dlaczego.org.pl  
Forum dlaczego.org.pl  >> TO CO CIESZY
Nie jesteś zalogowany!       

moi mężczyźni :-D
aniad_di  
13-08-2011 21:43
[     ]
     
choć bardzo trudno było mi w to uwierzyć bywam szczęśliwa, nie piszę że jestem bo nadal są trudne chwile, smutniejsze dni, łzy spływające po policzkach...
ale są też ONI, moi dwaj mali mężczyźni, moja duma, radość i ogromna miłość...
Igor i Kacper i tylko Mai zawsze brak...
ale kochane mamy po stracie, dziś wiem że można się uśmiechać, można czuć szczęśliwym, można ko0chać najmocniej na świecie, może być lepiej... choć czasem trudno w to uwierzyć, trzeba walczyć bo taki maleńki człowiek potrafi dać ogromną siłę, życzę z całego serca tych nieprzespanych nocy, kolek, obrażania się i tych łapek zarzucanych na szyję, tego KOFAM CIE MAMA wszystkim starającym się mamusiom...

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/40a23a804a5f259b.html 
Ania mama Majeczki urodzonej martwo w 37tc, najkochańszego cudnego Igorka i maleńkiego skarba Kacperka...

&lt;A Href="<A Href="     
Aniu, wątek jak dla mnie:) Dobrze Cię rozumiem, kochana! Ziemskie macierzyństwo daje tyle radości, choć oczywiście bywa ciężko z urwisami, ale z drugiej strony, gdyby nie Córeczka w Niebie, nie byłabym taką mamą jaką jestem, nie byłabym tym człowiekiem, którym jestem... Czy na pewno lepszym?
Właściwie dopiero od niedawna potrafię się tak naprawdę cieszyć moimi cudownymi chłopakami, to wielka ulga, jakby odpadł kolejny kawałek z kamienia na moim sercu.

Ściski dla Twoich chłopaków!

kasia, mama Hani (12.06.2009 - 18.01.2010), a także Jerzyka (4) i Stefka (1). 


Re: moi mężczyźni :-D
mama_wiktorka  
25-08-2011 22:55
[     ]
     
Śliczni Ci Twoi chłopcy.

Aniu, dajesz nadzieję, oby wszystkie mamusie z tego forum były jeszcze takie szczęśliwe.


Wiktorek (też martwo urodzony) 21.04.2011 38 tc {*} 


::   w górę   ::
Przeskocz do :
Forum tworzone przez W-Agora