dlaczego.org.pl  
Forum dlaczego.org.pl  >> TO CO CIESZY
Nie jesteś zalogowany!       

harcerstwo
sylwia1975  
22-04-2011 22:21
[     ]
     
moja prawie bo w lipcu 9 lat skonczy corka jest szczesliwa ze zostala zuchem ,z pasja uczestniczy w grupje co sobote i chce jechac na oboz w zielone swiatki. hmmmmmmm ja nigdy nie bylam charcerzem ale skoro jest nas tyle ,opowiedzcie jak to bylo? 

Ostatnio zmieniony 11-08-2011 10:15 przez zorka

Re: charcerstwo
kasiasledziewska  
14-07-2011 22:59
[     ]
     
ja bylam i zuchem i harcerzem , z zuchów za wiele nie pamiętam ,ale harcerstwo to już była świetna przygoda ,biwaki ,rajdy i wspaniali ludzie i to wszystko w puszczy białowieskiej.Bardzo miło wspominam ten czas ,był pewnego rodzaju krokiem w dorosłość,sprawdzeniem się w różnych warunkach i sytuacjach. Super że masz Taką odważną córkę. Pozdrawiam.Kasia. 
kasia sledziewska

Re: charcerstwo/ mateusz chrzest
sylwia1975  
26-07-2011 22:08
[     ]
     
moj synek a wlasciwie nasz zostanie ochrzszczony 21 go sierpnia w prostanckim kosciele apostola tomasza o godz 10 rano ,moja corke tez ochrzscilismy po protestancku,poniewaz ja nigdy nie uwazalam ze moja religia jest lepsza mezowi bylo obojetne a mi byle nie byudyzm czy inny odlam.Ciesze sie z ogrodowej imperzy potem i z chrzsztu. 


Re: charcerstwo/ mateusz chrzest
kasiasledziewska  
07-08-2011 23:31
[     ]
     
super , ja mam taką uroczystość w planie i mam nadzieję że uda nam się jeszcze latem ochrzcić synka , tak to odwlekaliśmy bo ciągle coś ,a to badania a to szpital w końcu przeprowadzka.A synuś ma 9 miesięcy więc będzie wesoło . 
kasia sledziewska

Re: charcerstwo/ mateusz chrzest
sylwia1975  
08-08-2011 16:23
[     ]
     
to i fajnie kasiu my sevenne ochrzelismy jak mniala 2 lata ehhhhhhhhhh tez tak zawsze potem bylo ,a teraz stwierdzilam ja ze bedzie fajniej jak matie jest mniejszy ,chociaz to bez roznicy. 


Re: charcerstwo/ mateusz chrzest
kasiasledziewska  
11-08-2011 00:49
[     ]
     
a my córkę chrzciliśmy jak miała 2 miesiące ,a potem stwierdziliśmy że to było za wcześnie i pora roku też mało ciekawa (październik) Jak nam się uda wszystko zorganizować to mamy imprezkę chrzcinową 27.08. 
kasia sledziewska

Re: charcerstwo/ mateusz chrzest
sylwia1975  
11-08-2011 12:46
[     ]
     
ooooooooooooo a my juz zarezerwowane na 21 go o godz 10 stej. 


Re: charcerstwo/ mateusz chrzest
kasiasledziewska  
13-08-2011 01:09
[     ]
     
a nam się właśnie dzisiaj udało ustalić chrzest na 27 o godz.17 :) tak się cieszę .I jeszcze wczoraj udało mi się zapisać córcię do przedszkola ,w co bardzo wątpiłam bo zapisy są raczej dużo wcześniej ,a tu proszę przypadkiem przeczytałam o nowym przedszkolu ,i były jeszcze miejsca, a najlepsze jest to że to przedszkole będzie po drugiej stronie ulicy ,ach jak się cieszę. 
kasia sledziewska
Ostatnio zmieniony 13-08-2011 01:10 przez kasiasledziewska

Re: charcerstwo/ mateusz chrzest
sylwia1975  
13-08-2011 09:10
[     ]
     
fajnie.............. blisko i wogule sevenna chodzi do szkoly podstawowej a mateusz nie daleko tez do nani bo nania ma 2 malych dzieci a mi to odpowiada ze wzglegu ze bedzie sie mnial z kim bawic i klocic. 


Re: charcerstwo/ mateusz chrzest
kasiasledziewska  
22-08-2011 02:14
[     ]
     
i jak się udał chrzest i imprezka chrzcinowa ? 
kasia sledziewska

Re: charcerstwo/ mateusz chrzest
sylwia1975  
22-08-2011 21:14
[     ]
     
ehhhhhhhhhh jestem wykonczona imprezami ,bylo pieknie chopciaz lezka poleciala w kosciele ,przedmowa ksiedza a raczej pastorki bo jak nazwac ta pania (protestanci) ze mateusz byl jest malym darem od boga eh wzruszylismy sie. 


::   w górę   ::
Przeskocz do :
Forum tworzone przez W-Agora