dlaczego.org.pl  
Forum dlaczego.org.pl  >> CIĄŻA PO STRACIE
Nie jesteś zalogowany!       

Smierc dzieciatka bez podanej przyczyny a kolejna ciaza
ola33  
06-11-2016 21:35
[     ]
     
Mam pytanie do mam, ktorych dzieciatka zmarly jeszcze w brzuszku, ktorych pozniejsza sekcja nic nie wykazala. Czy mialyscie w kolejnej ciazy jakies problemy ? Albo czy znowu powtorzyla wam sie taka tragedia ? Moja coreczka zmarla, nie poznalam przyczyny jej smierci i bardzo sie boje co bedzie w kolejnej ciazy .. 


Re: Smierc dzieciatka bez podanej przyczyny a kolejna ciaza
Wera  
07-11-2016 23:18
[     ]
     
Witaj.
Moja córeczka odeszła w podobny sposób, sekcja nic nie wykazała jednak badanie histopatologiczne łożyska w moim przypadku wykazały przyczynę z tej strony, wiele badań miałam robionych dopiero po 3 stracie ( powtórne badania bo pierwotnie nic nie wyszło ) Wiecej opisałam w poście zespół antyfosfolipidowy - nasze doświadczenia. U mnie drugie badania ich wyniki potwierdziły zespół, badania miałam robione po raz pierwszy po stracie Helenki ( druga doba po porodzie) i drugie w 7/8tyg ciazy z Dorotka. Nie wiem czy pomogłam ale moze to bedzie jakiś punkt zaczepienia. Pozdrawiam 
mama
Aniołka(25.04.2005r. 8tc)
Helenki ur-zm.25.03.2009r.36tc
Iskierki(20.02.2012r. 7tc) i ziemskiej trójeczki
Ostatnio zmieniony 07-11-2016 23:18 przez Wera

Re: Smierc dzieciatka bez podanej przyczyny a kolejna ciaza
ola33  
08-11-2016 15:18
[     ]
     
Czyli sekcja lozyska wykazala ze przyczyna smierci coreczki byl zespol antyfosfolipidowy ? 


Re: Smierc dzieciatka bez podanej przyczyny a kolejna ciaza
ola33  
08-11-2016 16:22
[     ]
     
to znaczy czy wogole powinno wyjsc cos w badniu histo lozyska jesli ma sie ten zespol ? U mnie wyszly jedynie niewielkie zwapnienia ale podobno to normalne.. 


Re: Smierc dzieciatka bez podanej przyczyny a kolejna ciaza
Wera  
08-11-2016 22:59
[     ]
     
W badaniu histopatologicznym łożyska wyszły zwapnienia i zawały jak krwiaki .. Tez mi mówili ze to normalne ale tak jak piszą dziewczyny ten zespół to nadkrzepliwość krwi i bez leków powoduje ze sa złe przepływy w krążeniu matka- dziecko czyli pępowina i łożysko robią sie niewydolne. Zespół potwierdza sie badaniami krwi i obecności w niej przeciwciał rożnych a nie badaniem łożyska. 
mama
Aniołka(25.04.2005r. 8tc)
Helenki ur-zm.25.03.2009r.36tc
Iskierki(20.02.2012r. 7tc) i ziemskiej trójeczki

Re: Smierc dzieciatka bez podanej przyczyny a kolejna ciaza
Wera  
08-11-2016 23:03
[     ]
     
W tym poście znajdziesz wiecej informacji http://dlaczego.org.pl/forum/view.php?bn=nowe_ciaza&key=1306506157&st=30 pozdrawiam 
mama
Aniołka(25.04.2005r. 8tc)
Helenki ur-zm.25.03.2009r.36tc
Iskierki(20.02.2012r. 7tc) i ziemskiej trójeczki
Ostatnio zmieniony 08-11-2016 23:06 przez Wera

Re: Smierc dzieciatka bez podanej przyczyny a kolejna ciaza
MamaLili  
09-11-2016 07:51
[     ]
     
Może uspokoje...
Sekcja mojej Lili nie wykazała nic, była zdrowym dzieckiem. Badania hispo wykazały "nieprawidlowosci" ktore powstaly juz po jej smierci. Jezeli lozysko zle pracowalo, nastapil zawal, zator, to widac - info od mojego lekarza. Zaszlam w ciaze po 4miesiacach i urodzilam blizniaczki.
Znajdz lekarza ktoremu zaufasz, ja przez cala ciaze myslalam czy to dobrze ze nie biore zadnych lekow... dopiero w polowie ciazy przestalam wyszukiwac przyczyn ktore mogly spowodowac smierc mojej Lili, zaufalam lekarzowi, uwierzylam ze jest madrzejszy od forum internetowego 


Re: Smierc dzieciatka bez podanej przyczyny a kolejna ciaza
ola33  
09-11-2016 17:54
[     ]
     
no wlasnie u mnie nic oprocz malych zwapnien nie wyszlo ale i tak boje sie ze to moze byc wlasnie ten zespol czy jakas trombofilia a w szpitalu uslyszalam ze nie sa potrzebne badnia ze czasami tak sie dzieje .. 


Re: Smierc dzieciatka bez podanej przyczyny a kolejna ciaza
MamaLili  
15-11-2016 09:44
[     ]
     
Bo to smutna prawda, ze tak sie czasami dzieje... uwierz w to ze jestes zdrowa i nie wyszukuj przyczyn. 


::   w górę   ::
Przeskocz do :
Forum tworzone przez W-Agora