dlaczego.org.pl  
Forum dlaczego.org.pl  >> DLA OJCÓW
Nie jesteś zalogowany!       

dziecko poczete martwe
lukasz2146  
15-06-2007 00:56
[     ]
     
witam .mam kilka pytan związane z dzieckiem poczetym nie narodzonym.jestem w takiej sytuacji z spodziewm sie dziecka .dziecko kture sie urodzi moze urodzic sie martwe badz umrze za kilka minut po porodzie a nawt godzin.jestem w zwiazku poza malzenskim. slyszalem ze nie mozna uznac dziecka martwo urodzonego.ja zgłosilem juz to usc ze bede ojcem dziecka.czy to ze zglosilem bedzie nadal aktualny ten papierek ze dziecko bedzie na mnie. 


Re: dziecko poczete martwe
she28  
15-06-2007 07:05
[     ]
     
niestety jesli dziecko urodzi sie martwe to nie bedziesz mógł go uznać:(...(nawet jesli wczesniej je uznałeś to w momencie gdy dziecko rodzi sie martwe to uznanie uważa sie za niebyłe)
wklejam Ci link z forum poronienie.pl, jestem w podobnej sytuacji, mój synek urodził sie w 22tc i zył tylko 10min, nie mam slubu z ojcem dziecka i nasz syn oficjalnie ma moje nazwisko:(sprawa jest przed Trybunałem i sledzimy wyrok, jesli bedzie pomyslny moze uda nam sie zmienic nazwisko a akcie urodzenia
http://www.poronienie.pl/forum/topic.php?id=3463
mam nadzieję ze z Waszym dzieciatkiem bedzie wszystko ok i nie bedzie potrzeby weryfikowania danych(o ile to okaze sie w ogóle mozliwe)modle sie o zdrowie dla Was
w razie pytań chetnie pomoge 
Monika

Mama Aniołka Kubusia [*]
ur.zm.03.04.2007....Jestes całym moim swiatem...
...to nieprawda że Ciebie juz nie ma...jesteś choć daleko stad...to nie prawda ze Ciebie juz nie ma...trzymam Twoją dłoń
i sierpniowej Niespodzianki

Re: dziecko poczete martwe
she28  
15-06-2007 07:34
[     ]
     
Dzień Otwarty z Rzecznikiem Praw Obywatelskich odbędzie się 17 czerwca 2007 r. w godzinach od 10.00 do 15.00 w siedzibie RPO przy ulicy Długiej 26
wybieram sie na to spotkanie... 
Monika

Mama Aniołka Kubusia [*]
ur.zm.03.04.2007....Jestes całym moim swiatem...
...to nieprawda że Ciebie juz nie ma...jesteś choć daleko stad...to nie prawda ze Ciebie juz nie ma...trzymam Twoją dłoń
i sierpniowej Niespodzianki

dziecko
lukasz2146  
15-06-2007 08:05
[     ]
     
to ile przepuscmy dziecko musi zyc zeby bylo uznane na mnie 


Re: dziecko
she28  
15-06-2007 08:26
[     ]
     
musi zyc tyle abys zdarzył je zarejestrowac w USC 
Monika

Mama Aniołka Kubusia [*]
ur.zm.03.04.2007....Jestes całym moim swiatem...
...to nieprawda że Ciebie juz nie ma...jesteś choć daleko stad...to nie prawda ze Ciebie juz nie ma...trzymam Twoją dłoń
i sierpniowej Niespodzianki

martwe dziecko
lukasz2146  
15-06-2007 08:16
[     ]
     
jeszcze jedno pytanko .daj ze bym wziął slub cywilny przed narodzinami to czy dziecko bylo by na mnie . 


Re: martwe dziecko
she28  
15-06-2007 08:25
[     ]
     
myśle ze jesli sie pobierzecie to tak(o ile zadne z was wczesniej nie było w zwiazku małzeńskim bo wtedy liczy sie od orzeczenia rozwodu 180dni) 
Monika

Mama Aniołka Kubusia [*]
ur.zm.03.04.2007....Jestes całym moim swiatem...
...to nieprawda że Ciebie juz nie ma...jesteś choć daleko stad...to nie prawda ze Ciebie juz nie ma...trzymam Twoją dłoń
i sierpniowej Niespodzianki

dziecko
lukasz2146  
15-06-2007 08:34
[     ]
     
czyli jak sie urodzi odrazu musze leciec zarejstrowac odrazu po urodzeniu jakbym zdązył to bede ojcem .pozd 


Re: dziecko
she28  
15-06-2007 08:50
[     ]
     
tak...ale musisz odebrac dokumenty ze szpitala a jesli dziecko umrze chwile po urodzeniu to wydadza Ci juz dokumenty ze dziecko jest martwe...nie wiem jak to technicznie wyglada...mysle ze pewnie dziecko musi byc ratowane, jesli je bedą próbowali ratowac podłącza pod jakas aparature to moze sie uda w tym czasie je zarejestrować...ale tego nie jestem pewna...ja nie miałam takiej szansy:( 
Monika

Mama Aniołka Kubusia [*]
ur.zm.03.04.2007....Jestes całym moim swiatem...
...to nieprawda że Ciebie juz nie ma...jesteś choć daleko stad...to nie prawda ze Ciebie juz nie ma...trzymam Twoją dłoń
i sierpniowej Niespodzianki

::   w górę   ::
Przeskocz do :
Forum tworzone przez W-Agora