dlaczego.org.pl  
Forum dlaczego.org.pl  >> CIĄŻA PO STRACIE
Nie jesteś zalogowany!       

Ciąża z zespołem antyfosfolidowym
Caterina  
06-05-2016 20:46
[     ]
     
Witam, jestem mamą urodzona w 27 tyg Sofie która była z nami 3i pół godziny.Po dwóch latach zaszłam w ciążę pozamaciczna,kolejna ciąża po 5 mc która obumarla w 6 tyg. Teraz jestem szczęśliwie w kolejnej ciąży ale stwierdzono u mnie zespół antyfosfolidowy, biorę aspiryne a od dziś mam brać heparyne w zastrzykach.Szczerze mówiąc boję się kolejnego rozczarowania i komplikacji po braniu takich leków które rorzedzaja krew. Czy są tu mamy które mogą mi odpowiedzieć na nurtujące mnie pytania, bądź udzielilyby mi kilka wskazówek. Dziękuję. Mama Bartusia 2008, Aniołki Sofie 2012 (27 tydz), 2014 (8 tydz) 2015 (6 tydz) 
Caterina

Re: Ciąża z zespołem antyfosfolidowym
Wera  
06-05-2016 23:50
[     ]
     
Witaj. Moje ciąże trzykrotnie zakończyły sie szcześliwie pomimo zespołu na tych samych lekach tzn acard i clexane. Zdiagnozowano u mnie przy czwartej ciąży ten zespół wczesniej badanie nie ujawniło. Tu wklejam link do poczytania http://dlaczego.org.pl/forum/view.php?bn=nowe_ciaza&key=1270102438&first=90 o naszych forumowych doświadczeniach. Powinnaś wiedzieć ze to ciąża wysokiego ryzyka i trzeba kontrolować szczególnie przepływy. Pod koniec częste KTG i USG i wizyty. Powodzenia Trzymam kciuki 
mama
Aniołka(25.04.2005r. 8tc)
Helenki ur-zm.25.03.2009r.36tc
Iskierki(20.02.2012r. 7tc) i ziemskiej trójeczki

Re: Ciąża z zespołem antyfosfolidowym
Eseroka  
20-01-2018 22:36
[     ]
     
Ja mam zespol antyfosfolipidowy wykryty po 2 wczesnych poronieniach (6tydz) w 3 ciaze zaszlam na heparynie i acardzie, donosilam do 23 tyg ale niestety wykryto powazna wade plodu i ciaza obumarla, wiem ze na tym zestawie donosilabym ciaze gdyby nie wada dziecka 


Re: Ciąża z zespołem antyfosfolidowym
neibos  
13-05-2018 23:23
[     ]
     
ja rowniez na acardzie .
glowa mi peka od zamartwiania sie...ale co do lekow sie nie martw mogą jedynie pomoc konsultowalam to z wieloma lekarzami .

ja licze ze nasze anioly nam.pomogą .

ja jeszcze mam konfilkt syrologiczny .. 
Ewelinka.mama Lenusi zm.luty 2013 .

::   w górę   ::
Przeskocz do :
Forum tworzone przez W-Agora