dlaczego.org.pl  
Forum dlaczego.org.pl  >> TO CO CIESZY
Nie jesteś zalogowany!       

Jak się cieszyć w święta?
Elżbieta2701  
23-12-2010 10:09
[     ]
     
Kochane mamy, jak mam przeżyć te święta, spotkanie z rodziną, dzielenie opłatkiem, życzenia? Jak wy sobie poradziłyście w Święta po stracie. Najchętniej zamarzłabym przy grobie mojego synka:(
Tak bardzo za nim tęsknię.


"Myśl, że jesteś tam wśród aniołów jest mym rozrusznikiem serca." 
Ela, mama Gracjanka 8 lat, Aniołka Dominika(35tc)24.11.2010 oraz Franka ur.19.03.2012r
http://dominikpliszczak.pamietajmy.com.pl/index.php

Re: Jak się cieszyć w święta?
karolina_23  
23-12-2010 11:54
[     ]
     
Czytam Twoje słowa tak jakby to było moje słowa wypowiedziane trzy lata temu. To były pierwsze święta po stracie synka, miałby wtedy dwa miesiące...
Święta spędziłam w domu ze łzami w oczach, ciągle płakałam, czasem nawet brakowało już łez... Chciałam tak jak ty pójść na cmentarz by być blisko synka... i poszłam... mogłabym tam stać w nieskończoność...
Pierwsze święta są najgorsze i mnie chyba pomogły te łzy... łzy zawsze mi pomagały... Czasem było tak, że musiałam je ukryć lub wstrzymać, wtedy było najgorzej...
Kochana, dla naszych Aniołków musimy być dzielne i jakoś to przetrwać. Pierwsze święta są najgorsze, bo dopiero zaczynamy uczyć się żyć na nowo, następne i kolejne będą nieco łatwiejsze, bo my będziemy silniejsze. Ale zawsze jakiś smutek będzie.
Życzę Ci spokojnych Świąt i dużo wiary. Przytulam Cię mocno.
A dla Aniołka (*)(*)(*) 
Mama Aniołka Mateuszka (+ 24 paź. 2007), Amelki (31.12.2008) i Agatki (16.07.2011).
Ostatnio zmieniony 23-12-2010 11:56 przez karolina_84

Re: Jak się cieszyć w święta?
anikia  
13-01-2011 12:01
[     ]
     
Nasz synek urodził sie i zmarł 2 dni przed świętami :( Były okropne: przepłakane, pełne wyrzutów, bólu, złych emocji... Mam nadzieje, że następne choc troche będą lepsze. Ale jak sobie radzić? Nie mam pojecia... 
-----------------------------
http://funer.com.pl/epitafium,emilek-augustynowicz-zyl-19-godzin,5535,1.html

::   w górę   ::
Przeskocz do :
Forum tworzone przez W-Agora