dlaczego.org.pl  
Forum dlaczego.org.pl  >> DLA OJCÓW
Nie jesteś zalogowany!       

Co taka cisza?
wustyle  
23-04-2005 11:31
[     ]
     
Adas? Maciek?
zyjecie?
co U was?

no dalej mi tu sie wpisywac :)))) 
Sebastian - tata Laury, Zuzi i Antosia

Re: Co taka cisza?
bunio  
23-04-2005 20:11
[     ]
     
Witam Wszystkich ,cisza bo mało czasu,tzn.ide w niedługim czasie do szpitala na pare dni i robie potrzebne badania ,a tak wogóle to praca,praca i jeszcze raz praca.Druga sprawa to poszukuje nowej pracy bo ta w której jestem to niestety nie to.OK jutro pojade na cmentarz do mojego synka porozmawiać sobie z nim.Jest to miejsce gdzie moge powspominać piękne niezapomniane chwile z Buniem.Pozdrawiam wszystkich Adam. 


Re: Co taka cisza?
tatabenia  
24-04-2005 10:26
[     ]
     

No tak, właśnie wczoraj patrzyłem na statystykę forów i jak zwykle pod względem wątków i dyskusji chłopy są w tyle :) Czy to dlatego, że nas mniej niż naszych forumowiczek czy też niewiele pomysłów na nowe czy też kontynuację starych tematów?
Trza się wziąć w garść...
Obiecuję poprawę :)
do szybkiego widzenia na forum,
 


Re: Co taka cisza?
wustyle  
24-04-2005 11:04
[     ]
     
i o to wlasnie chodzilo:)
a teraz rozkoszuje sie dzwiekiem miles'a davis'a w "doo boop" - prosciutenko z mojej nowej yamahy:) 
Sebastian - tata Laury, Zuzi i Antosia

Re: Co taka cisza-pytanie do Sebastiana.?
bunio  
27-04-2005 23:21
[     ]
     
Sebastian mam pytanie wiem ,że powinienem zadać na forum organizacyjnym,ale tu jest mi łatwiej.Jutro sprawdze w firmie jak działa xero i może będe mógł poodbijać nam ulotki informacyjne.Jak jesteście tym zainteresowani to dajcie mi znać,pozdrawiam Adam.  


Re: Co taka cisza-pytanie do Sebastiana.?
wustyle  
28-04-2005 09:13
[     ]
     

brawo jasiu!
pobierz materialy z naszej strony i kseruj ile wlezie:)))
(rozumiem, ze Twoja Szanowna Malzonka zaniesie do szpitala?)

pozdro 
Sebastian - tata Laury, Zuzi i Antosia

::   w górę   ::
Przeskocz do :
Forum tworzone przez W-Agora