dlaczego.org.pl  
Forum dlaczego.org.pl  >> TO CO CIESZY
Nie jesteś zalogowany!       

Mój synek
Dodis  
06-12-2011 18:12
[     ]
     
Bardzo mnie cieszy mój synek,który mimo młodego wieku potrafi czasem dać w kość ale najważniejsze że mam go przy sobie,że jestem ziemską mamą tylko szkoda że tylko ja reaguje na płacz dziecka i go przytulam jak jest smutno,niestety dla męża to jakby kara zająć się własnym dzieckiem ale moja siostra i moja mama kochają tego mojego bombla i okazują mu prawdziwą miłość. Ten uśmiech mówi sam za siebie każdego dnia. Mama Natalki ur/zm 05.03.2010 i Damianka ur.14.06.2011 
D.Czekaj

Re: Mój synek
emilka2302  
13-12-2011 11:00
[     ]
     
Witaj Dodis
Bardzo smutne jest to co piszesz o swoim mezu, nie moge w to uwierzyc. Moze on po prostu za wczesnie zostal tata po raz drugi i ma jakies poczucie winy co do Natalki, ze np zastapil ja Damiankiem. Nie wiem ciezko mi powiedziec dlaczego moze sie tak zachowywac.
Czytalam gdzies tez Twoj post o tym co powiedziala tesciowa o chrzcie Damianka, nie moge sobie wyobrazic jak ta kobieta mogla cos takiego powiedziec. Ona jest chyba bez serca, zamiast sie cieszyc to takie rzeczy wygaduje. Strasznie mnie to zabolalo, wiec nawet nie chce myslec jak Ty sie wtedy czulas
Pozdrawiam i sciskam Cie mocno 
Mama Oliwki ur.31.10.2010 zm.14.12.2010 i Filipka ur.4.04.2013 :):):)
Szesc tygodni i dwa dni szczescia.
Ostatnio zmieniony 13-12-2011 11:04 przez emilka2302

Re: Mój synek
Dodis  
19-12-2011 12:51
[     ]
     
Mąż teraz radzi sobie sobie o wiele lepiej czyli okazuje mu prawdziwą miłość i myśle że to nie było poczucie winy tylko lenistwo,czasem muszę go ganiać ale jst zupełnie inazcej,dziecko jest przywiązane do obojgu rodziców bo tata wstaje do niego co drugi dzień choć mały z reguły przesypia całe noce ale teraz znowu idą ząbki. O teściowej to mogłabym wiele napisać ale po co zaśmiecać forum:) Nawet mój mąż pożalił się mojej mamie,która wróciła wczoraj z Niemiec i był po nią na dworzec i się rozpłakał jak ją zobaczył co zwykle jej nie lubił i się jej zwierzył jaka to jego mama jest i jak nie szanuje dziecka. Naszczęście mam męża po swojej stronie ale zawsze mu tłumaczę by pamiętał że to zawsze będzie jego mama i mimo wszystko ma ją szanować. Ja juz sobie nie daje i niedawno powiedziałam co myśle a raczej wykrzyczałam. Mama Natalki ur/zm 05.03.2010 i Damianka ur.14.06.2011 
D.Czekaj

Re: Mój synek 14.04.2012(10 MIESIĘCY)
Dodis  
08-04-2012 19:15
[     ]
     
Mój synek jest strasznie radosnym dzieckiem,uwielbia ludzi,jest bardzo grzeczny,czym starszy tym większy z niego śpioch choć dzisiaj mamusia się nie wyspała bo dziecko nie spało. Ma 2 ząbki i raczkuje po całym domu:) Taki mój szkrabik. Co ja bym bez niego zrobiła,tak go kocham a on to odwzajemnia:) buziakami. 
D.Czekaj

Re: Mój synek
sylwia1975  
05-05-2012 21:47
[     ]
     
no to fajnie , moj synek ma 14 mniesiecy stoji patrzy sie i brojiiiiiiiiii, buhaaaaaaaaa ma 9 zebow i ich uzywa istny mateusz jego matka chrzestna powiedziala kiedys ze zna z jej stron polski tez takiego duzego mateusza lobuziaka, moze damian lepsze imie zartuje, to i to dobre ,ps.znasz te dowcipy o tesciowych....... czesto sa oparte na jakiejs prawdzie. causki dla Damnianka 


::   w górę   ::
Przeskocz do :
Forum tworzone przez W-Agora