonkilku♥
Mój Tulipanku♥
Moja Pięknisiu♥
Moje Słoneczko♥
Moje Serduszko♥
Moja Radości♥
Moja Milości♥
Moja Tęsknoto♥
Moja Malineczko♥
Moja Truskaweczko♥
Moja Emilko♥
Moja Dziewczynko♥
Mój Bobasku♥
Moja Gruszeczko♥
Moje Jabłuszko♥
Moja Śliweczko♥
Mój Arbuziku♥
Moje Ciasteczko♥
Moja Ptaszynko♥
Mój Ptysiu♥
Moja Dziewczynko♥
Mój Dobty Duszku♥
Mój Misiu♥
Mój Króliczku♥
Moja Sarenko♥
Mój Chomiczku♥
Mój Koteczku♥
Moja Laleczko♥
Moja Córeczko♥
Moje Kochanie♥
Moje Marzenie♥
Mój Kwiatuszku♥
Moja Nadziejo♥
Mój Aniele♥
Kocham Cie♥♥♥
Mama♥♥♥ 

Ostatnio zmieniony 23-01-2008 00:22 przez kurczak

Re: Dzis mija 7 miesiecy jak Odeszla Nasza ♥ Emilka (*) Zapalcie Jej Swiatelko do nieba (*)
anna 76  
06-04-2008 17:54
[     ]
     
Emilko
(*)
Mama Aniołka(8tc) i Aniołka Ewuni(*+28.09.2007). 


Re: (*) ♥♥♥♥♥♥ Promyczki dla Naszej Emilki ♥♥♥♥♥♥ (*)
dominika  
06-04-2008 17:55
[     ]
     
Dla Ciebie śliczny Aniołeczku
(*)
mama Filipka (13.10.05r.) i Aniołka Maciusia (ur.zm. 27.12.07r., 36tc)
http://maciusglock.pamietajmy.com.pl/ 
mama Filipka (13.10.05r.), Aniołka Maciusia (ur.zm. 27.12.07r., 36tc) i Juleczki (11.02.09r.)

http://maciusglock.pamietajmy.com.pl/

Re: (*) ♥♥♥♥♥♥ Promyczki dla Naszej Emilki ♥♥♥♥♥♥ (*)
anna 76  
08-04-2008 14:31
[     ]
     
Emilko Aniołku kochany
(*)
Mama Aniołka(8tc) i Aniołka Ewuni(*+28.09.2007). 


Re: (*) ♥♥♥♥♥♥ Promyczki dla Naszej Emilki ♥♥♥♥♥♥ (*)
Ewa1977  
08-04-2008 16:19
[     ]
     
(*) Emilko (*)
Śpij słodki Aniołku.
Ewa, mama Aniołka Robusia 38 tc (*+21.09.2007r.) 


Re: (*) ♥♥♥♥♥♥ Promyczki dla Naszej Emilki ♥♥♥♥♥♥ (*)
MonikaKo  
08-04-2008 18:38
[     ]
     
Emilko,kochany Aniołeczku(*) 
Monika mama Juleńki(*+06.07.2007r,38tc)

Re: (*) ♥♥♥♥♥♥ Promyczki dla Naszej Emilki ♥♥♥♥♥♥ (*)
Ewa1977  
09-04-2008 13:12
[     ]
     
Dla Ciebie Emilko
(*)
Ewa, mama Aniołka Robusia 38 tc (*+21.09.2007r.) 


Re: (*) ♥♥♥♥♥♥ Promyczki dla Naszej Emilki ♥♥♥♥♥♥ (*)
anna 76  
09-04-2008 13:37
[     ]
     
Światełka dla Emilki
(*)
Mama Aniołka(8tc) i Aniołka Ewuni(*+28.09.2007). 


pozostana mi swiatelka w domu
kurczak  
09-04-2008 14:19
[     ]
     
(*)
zginelo ponad 1000 wpisow
zniknely swiatelka od kwietnia 2007 roku
wiem, ze niechcacy administrator zgubil...
nie mam siy
przy ostatnich renowacjach wszysto zginelo...
pozostane przy swiatelkach w domu... Aniolku. 

Ostatnio zmieniony 09-04-2008 14:29 przez kurczak

Re: (*) ♥♥♥♥♥♥ Promyczki dla Naszej Emilki ♥♥♥♥♥♥ (*)
kasia-m  
10-04-2008 12:01
[     ]
     
Aniołeczku słodki buziaczki od cioci...
(*) 
Kasia Mama Malwinki (*+29.09.07)


Re: (*) ♥♥♥♥♥♥ Promyczki dla Naszej Emilki ♥♥♥♥♥♥ (*)
anna 76  
10-04-2008 14:14
[     ]
     
Dla Ciebie Emilko
(*)
Mama Aniołka(8tc) i Aniołka Ewuni(*+28.09.2007). 


Re: (*) ♥♥♥♥♥♥ Promyczki dla Naszej Emilki ♥♥♥♥♥♥ (*)
maniula1  
19-05-2008 10:24
[     ]
     
Emilko(*) 
http://kasia-mama.bloog.pl/

http://www.republikadzieci.pl/rd/content/view/1591/184/

Re: (*) ♥♥♥♥♥♥ Promyczki dla Naszej Emilki ♥♥♥♥♥♥ (*)
anna 76  
19-05-2008 11:43
[     ]
     
Tysiące wesołych promyczków dla Ciebie Emilko
(*)
Mama Aniołka(8tc) i Aniołka Ewuni(*+28.09.2007). 


Re: (*) ♥♥♥♥♥♥ Promyczki dla Naszej Emilki ♥♥♥♥♥♥ (*)
magie  
04-06-2008 22:43
[     ]
     
Emilko
(*) 
Magie mama Oskarka 7 lat i aniołka Wikusi (*+01.04.2007)
http://wiktoriazuchowska.pamietajmy.com.pl/

Re: (*) ♥♥♥♥♥♥ Promyczki dla Naszej Emilki ♥♥♥♥♥♥ (*)
kurczak  
04-06-2008 23:06
[     ]
     
(*) 


Re: (*) ♥♥♥♥♥♥ Promyczki dla Naszej Emilki ♥♥♥♥♥♥ (*)
Marzka  
04-06-2008 23:21
[     ]
     
Emilko Aniołku dobranoc <*>
Miłoszek *13.06.2007 +30.08.2007 (*) 


Re: (*) ♥♥♥♥♥♥ Promyczki dla Naszej Emilki ♥♥♥♥♥♥ (*)
Ewa1977  
05-06-2008 12:24
[     ]
     
Emilko śliczna królewno, promyczki dla Ciebie
<*>
<*>
Ewa, mama Aniołka Robusia 38 tc (*+21.09.2007r.) 


Re: (*) ♥♥♥♥♥♥ Promyczki dla Naszej Emilki ♥♥♥♥♥♥ (*)
anna 76  
05-06-2008 13:44
[     ]
     
Zapalam Ci światełka Emilko
(*)
Mama Aniołka(8tc) i Aniołka Ewuni(*+28.09.2007). 


Re: (*) ♥♥♥♥♥♥ Promyczki dla Naszej Emilki ♥♥♥♥♥♥ (*)
DorotaW  
05-06-2008 13:44
[     ]
     
Emilko
(*)
dorota,mama Martynki,Milusi(*),Wiktorka
http://milenkamajawodzinska.pamietajmy.com.pl/ 


Re: (*) ♥♥♥♥♥♥ Promyczki dla Naszej Emilki ♥♥♥♥♥♥ (*)
kurczak  
05-06-2008 23:18
[     ]
     
(*) 


Re: (*) ♥♥♥♥♥♥ Promyczki dla Naszej Emilki ♥♥♥♥♥♥ (*)
kurczak  
06-06-2008 11:35
[     ]
     
(*) 


Re: (*) ♥♥♥♥♥♥ Promyczki dla Naszej Emilki ♥♥♥♥♥♥ (*)
kasia-m  
06-06-2008 13:04
[     ]
     
Uśmiech dla Ciebie skarbie....
(*) 
Kasia Mama Malwinki (*+29.09.07)


Re: (*) ♥♥♥♥♥♥ Promyczki dla Naszej Emilki ♥♥♥♥♥♥ (*)
Ewa1977  
06-06-2008 13:13
[     ]
     
Emilko
(*)
Ewa, mama Aniołka Robusia 38 tc (*+21.09.2007r.) 


Re: (*) ♥♥♥♥♥♥ Promyczki dla Naszej Emilki ♥♥♥♥♥♥ (*)
kurczak  
07-06-2008 14:00
[     ]
     
(*) 


Re: (*) ♥♥♥♥♥♥ Promyczki dla Naszej Emilki ♥♥♥♥♥♥ (*)
DorotaW  
07-06-2008 15:59
[     ]
     
Emilko
<*> <*> <*> <*> <*>
<*> <*> <*> <*> <*>
<*> <*> <*> <*> <*>
dorota,mama Martynki, Milusi(*),Wiktorka 


Re: (*) ♥♥♥♥♥♥ Promyczki dla Naszej Emilki ♥♥♥♥♥♥ (*)
anna 76  
07-06-2008 18:45
[     ]
     
Dla Ciebie kochana Emilko
(*)
Mama Aniołka(8tc) i Aniołka Ewuni(*+28.09.2007). 


Re: (*) ♥♥♥♥♥♥ Promyczki dla Naszej Emilki ♥♥♥♥♥♥ (*)
kurczak  
07-06-2008 23:34
[     ]
     
(*) 


Re: (*) ♥♥♥♥♥♥ Promyczki dla Naszej Emilki ♥♥♥♥♥♥ (*)
Ewa1977  
08-06-2008 09:33
[     ]
     
Dla Ciebie Emilko
(*)
Śpij maleńka.
Ewa, mama Aniołka Robusia 38 tc (*+21.09.2007r.) 


Re: (*) ♥♥♥♥♥♥ Promyczki dla Naszej Emilki ♥♥♥♥♥♥ (*)
anna 76  
08-06-2008 15:46
[     ]
     
Słoneczne promyczki dla Emilki
(*)
Mama Aniołka(8tc) i Aniołka Ewuni(*+28.09.2007). 


Re: (*) ♥♥♥♥♥♥ Promyczki dla Naszej Emilki ♥♥♥♥♥♥ (*)
miska  
08-06-2008 18:55
[     ]
     
Emilko(*)
Ania 
Ania mama Aniołków: Mateuszka(17.02.2007,7tc) Julci(27.08.2007,20tc) oraz Hanusi(05.09.2008,13tc)

Po każdej burzy przychodzi słońce............

Re: (*) ♥♥♥♥♥♥ Promyczki dla Naszej Emilki ♥♥♥♥♥♥ (*)
kurczak  
08-06-2008 19:03
[     ]
     
(*) 


Re: (*) ♥♥♥♥♥♥ Promyczki dla Naszej Emilki ♥♥♥♥♥♥ (*)
kasia-m  
09-06-2008 13:00
[     ]
     
Światełka i całuski...
(*) 
Kasia Mama Malwinki (*+29.09.07)


Re: (*) ♥♥♥♥♥♥ Promyczki dla Naszej Emilki ♥♥♥♥♥♥ (*)
Ewa1977  
09-06-2008 13:20
[     ]
     
Promyczki dla Ciebie Emilko
(*)
Ewa, mama Aniołka Robusia 38 tc (*+21.09.2007r.) 


Re: (*) ♥♥♥♥♥♥ Promyczki dla Naszej Emilki ♥♥♥♥♥♥ (*)
anna 76  
09-06-2008 13:56
[     ]
     
Tysiące światełek dla Emilki
(*)
Mama Aniołka(8tc) i Aniołka Ewuni(*+28.09.2007). 


Re: (*) ♥♥♥♥♥♥ Promyczki dla Naszej Emilki ♥♥♥♥♥♥ (*)
Renata70  
09-06-2008 14:32
[     ]
     
Dla ciebie Aniołeczku
(*)
mama Aniołka Krystianka(*08.12.00r. +13.03.01.) (*) 
Renata
http://krystianduszynski.pamietajmy.com.pl

Re: (*) ♥♥♥♥♥♥ Promyczki dla Naszej Emilki ♥♥♥♥♥♥ (*)
magie  
09-06-2008 22:08
[     ]
     
Emilko
(*) 
Magie mama Oskarka 7 lat i aniołka Wikusi (*+01.04.2007)
http://wiktoriazuchowska.pamietajmy.com.pl/

Re: (*) ♥♥♥♥♥♥ Promyczki dla Naszej Emilki ♥♥♥♥♥♥ (*)
kurczak  
09-06-2008 22:13
[     ]
     
(*) 


Re: (*) ♥♥♥♥♥♥ Promyczki dla Naszej Emilki ♥♥♥♥♥♥ (*)
Ewa1977  
10-06-2008 14:10
[     ]
     
<*> Emilko <*>
Śpij Aniołku.
Ewa, mama Aniołka Robusia 38 tc (*+21.09.2007r.) 


Re: (*) ♥♥♥♥♥♥ Promyczki dla Naszej Emilki ♥♥♥♥♥♥ (*)
MonikaKo  
10-06-2008 14:59
[     ]
     
Światełka dla Ciebie, maleńka Emilko(*) 
Monika mama Juleńki(*+06.07.2007r,38tc)

Re: (*) ♥♥♥♥♥♥ Promyczki dla Naszej Emilki ♥♥♥♥♥♥ (*)
kurczak  
10-06-2008 23:04
[     ]
     

(*)
znowu zniknelo 1000wpisow... 


Re: (*) ♥♥♥♥♥♥ Promyczki dla Naszej Emilki ♥♥♥♥♥♥ (*)
anna 76  
11-06-2008 12:03
[     ]
     
Emilce
(*)
Mama Aniołka(8tc) i Aniołka Ewuni(*+28.09.2007). 


Re: (*) ♥♥♥♥♥♥ Promyczki dla Naszej Emilki ♥♥♥♥♥♥ (*)
kasia-m  
11-06-2008 12:52
[     ]
     
Kiedyś wezmę Cię za rączkę i pójdziemy na spacer po Chmurkowie...
(*) 
Kasia Mama Malwinki (*+29.09.07)


Re: (*) ♥♥♥♥♥♥ Promyczki dla Naszej Emilki ♥♥♥♥♥♥ (*)
kurczak  
11-06-2008 12:59
[     ]
     
(*) 


Re: (*) ♥♥♥♥♥♥ Promyczki dla Naszej Emilki ♥♥♥♥♥♥ (*)
Ewa1977  
11-06-2008 13:21
[     ]
     
(*)Emilko(*)
Ewa, mama Aniołka Robusia 38tc (*+21.09.2007r.) 


Re: (*) ♥♥♥♥♥♥ Promyczki dla Naszej Emilki ♥♥♥♥♥♥ (*)
kurczak  
11-06-2008 16:51
[     ]
     
(*) 


Re: (*) ♥♥♥♥♥♥ Promyczki dla Naszej Emilki ♥♥♥♥♥♥ (*)
Styś  
11-06-2008 21:37
[     ]
     
Dla Ciebie Emilko (*) 


Re: (*) ♥♥♥♥♥♥ Promyczki dla Naszej Emilki ♥♥♥♥♥♥ (*)
Marzka  
11-06-2008 22:17
[     ]
     
Emilko śpij słodko <*>
Miłoszek *13.06.2007 +30.08.2007 (*) 


Re: (*) ♥♥♥♥♥♥ Promyczki dla Naszej Emilki ♥♥♥♥♥♥ (*)
Ewa1977  
12-06-2008 11:40
[     ]
     
Promyczki dla Ciebie Emilko
(*)
Ewa, mama Aniołka Robusia 38 tc (*+21.09.2007r.) 


Re: (*) ♥♥♥♥♥♥ Promyczki dla Naszej Emilki ♥♥♥♥♥♥ (*)
anna 76  
12-06-2008 17:26
[     ]
     
Uściski i buziaczki dla Emilki
(*)
Mama Aniołka(8tc) i Aniołka Ewuni(*+28.09.2007). 


Re: (*) ♥♥♥♥♥♥ Promyczki dla Naszej Emilki ♥♥♥♥♥♥ (*)
magie  
12-06-2008 19:18
[     ]
     
Emilko
(*) 
Magie mama Oskarka 7 lat i aniołka Wikusi (*+01.04.2007)
http://wiktoriazuchowska.pamietajmy.com.pl/

Re: (*) ♥♥♥♥♥♥ Promyczki dla Naszej Emilki ♥♥♥♥♥♥ (*)
kurczak  
13-06-2008 10:52
[     ]
     
(*) 


Re: (*) ♥♥♥♥♥♥ Promyczki dla Naszej Emilki ♥♥♥♥♥♥ (*)
MonikaKo  
13-06-2008 11:18
[     ]
     
Emilko(*) 
Monika mama Juleńki(*+06.07.2007r,38tc)

Re: (*) ♥♥♥♥♥♥ Promyczki dla Naszej Emilki ♥♥♥♥♥♥ (*)
kasia-m  
13-06-2008 12:23
[     ]
     
Skrzydlaty aniołek usiadł dziś na chmurce i pogłaskał Cię po główce...
(*) 
Kasia Mama Malwinki (*+29.09.07)


Re: (*) ♥♥♥♥♥♥ Promyczki dla Naszej Emilki ♥♥♥♥♥♥ (*)
Ewa1977  
13-06-2008 12:35
[     ]
     
Dla Ciebie Emilko
(*)
Śpij kochany Aniołku.
Ewa, mama Aniołka Robusia 38 tc (*+21.09.2007r.) 


Re: (*) ♥♥♥♥♥♥ Promyczki dla Naszej Emilki ♥♥♥♥♥♥ (*)
dominika  
13-06-2008 21:56
[     ]
     
Niebiańskie promyczki dla Ciebie Aniołeczku
(*)
"Ku celom porządanym wioda drogi trudne"
/E.Orzeszkowa/
mama Filipka (13.10.05r.) i Aniołka Maciusia (ur.zm. 27.12.07r., 36tc)
http://maciusglock.pamietajmy.com.pl/ 
mama Filipka (13.10.05r.), Aniołka Maciusia (ur.zm. 27.12.07r., 36tc) i Juleczki (11.02.09r.)

http://maciusglock.pamietajmy.com.pl/

Re: (*) ♥♥♥♥♥♥ Promyczki dla Naszej Emilki ♥♥♥♥♥♥ (*)
Marzka  
14-06-2008 14:50
[     ]
     
Emilko niebiańska dziewczynko <*>
Miłoszek *13.06.2007 +20.08.2007 (*) 


Re: (*) ♥♥♥♥♥♥ Promyczki dla Naszej Emilki ♥♥♥♥♥♥ (*)
anna 76  
14-06-2008 18:14
[     ]
     
Promyczki dla Ciebie Emilko
(*)
Mama Aniołka(8tc) i Aniołka Ewuni(*+28.09.2007). 


Re: (*) ♥♥♥♥♥♥ Promyczki dla Naszej Emilki ♥♥♥♥♥♥ (*)
kurczak  
14-06-2008 23:57
[     ]
     
(*) 


Re: (*) ♥♥♥♥♥♥ Promyczki dla Naszej Emilki ♥♥♥♥♥♥ (*)
kurczak  
15-06-2008 19:30
[     ]
     
(*) 


Re: (*) ♥♥♥♥♥♥ Promyczki dla Naszej Emilki ♥♥♥♥♥♥ (*)
Ewa1977  
15-06-2008 19:31
[     ]
     
Dla uroczej Emilki
(*)
Śpij Aniołku.
Ewa, mama Aniołka Robusia 38 tc (*+21.09.2007r.) 


Re: (*) ♥♥♥♥♥♥ Promyczki dla Naszej Emilki ♥♥♥♥♥♥ (*)
Ewa1977  
16-06-2008 08:59
[     ]
     
Dla Ciebie Emilko, śliczna aniołkowa dziewczynko
<*>
<*>
Ewa, mama Aniołka Robusia 38 tc (*+21.09.2007r.) 


Re: (*) ♥♥♥♥♥♥ Promyczki dla Naszej Emilki ♥♥♥♥♥♥ (*)
kurczak  
16-06-2008 10:17
[     ]
     
(*) 


Re: (*) ♥♥♥♥♥♥ Promyczki dla Naszej Emilki ♥♥♥♥♥♥ (*)
kasia-m  
16-06-2008 11:53
[     ]
     
Buziaki dla Ciebie....
(*) 
Kasia Mama Malwinki (*+29.09.07)


Re: (*) ♥♥♥♥♥♥ Promyczki dla Naszej Emilki ♥♥♥♥♥♥ (*)
magie  
16-06-2008 20:08
[     ]
     
Maleńka Emilko
(*) 
Magie mama Oskarka 7 lat i aniołka Wikusi (*+01.04.2007)
http://wiktoriazuchowska.pamietajmy.com.pl/

Re: (*) ♥♥♥♥♥♥ Promyczki dla Naszej Emilki ♥♥♥♥♥♥ (*)
kurczak  
16-06-2008 22:33
[     ]
     
(*) 


Re: (*) ♥♥♥♥♥♥ Promyczki dla Naszej Emilki ♥♥♥♥♥♥ (*)
anna 76  
17-06-2008 14:44
[     ]
     
Mnóstwo uśmiechów dla Emilki
(*)
Mama Aniołka(8tc) i Aniołka Ewuni(*+28.09.2007). 


Re: (*) ♥♥♥♥♥♥ Promyczki dla Naszej Emilki ♥♥♥♥♥♥ (*)
MonikaKo  
17-06-2008 15:15
[     ]
     
Emilko,zapalam dla Ciebie jaśniutkie światełka(*) 
Monika mama Juleńki(*+06.07.2007r,38tc)

Re: (*) ♥♥♥♥♥♥ Promyczki dla Naszej Emilki ♥♥♥♥♥♥ (*)
kurczak  
18-06-2008 00:34
[     ]
     
(*) 


Re: (*) ♥♥♥♥♥♥ Promyczki dla Naszej Emilki ♥♥♥♥♥♥ (*)
maria  
18-06-2008 00:38
[     ]
     
Emilko (*) i usmiech ode mnie dla Ciebie:) 


Re: (*) ♥♥♥♥♥♥ Promyczki dla Naszej Emilki ♥♥♥♥♥♥ (*)
kasia-m  
18-06-2008 11:58
[     ]
     
Aniołku kochany...
(*) 
Kasia Mama Malwinki (*+29.09.07)


Re: (*) ♥♥♥♥♥♥ Promyczki dla Naszej Emilki ♥♥♥♥♥♥ (*) zniknelo ponad 1000wpisow-d l a c z e g o
kasia-m  
19-06-2008 13:09
[     ]
     
Aniołku pamiętam o Tobie...
(*) 
Kasia Mama Malwinki (*+29.09.07)


Re: (*) ♥♥♥♥♥♥ Promyczki dla Naszej Emilki ♥♥♥♥♥♥ (*) zniknelo ponad 1000wpisow-d l a c z e g o
Ewa1977  
19-06-2008 16:32
[     ]
     
Te promyczki są dla Ciebie Emilko
(*)
Buziaczki od cioci.
Ewa, mama Aniołka Robusia 38 tc (*+21.09.2007r.) 


Re: (*) ♥♥♥♥♥♥ Promyczki dla Naszej Emilki ♥♥♥♥♥♥ (*) zniknelo ponad 1000wpisow-d l a c z e g o
Marzka  
30-06-2008 12:21
[     ]
     
Aniołku całusek w policzek <*>
Miłoszek *13.06.2007 +30.08.2007 (*) 


Re: (*) ♥♥♥♥♥♥ Promyczki dla Naszej Emilki ♥♥♥♥♥♥ (*) zniknelo ponad 1000wpisow-d l a c z e g o
kasia-m  
30-06-2008 14:31
[     ]
     
Moc uścisków...
(*) 
Kasia Mama Malwinki (*+29.09.07)


Re: (*) ♥♥♥♥♥♥ Promyczki dla Naszej Emilki ♥♥♥♥♥♥ (*) zniknelo ponad 1000wpisow-d l a c z e g o
kurczak  
30-06-2008 18:23
[     ]
     
nie rozumiem tego... co chwile znika grubo ponad 1000wpisow... po czym znowu wszystko wraca do normy... czy to koniec zapalania wirtualnych swiatelek? 


Re: (*) ♥♥♥♥♥♥ Promyczki dla Naszej Emilki ♥♥♥♥♥♥ (*) zniknelo ponad 1000wpisow-d l a c z e g o
MonikaKo  
30-06-2008 18:32
[     ]
     
Kasiu,te światełka nie znikają.One się tylko podzieliły i teraz są dwie strony ze światełkami dla Emilki. 
Monika mama Juleńki(*+06.07.2007r,38tc)

Re: (*) ♥♥♥♥♥♥ Promyczki dla Naszej Emilki ♥♥♥♥♥♥ (*)
anna 76  
01-07-2008 11:48
[     ]
     
Moc promyczków dla Emilki
(*)
Mama Aniołka(8tc) i Aniołka Ewuni(*+28.09.2007). 


Re: (*) ♥♥♥♥♥♥ Promyczki dla Naszej Emilki ♥♥♥♥♥♥ (*) zniknelo ponad 1000wpisow-d l a c z e g o
maniula1  
03-07-2008 09:13
[     ]
     
(*) 
http://kasia-mama.bloog.pl/

http://www.republikadzieci.pl/rd/content/view/1591/184/

Re: (*) ♥♥♥♥♥♥ Promyczki dla Naszej Emilki ♥♥♥♥♥♥ (*) zniknelo ponad 1000wpisow-d l a c z e g o
anna 76  
03-07-2008 12:57
[     ]
     
Dla Ciebie Emilko cudowny Aniołku
(*)
Mama Aniołka(8tc) i Aniołka Ewuni(*+28.09.2007). 


Re: (*) ♥♥♥♥♥♥ Promyczki dla Naszej Emilki ♥♥♥♥♥♥ (*) zniknelo ponad 1000wpisow-d l a c z e g o
anna 76  
04-07-2008 13:23
[     ]
     
Zapalam Ci światełka Emilko
(*)
Mama Aniołka(8tc) i Aniołka Ewuni(*+28.09.2007). 


Re: (*) ♥♥♥♥♥♥ Promyczki dla Naszej Emilki ♥♥♥♥♥♥ (*) zniknelo ponad 1000wpisow-d l a c z e g o
Marzka  
04-07-2008 22:30
[     ]
     
Emilko buziak na dobranoc <*>
Miłoszek *13.06.2007 +30.08.2007 (*) 


Re: (*) ♥♥♥♥♥♥ Promyczki dla Naszej Emilki ♥♥♥♥♥♥ (*) zniknelo ponad 1000wpisow-d l a c z e g o
anna 76  
05-07-2008 15:28
[     ]
     
Tysiące uścisków Aniołeczku
(*)
Mama Aniołka(8tc) i Aniołka Ewuni(*+28.09.2007). 


Re: (*) ♥♥♥♥♥♥ Promyczki dla Naszej Emilki ♥♥♥♥♥♥ (*) zniknelo ponad 1000wpisow-d l a c z e g o
DorotaW  
01-03-2009 21:14
[     ]
     
Emilko

(*)(*)(*)(*)(*)

dorota,mama Milusi(*),M,W 


Re: (*) ♥♥♥♥♥♥ Promyczki dla Naszej Emilki ♥♥♥♥♥♥ (*) zniknelo ponad 1000wpisow-d l a c z e g o
weraamelakornela  
02-03-2009 08:07
[     ]
     
<<<***>>>Emilko<<<***>>>> 
Asia mama Weroniczki,Kornelki i aniołka Ameli(06.06.07)

Odeszłaś o całe życie za wcześnie królewno nasza(*)(*)(*)

::   w górę   ::
Przeskocz do :
Forum tworzone przez W-Agora