dlaczego.org.pl  
Forum dlaczego.org.pl  >> ROZMOWY PRZY KAWCE
Nie jesteś zalogowany!       

Może jakieś rękodzieło
Magija  
28-08-2012 00:21
[     ]
     
Są tu jakieś mamusie, które samodzielnie coś tworzą? Ja głównie wyszywam, to działa na mnie niezmiernie wyciszająco i uspokajająco. Teraz działam w przyśpieszonym tempie, ale chętnie porozmawiam również o innych formach rękodzielniczych :)


Re: Może jakieś rękodzieło
miliiii  
06-11-2012 20:08
[     ]
     
hej ja zajmuje się robieniem różnych ozdób np.choinki z makaronu,wstążek wszelkiego rodzaju bombki i ozdoby swiąteczne origami.Kocham te moje prace i uwielbiam w wolnych chwilach twożyc coś nowego:)) 
Milena mama Filipka(20.05.09)i anielskiej Martynki (*+08.10.07)BYŁAŚ JESTEŚ BĘDZIESZ ...(*)(*)(*)

Re: Może jakieś rękodzieło
Magija  
06-11-2012 21:10
[     ]
     
To teraz twój sezon się zbliża. Ja też robiłam trochę choinek, głównie z szyszek i makaronu :). A ozdoby głównie haftowane na plastikowej kanwie, trochę na szydełku :) 


Re: Może jakieś rękodzieło
miliiii  
14-11-2012 11:26
[     ]
     
a ja do szydełka mam dwie lewe ręce:(( ale takie cuda bardzo mi sie podobają:)) teraz zajęłam się choineczkami ze wstążki ze sznurka oraz troszeczkę origami wszystkiego po troszeczku:))jak tylko czas i chęci na to pozwalają:)) a jak u ciebie ?? 
Milena mama Filipka(20.05.09)i anielskiej Martynki (*+08.10.07)BYŁAŚ JESTEŚ BĘDZIESZ ...(*)(*)(*)

Re: Może jakieś rękodzieło
Magija  
14-11-2012 20:32
[     ]
     
Ja teraz mam turboigiełkę :). zrobiłam kalendarz z Kubusiem Puchatkiem :) na razie nie mam na niego pomysłu, co z nim zrobić :D. Kończę teraz misie dla koleżanki i zabieram się za robienie haftów na kołderkę dla Mikołaja.
Mam w planach nauczyć się szyć na maszynie, próbowałam już 2 razy, zawsze fiasko :D. Ostatnio szyłam firanki, zakończyło się dwoma nierównymi zasłonami i tym, że moje dziecię powtarzało brzydkie słowa, jakie ja wydawałam z siebie zza maszyny, aż wstyd :D 


Re: Może jakieś rękodzieło
Magija  
14-11-2012 20:32
[     ]
     
A co robisz z origami? Choinki teraz na czasie, u mnie koleżanki makaronowe robią :)
Masz jakieś zdjęcia tych ze wstążeczek? 


Re: Może jakieś rękodzieło
miliiii  
15-11-2012 15:04
[     ]
     
z origami mam bałwanka łabędzia pawia słonika i jeszcze kilka pierdołek:)) a z makaronu też mam piękną własnoręczną choineczkę ...:) tak mam kochana zdjęcia tych choineczek ze wstążki podaj email to ci wyślę :)) a ja do maszyny igły itd mam dwie lewe:(((zazdroszczę talentu i cierpliwości:)) teraz zrobiłam choinkę z barwionego sznureczka też jest mega słodka:))) 
Milena mama Filipka(20.05.09)i anielskiej Martynki (*+08.10.07)BYŁAŚ JESTEŚ BĘDZIESZ ...(*)(*)(*)

Re: Może jakieś rękodzieło
Magija  
15-11-2012 21:02
[     ]
     
magija@wp.pl

A ciekawa jestem właśnie tej choinki ze sznureczka.
Ja do maszyny też mam lewe ręce ale się zawzięłam :D 


Re: Może jakieś rękodzieło
miliiii  
16-11-2012 09:10
[     ]
     
kochana właśnie zabieram sie za wysyłanie fotek i czekam na opinie:))tylko szczerą:)) 
Milena mama Filipka(20.05.09)i anielskiej Martynki (*+08.10.07)BYŁAŚ JESTEŚ BĘDZIESZ ...(*)(*)(*)

Re: Może jakieś rękodzieło
miliiii  
16-11-2012 09:17
[     ]
     
kochana próbowałam wysłac fotki na ten mejl co mi podałas ale wyskakuje mi że adres jest zablokowany administracyjnie:(( masz może konto na nk??
tak będzie chyba znacznie prościej mam tam fotki moich prac:))) 
Milena mama Filipka(20.05.09)i anielskiej Martynki (*+08.10.07)BYŁAŚ JESTEŚ BĘDZIESZ ...(*)(*)(*)

Re: Może jakieś rękodzieło
Magija  
16-11-2012 21:24
[     ]
     
Pisz na numer 2460595 :) to moje gg :)


::   w górę   ::
Przeskocz do :
Forum tworzone przez W-Agora