dlaczego.org.pl  
Forum dlaczego.org.pl  >> DLA OJCÓW
Nie jesteś zalogowany!       

moja praca
wustyle  
24-04-2005 23:30
[     ]
     
opowiedzcie o swojej pracy?
lubicie ja? daje Wam satysfakcje? jak wplywa na stosunki miedzy Wami a partnerkami?

ja pracuje jako operator dtp, w duzej firmie w warszawie
obsluguje kompleksowo firme OBI, od malutkich ulotek do ogromnych billboardow wiszacych na budynkach
w firmie spedzam srednio 9 godzin dziennie, zdarza sie ze musze jechac do studia o 3 w nocy bo w drukarni dzieje sie cos niedobrego
moja facjate mozecie znalezc na stronie www:

www.abcprinting.pl

uwielbiam to co robie, daje mi maksimum satysfakcji '-)

a Wy? 
Sebastian - tata Laury, Zuzi i Antosia

Re: moja praca
tatabenia  
25-04-2005 21:11
[     ]
     

Pracuję w Głównej Księgarni Naukowej w Krakowie. Kiedyś stałem na dziale sprzedaży (książki informatyczne + technika), ale docelowo jestem przeznaczony do pracy biurowej. Lubię książki, ale bardziej od strony ich istoty niż czytania :)
Mam tak wiele zainteresowań, że żadnemu z nich nie mogę się w pełni poświęcić. Lubię rysować, rzeźbić (glina), próbowałem zmagań z 'książką artystyczną', zrobiłem Beniowi stronę www.beniamin.net (własne grafiki, wiersze).
Ogólnie biorąc jestem zadowolony:)
Kraków pozdrawia Warszawę :)

 


Re: moja praca
wustyle  
25-04-2005 21:18
[     ]
     
czyli - no stress at work - no stress at home:)
moja zona beatka robi dokladnie to co ja, pracuje w Avonie przy produkcji kolorowych broszur dla klientek, ale bidulka jest klebkiem nerwow

na szczescie nasza praca nie wplywa na atmosfere domowa - a przenoszenie problemow zawodowych na plaszczyzne rodzinna uwazam za jeden z wiekszych problemow naszej rzeczywistosci

jak sadzicie? 
Sebastian - tata Laury, Zuzi i Antosia

Re: moja praca
tatabenia  
26-04-2005 17:37
[     ]
     

powiem szczerze, że Wam zazdroszczę. Też kiedyś myślałem o DTP, ale oczywiście brak teorii i praktyki robi swoje...
Moja Ala pracuje w urzędzie. Czasami rozmawiamy o tym co było w pracy, ale najwięcej czasu poświęca ona dzieciom. Ja zajmuję się produkcją szabelek z kartonu i koszulek batmanów i spidermanów dla 5-letniego Jaśka. Natomiast 8-letnia (niedługo) Jusia odziedziczyła talent plastyczny i leniuchostwo po tacie... :)
 


Re: moja praca
jaewa1  
25-01-2006 20:50
[     ]
     
o, ale fajnie!
Nie wiedziałam, że materiały, które od wielu już lat dostaję jako konsultantka przechodzą przez Beatki ręcę :)

Ewa,
Amelka Aniołek 2.04.2004 http://www.republikadzieci.org/problemyiniepokoje/strata/pamiec26.htm
Błażej 26.04.2005
i majowy synek

Re: moja praca
wustyle  
25-01-2006 22:01
[     ]
     
a widzisz :-))))))) 
Sebastian - tata Laury, Zuzi i Antosia

Re: moja praca
aniao3  
26-04-2005 19:53
[     ]
     

czy kobietka moze wpisac w tym watku ze jej mąż jest fanem obiego ergo gazetki czyta namietnie i milo wiedziec ze to ty :)



Re: moja praca
wustyle  
26-04-2005 22:50
[     ]
     
Ania, mozesz wszystko '-) 
Sebastian - tata Laury, Zuzi i Antosia

Re: moja praca
Magda  
29-11-2005 11:11
[     ]
     
Jeśli kobiety mogą się tutaj wpisywać,to ja też się wpiszę. Mój mąż pracuje tutaj:
http://www.piekarniakleszcz.com.pl/
Jego praca można powiedzieć trwa cały dzień. Ale dzięki temu mamy co jeść.Minusem jest,że często nie ma dla nas i córki czasu. Niestety takie życie. Ta piekarnia należy do mojego teścia. Cieszę się i jestem dumna,że mamy możliwość pomocy dzieciom. Poza piekarnią mąż interesuje się muzyką, a ostatnio dietetyką. Obecnie oboje się uczymy. Ja studiuję socjologię na Politechnice Śląskiej, a mąż w tym roku robi dyplom z Technologi żywienia.Ja narazie jestem na urlopie wychowawczym do grudnia, a potem poszukam pracy. Marzę by się zaczepić w pomocy społecznej. Pozdrawiam wszystkich tatusiów. 
mama Ciuściusia-Maciusia (13.01.2008-24.03.2008)

Re: moja praca
wustyle  
29-11-2005 16:53
[     ]
     
brawo Madzia :)
oczywiscie kobiety jak najbardziej moga sie tu wpisywac:)
praca w dzisiejszych czasach to spore wyzeczenie w stosunku do rodziny, ale coz... takie czasy
jesli ja moge sie pochwalic to od 2 stycznia bede pracowal tu:

www.iq-marketing.pl

zwracam szczegolna uwage na link "najlepsza agencja reklamowa w polsce w 2004 r." :))))) 
Sebastian - tata Laury, Zuzi i Antosia

Re: moja praca
Magda  
29-11-2005 17:09
[     ]
     
Bardzo Ci gratuluję nowej pracy. Widać po stronie www,że to już najwyższe loty : Rama, Philips. Życzę samych dobrych,rewolucyjnych pomysłów. Powodzenia. 3mam kciuki. 
mama Ciuściusia-Maciusia (13.01.2008-24.03.2008)

Re: moja praca
wustyle  
30-11-2005 10:07
[     ]
     
a dziekuje:) 
Sebastian - tata Laury, Zuzi i Antosia

Re: moja praca
skjef  
17-12-2005 01:10
[     ]
     
A ja jestem sobie takim garkotłukiem ( no może można byłoby nazwać mnie kucharzem ).
Spełnię się i będę zadowolony z mojej pracy, kiedy będę miał własną knajpę. Nie musi to być restauracja, na początek wystarczy pub. A tak naprawdę to gotuję dla jednego z ambasadorów i to nie jest to, co chciałbym robić do końca życia. 


Re: moja praca
wustyle  
17-12-2005 10:51
[     ]
     
gotowanie to super sprawa
szkoda ze tak wielu facetow "z rozdzielnika" nie podchodzi do kuchni 
Sebastian - tata Laury, Zuzi i Antosia

::   w górę   ::
Przeskocz do :
Forum tworzone przez W-Agora