dlaczego.org.pl  
Forum dlaczego.org.pl  >> DLA OJCÓW
Nie jesteś zalogowany!       

badanie
Nefre  
21-05-2012 19:31
[     ]
     
Panowie może Wy będziecie mi w stanie doradzić.Lekarz zalecił mojemu mężowi badanie płodności. Powiedziałam mu o tym, przekazałam co powiedział mój lekarz (z to tylko dla sprawdzenia) i...na tym się skończyło. Mam wrażenie,że odebrał to jako podważanie swojej męskości. Jak mam z Nim o tym rozmawiać?Jak przekonać? 


Re: badanie
magOliwerek  
06-06-2012 20:29
[     ]
     
Hej Kochana, powiem Ci jak ja mysle co powinnas zrobic: powiedz, ze te badanie jest dla Ciebie wazne i ze kochasz go. Powinno go przekonac jesli nie to powiedz, ze bardzo chcesz miec dzieci i zalezy ci sprawdzic sie i proponujesz mu tez sprawdzenie czy wszystko ok/ moj tez mial jazdy- w ogole boi sie lekarzy- jak mu cos dolega to zwleka z pojsciem do lekarza- a dopiera taki specjalista- moze sie boi?
Nefre napisał(a):
> Panowie może Wy będziecie mi w stanie doradzić.Lekarz zalecił mojemu mężowi badanie płodności. Powiedziałam mu o tym, przekazałam co powiedział mój lekarz (z to tylko dla sprawdzenia) i...na tym się skończyło. Mam wrażenie,że odebrał to jako podważanie swojej męskości. Jak mam z Nim o tym rozmawiać?Jak przekonać? 
Magdalena

::   w górę   ::
Przeskocz do :
Forum tworzone przez W-Agora