dlaczego.org.pl  
Forum dlaczego.org.pl  >> DLA OJCÓW
Nie jesteś zalogowany!       

Jak pomóc mężowi? Proszę o pomoc...
Smutasek  
12-06-2008 17:08
[     ]
     
Witam Was!
Pytam o to tutaj, bo to forum dla mężczyzn, więc może Wy będziecie mi w stanie podpowiedzieć jak pomóc mojemu mężowi po stracie. Zuzia miała by 16-go dziesięć miesięcy. Żyła prawie dwie godziny, a właściwie to te dwie godziny odchodziła z tego świata... A miało być tak pięknie, szczęśliwa rodzinka i w ogóle. Zuzia była naszym upragnionym dzieckiem, mieliśmy wybrane dla Niej imię jeszcze jak byliśmy narzeczeństwem, długo przed planowaniem ślubu. Odeszła, wraz z Nią nasze marzenia. A teraz wygląda na to, że i my od siebie odchodzimy. Powoli, bo powoli, ale jak tak dalej będzie to w końcu się rozstaniemy. W żalu, nienawiści, z pretensjami o byle co. Nie wiem co mam już robić. Mój mąż ma o wszystko pretensje, ale serio takie, że się w głowie nie mieści. Jak mu coś nie pasuje to wyżywa się na mnie, też z byle powodu. Ciągle tylko "warczy" do mnie, nie ma dnia żebyśmy się nie pokłócili. Zachowuje się tak, jak by to w okół niego cały czas miał kręcić świat. Jak ja skaczę koło niego i zgadzam się z Nim to wszystko jest ok, ale jak w końcu wybucham bo już nie mam siły to oczywiście ja wtedy jestem winna. No i wszystko co złe to moja zasługa. Kurczę, chyba nawet jestem winna tego, że to życie takie do du... jest. Próbowałam go namówić na wizytę u psychiatry. Nie wiem czy to jest sprawa cholernego męskiego ego, czy o coś innego chodzi, ale oczywiście nie pójdzie, bo po co. Bo się wstydzi, bo nie potrafi o tym mówić, bo jest milion innych powodów. A ja już nie mogę. Nie mogę dalej tak żyć! Najpierw straciłam upragnioną córcie, teraz tracę wymarzonego faceta. Proszę pomóżcie mi do niego dotrzeć, podpowiedźcie proszę jak mu i sobie pomóc. Nie mam już siły... 
Ola mama Zuzi Aniołka

Re: Jak pomóc mężowi? Proszę o pomoc...
lela24  
26-06-2008 23:12
[     ]
     
mam ten sam problem smutasku ty wiesz caluje i swiatelka dla naszych skarbkow (******)(****)(****) 


Re: Jak pomóc mężowi? Proszę o pomoc...
zorka  
09-07-2008 10:24
[     ]
     
Spróbowałabym namówić go jednak na wizytę u terapeuty. Powiedz, że tobie to bardzo potrzebne - nie wam, a tobie. Poproś by ci towarzyszył. Dobre i to.

Powodzenia...! 


Re: Jak pomóc mężowi? Proszę o pomoc...
TataMichałka  
07-08-2008 20:36
[     ]
     
Ciężko coś proponować. Ja mam taki sam problem z żoną,która stała się po śmierci Michałka bardzo drażliwa i łatwo wpada w złość. Przez dłuższy czas starałem się to jakoś przetrwać ale zaczyna mi brakować sił i też coraz częściej się kłócimy. Trochę poprawiło się 4 miesiące temu, kiedy urodził się nam Karolek. Ale pewnie jeszcze długo nic nie będzie w porządku w naszym życiu. Uważam, że i jedna, i druga strona powinny się starć to przetrwać. I nie ma na to żadnej rady. A wizyta u dobrego (mającego wcześniej kontakt z osobami po stracie dziecka) psychologa jest bardzo dobrym pomysłem. Mi taki psycholog zaraz po śmierci Michałka pozwolił zrozumieć zachowanie moje i mojej żony. Dał nam kilka wskazówek. Później chodziliśmy do psycholożki, która jednak nie miała na nas żadnego pomysłu 


Re: Jak pomóc mężowi? Proszę o pomoc...
Hela  
18-08-2008 02:11
[     ]
     
Ja na szczescie nie mam takiego problemu. Jednakże gdyby ktoś potrzebowałnamiaru na dobrego terapeutę w Warszawie, to moge pomóc. Terminy co prawda są odległe, ale osoby te mają doświadczenie w tego typu terapiach. Sprawdzone przez koleżanki, które korzystały z pomocy. 
Aga, mama Dominisi 11lat i Aniołka Łukaszka
http://lukaszmarczak.pamietajmy.com.pl/

Re: Jak pomóc mężowi? Proszę o pomoc...
sylwia1975  
22-04-2011 22:40
[     ]
     
hm mysle ze to wyrazy gniewu,buntu i zalu tylko to jest zle skierowane na malozonka,malozonkie chodzilam w zalobie jakis czas rok mi to zajelo na silownie i do lasu porobac ,raczej polamac pare drzew lepsze niz wyzywac sie w domu i do psychologa chodzilismy jakis czas razem w danym kierunku specjalista jest wskazany.Prosze mezowi wytlumaczyc ze zyjemy w 2011 r nie w sredniowieczu psycholog nie jest dla wariatow,dla tych jest zapozno na to............ dane osoby wola np dokonac krzywde komus.pozdrawiam sylwia 


::   w górę   ::
Przeskocz do :
Forum tworzone przez W-Agora