dlaczego.org.pl  
Forum dlaczego.org.pl  >> GRUPY WSPARCIA
Nie jesteś zalogowany!       

Trójmiasto-spotkania
anik  
11-02-2010 20:59
[     ]
     
Rodziców po stracie - bez względu na wiek dziecka lub czas trwania ciąży zapraszamy do Sanktuarium MB Fatimskiej na gdańskiej Żabiance w sobotę 20 lutego.
Rozpoczynamy Mszą św. o godz 15-stej (nawa boczna kościoła), po Eucharystii zapraszamy do sali parafialnej, aby przy kawie i ciastach wspólnie porozmawiać, pomilczeć lub się pośmiać z innymi rodzicami i kapłanami obecnym zawsze na spotkaniu.
Dla rodzin, które nie chcą uczestniczyć w Mszy św.: spotkanie odbędzie się po godz. 16-stej-wejście drzwiami na lewo od głównego wejścia.
Od tego roku spotykamy się cyklicznie co dwa miesiące (parzyste)!
Anik 


Re: Trójmiasto-spotkania
anna wolska  
11-02-2010 22:22
[     ]
     
Bardzo mnie to cieszy,wprawdzie obecnie jestem w ciąży,więc nie będę tam świecić brzuchem,ale miło ,że w Trójmieście też będą jakieś regularne spotkania,pamiętam,że po śmierci córki potrzebowałam takiego wsparcia.Pozdrawiam 
Anna Wolska mama Panatki*+15.01.2009 i Igi Anny *12.04.2010

Re: Trójmiasto-spotkania
anik  
12-02-2010 12:42
[     ]
     
Aniu, przychodzą różne mamy, także to po stracie w kolejnej ciąży. Jeżeli chcesz być z nami, zapraszamy. 


Re: Trójmiasto-spotkania
anna wolska  
12-02-2010 13:43
[     ]
     
Wiem Aniu,ale sama chyba bym się źle czuła.Pamiętam jak patrzałam na kobiety w ciąży jak moja mała zmarła,niby wszystkim mówiłam,że ok,że mnie to nie rusza,a w środku rozpacz i strach czy ja kiedyś będę w ciąży.Jestem już w 8 m-cu,więc widać.Ale dziękuję Aniu,na pewno za jakiś czas dołączę. 
Anna Wolska mama Panatki*+15.01.2009 i Igi Anny *12.04.2010

Re: Trójmiasto-spotkania
anik  
12-02-2010 21:30
[     ]
     
A więc do zobaczenia "za jakiś czas". Będziemy o Tobie pamiętać w modlitwie. 


Re: Trójmiasto-spotkania
anna wolska  
18-02-2010 10:50
[     ]
     
Dzięki Aniu, 
Anna Wolska mama Panatki*+15.01.2009 i Igi Anny *12.04.2010
Ostatnio zmieniony 18-02-2010 10:51 przez anna31

Re: Trójmiasto-spotkania
anik  
15-03-2010 10:26
[     ]
     
Spotkanie rodziców : 27 marca 2010 r. (sobota) godz.16.00 sala parafialna Sanktuarium MB Fatimskiej na gdańskiej Żabiance (domofon przy biurze parafialnym - na lewo od głównego wejścia do kościoła). Zapraszamy na wspólną rozmowę przy kawie, obecna będzie także pani psycholog, która rozpoczyna z nami współpracę.
Anik 


Re: Trójmiasto-spotkania
hannah  
17-03-2010 23:33
[     ]
     
Witaj Anik -prosze o kilka słów informacji, jak udało się wam strworzyć grupę wsparcia, macie jakiegoś lidera, kto tym kieruje, jak to wygląda?? Chcemy w kilka osób stworzyć grupę w naszym rejonie, ale nie bardzo wiemy jak sie za to zabrac.
Pozdrawiam
Hanna Mama Aniołka MAjeczki (*+15.01.2010) 
Hannah mama Majeczki (38tc *+ 15.01.2010) i Zuzi i Mikołajka

majaknopek.pamietajmy.com.pl

Re: Trójmiasto-spotkania
anik  
20-03-2010 17:51
[     ]
     
To dłuższa historia, jeżeli chcesz poczytać napisz do mnie na maila, opiszę ci wszystko. Pozdrawiam Ania
aniksu@wp.pl 


Re: Trójmiasto-spotkania
anik  
12-04-2010 13:45
[     ]
     
Rodziców po stracie - bez względu na wiek dziecka lub czas trwania ciąży zapraszamy do Sanktuarium MB Fatimskiej na gdańskiej Żabiance w sobotę 17 kwietnia.
Rozpoczynamy Mszą św. o godz 15-stej (nawa boczna kościoła), po Eucharystii zapraszamy do sali parafialnej, aby przy kawie i ciastach wspólnie porozmawiać, pomilczeć lub się pośmiać z innymi rodzicami i kapłanami obecnym zawsze na spotkaniu. Obecna będzie również pani psycholog.
Dla rodzin, które nie chcą uczestniczyć w Mszy św.: spotkanie odbędzie się po godz. 16-stej-wejście drzwiami na lewo od głównego wejścia. 


Re: Trójmiasto-spotkania
anik  
07-05-2010 10:50
[     ]
     
W sobotę 22 maja 2010r. o godz.16-stej odbędzie się spotkanie dla rodziców po stracie dziecka - sala parafialna Sanktuarium MB Fatimskiej na gdańskiej Żabiance. Wejście przy biurze parafialanym-na lewo od głównego wejścia do kościoła (domofon).
anik 


Re: Trójmiasto-spotkania
anik  
04-06-2010 09:50
[     ]
     
Dla uczczenia Dnia Matki, Dziecka i Ojca zapraszamy wszystkich rodziców po stracie z Trójmiasta i okolic na Mszę św. w sobotę
12 czerwca o godz. 15-stej do Sanktuarium MB Fatimskiej na gdańskiej Żabiance. Po Eucharystii w sali parafilnej odbędzie się spotkanie przy ciastach i kawie.
Anik 


Re: Trójmiasto-spotkania
anik  
09-08-2010 20:41
[     ]
     
Zapraszamy rodziców po stracie z Trójmiasta i okolic na Mszę św. w sobotę 14 sierpnia o godz. 15-stej do Sanktuarium MB Fatimskiej na gdańskiej Żabiance. Po Eucharystii w sali parafilnej odbędzie się spotkanie przy kawie i ciastkach. 


Trójmiasto-sierpień
mamaK  
11-08-2011 22:52
[     ]
     
20 sierpnia 2011r. (SOBOTA) odbędzie się Msza św. dla Rodziców - Rodzin doświadczonych śmiercią dzieci.
Zapraszamy do wspólnej modlitwy - jak zawsze w kaplicy Sanktuarium Matki Bożej Fatimskiej na gdańskiej Żabiance
o godz.15stej.

Po Eucharystii przechodzimy do sali parafialnej na herbatę i kawę, wejście : domofon przy Biurze Parafialnym, przy głównych drzwiach kościoła.

Kartki z imionami rodziców i naszych zmarłych dzieci złożone będą w koszyku na ołtarzu (także dane z marcowych gdyńskich rekolekcji).
http://www.stratadziecka.pl/ 
mamaK

::   w górę   ::
Przeskocz do :
Forum tworzone przez W-Agora