dlaczego.org.pl  
Forum dlaczego.org.pl  >> ROZMOWY PRZY KAWCE
Nie jesteś zalogowany!       

Pieniądze w związku
Talmika  
14-11-2023 08:11
[     ]
     
Witajcie. Jak wygląda u Was kwestia finansów? Czy macie współne pieniądze i konto bankowe czy jednak osobne? Co Waszym zdaniem jest lepszym rozwiązaniem? 


Re: Pieniądze w związku
emaldo  
15-12-2023 11:59
[     ]
     
U nas wspólnota, od początku traktowaliśmy w sumie kasę jako wspólna, niezależnie od tego na które konto wpływała. Ja przez pare miesięcy nie miałam pracy, teraz mąż jest w domu z córka i on nie pracuje i nie wyobrażam sobie jak by to miało wyglądać bez takiej wspólnoty realnej majątkowej, jak nie lubię robić opłat wiec mąż to robi, jak ma ze swojego konta to ze swojego, jak nie to ma dostęp do mojego i akceptuje transakcje po prostu, jak komuś skończy się kasa to robimy sobie bliki bez problemu, nigdy nie usłyszałam „Jezu znowu na paznokcie” i w druga stronę tez nigdy nic takiego nie miało miejsca. Mam wrażenie ze odjelismy sobie dużo rozkmin finansowych w ten sposób, bo one oczywiście się pojawiają tak czy inaczej, ale przynajmniej nie musimy się zastanawiać czy dalej jest po pół, co jak ktoś zarabia więcej itd. Z tym ze my sobie ufamy w 100% i jesteśmy najlepszymi ziomkami, to na pewno tez sporo ułatwiło w tym układzie.

https://polakoszczedza.pl/najlepsze-konta-osobiste-ranking-kont-osobistych/

Jeśli szukacie dobrego konta, polecam stronę, warto jest przejrzeć sobie obecne promocje w bankach na konta :) 

Ostatnio zmieniony 15-12-2023 11:59 przez emaldo

::   w górę   ::
Przeskocz do :
Forum tworzone przez W-Agora