dlaczego.org.pl  
Forum dlaczego.org.pl  >> GRUPY WSPARCIA
Nie jesteś zalogowany!       

grupa wsparcia dla rodziców po stracie w Poznaniu
irys  
03-08-2009 22:07
[     ]
     
http://www.kopd.poznan.pl/id/101.sdm 
mama Uli[*] i Łukasza

Re: grupa wsparcia dla rodziców po stracie w Poznaniu
irys  
14-11-2009 14:39
[     ]
     
Podnoszę.

Grupa niedługo się skończy, ale w przyszłym roku ma być następna. Uczestniczę w zajęciach z mężem i nam to pomaga.

Więcej informacji pod nr tel 061 855 22 78- Terenowy Komitet Ochrony Praw Dziecka w Poznaniu lub pod nr 508 300 336- p. Elżbieta Sobkowiak 
mama Uli[*] i Łukasza

Re: grupa wsparcia dla rodziców po stracie w Poznaniu
vika  
23-12-2009 17:11
[     ]
     
Ja wyslalam juz zgloszenie checi uczestnictwa w tej grupie.
Ale napisz mi prosze szczegoly...
myslalm ze sobie z problemem i bolem poradze samam ale.... niestety czas nei uleczyl mych ran 
Mama Tosi [*]
*22.06.2009 +07.07.2009

Re: grupa wsparcia dla rodziców po stracie w Poznaniu
irys  
24-12-2009 09:25
[     ]
     
Witaj.
Mam nadzieję, że Tobie też te spotkania pomogą.
Spotkań było 10, z czego pierwsze organizacyjne. Omawialiśmy tematy takie jak np. fazy żałoby, jak strata dziecka wpływa na funkcjonowanie rodziny, jakie rytuały są związane z żałobą itp. Jednak tematy były tylko orientacyjne, na większej części spotkania mówiliśmy o swoich przeżyciach związanych z utratą dziecka. Spotkania zawsze były za krótkie, moglibyśmy o tym mówić godzinami. Mnie jakoś pomogło właśnie "wygadanie się" zamiast duszenia emocji w sobie, to spowodowało, że emocje stopniowo zaczęły opadać. Oczywiście nadal mam trudne momenty i moja żałoba jeszcze się nie skończyła, ale jest lepiej niż na początku. Pomogło mi też w jakiś sposób to, że na spotkaniach zobaczyłam, że są ludzie, którzy przeżywają dokładnie to samo co ja i wszystkie moje odczucia są zupełnie normalne, bo pośród "zwykłych" matek czułam się jak jakiś odmieniec.
Jeżeli chciałabyś jeszcze o coś zapytać to pisz, chętnie odpowiem. 
mama Uli[*] i Łukasza

::   w górę   ::
Przeskocz do :
Forum tworzone przez W-Agora