dlaczego.org.pl  
Forum dlaczego.org.pl  >> TO CO CIESZY
Nie jesteś zalogowany!       

Moje Dzieci...
aga  
07-09-2010 21:30
[     ]
     
Tak dawno nic nie pisałam...nawet nie wiem jak zacząć...Mój Kubuś skończył już 8 m-cy!! Jest taki cudowny!! Taki śliczny!! wiem..wiem..każda mama tak mówi o swoim dziecku...ale Wy rozumiecie..Kubuś jest taki wyczekiwany...uwielbiam Go..i nie potrafię się na niego złościć choć czasem daje w kość...ale to wszystko tak cieszy...pierwszy ząbek itd...nadal czekam na "mama"..na razie jest tylko "me" :)
i mam wyrzuty że zaniedbuję Marcelka..że radość z Kuby przysłoniła mi cierpienie po stracie Marcela..że Kubuś wypełnia mi cały dzień i czasem nie mam chwili by pomyśleć...czy to źle??Kocham ich obu...ale tylko Kuba jest ze mną..a dzięki Marcelkowi potrafię być cierpliwa i kochająca dla Kuby..tęsknię za Nim..byłby już taki duży..ooo...nie wiem czy coś z tego zrozumiecie...ale dziękuję że tu jesteście... 
Mama Aniolka Marcelka 35tc +09.01.09 (*)(*)(*)i Kubusia (ur. 28.12.2009)
http://marcelekmazanek.pamietajmy.com.pl

Re: Moje Dzieci...
Ewa Mądrecka-Gembalska  
07-09-2010 23:24
[     ]
     
Gratuluję Małego Szczęścia!!Myślę,że Marcelek cieszy się widząc radosną Mamę i braciszka. Na pewno nie ma żalu i pomaga Wam ze swojej chmurki jak tylko może...Pamięć będzie trwać zawsze:) 
Krzysia

Re: Moje Dzieci...
patrycja grzybowska  
08-09-2010 14:54
[     ]
     
kochana mój synek Andrzejek za 2 miesiace skonczyłby 4 latka a Amelka skonczyła 2,5 tez wypełniami całe dnie wydaje mi sie ze to zalezy od organizacji poczekaj mały podrosnie i tak jak ja bedziesz miec czas dla Marcelka. My z Amelka jestesmy prawie codziennie na cmentarzu razem wybieramy i sadzimy kwiatuszki , codziennie mała pyta i chce zebym jej opowiadała o braciszku . 
mama- ANDRZEJKA ur.w 24 tyg.ciązy (ur.30.11.2006- zm. 3.12.2006)
mama 6 letniej Amelki
i malutkiego Antosia

::   w górę   ::
Przeskocz do :
Forum tworzone przez W-Agora