dlaczego.org.pl  
Forum dlaczego.org.pl  >> CIĄŻA PO STRACIE
Nie jesteś zalogowany!       

Dwie kreski
Nieszczęśliwa_ja  
15-10-2015 09:02
[     ]
     
Witajcie,
Pisałam Wam, jakiś czas temu o stracie mojego synka w 35 tc pół.roku temu :-( zamknęłam się w sobie, nie mogłam słuchać o ciazach przyjaciółek, dostawałam furii jak widziałam któraś w ciąży. Jedyna osoba przy której dobrze się trzymałam jest mój narzeczony. Bardzo o mnie dba i pomaga, wspiera. Byłam u psychiatry nawet, powiedziała że jeśli chce się starać o kolejne dziecko muszę przejść leczenie kilku miesięczne! Bo tabletki które mi przepisala na depresję nie można łączyć z ewentualną ciąża. Powiedziała też że nie muszę ich brać ale wtedy depresja może się pogłębić.
Wspólnie z narzeczonym stwierdziliśmy że możemy sobie dać czas,że będziemy się starać przez 3 miesiące jeśli się nie uda,siegne po leki.
Minął miesiąc, potem drugi. Teraz trzeci i już wiedziałam że muszę się leczyć, doszło do mnie ze chyba nie dam rady. Byłam u ginekologa odebrać wyniki cytologi, powiedziała że mam pekniety pecherzyk na dniach okres... I wiecie co? Okresu nie dostałam. Wczoraj okres miał mi się skończyc, kupiłam test wyszedł POZYTYWNIE :-) jestem zaskoczona! Pozytywnie oczywiście :-) w środę dopiero mam wizytę. Boję się :-( boję się z tego cieszyć :-( boję się że to tylko sen. Dlaczego gin na wizycie mówiła że jestem przed okresem? Kochalismy się w dni płodne kilka razy, ale gdy liczyłam te dni to okazuje się że plemnik przeżyły więcej niż 5 dni... Dlatego boję się że coś może być nie tak. O niczym innym nie marzę żeby zostać ziemska mama... 
Aa.

Re: Dwie kreski
Mama Winki  
15-10-2015 11:54
[     ]
     
Kochana, bardzooo mocno trzymam kciuki! Koniecznie daj znać, jak coś będziesz wiedzieć!

Jola, mama Malwinki (*+9.10.2014 r., w 40tc)
i Martynki w brzuszku

"Ludzie marzą o Aniołach - niektórzy mieli takie szczęście by trzymać jednego z Nich w ramionach..."

Re: Dwie kreski
Nieszczęśliwa_ja  
15-10-2015 13:48
[     ]
     
Dziękuję bardzo :-) napewno napisze. Nikt jeszcze nie wie... Nie chcemy nikomu nic mówić. Nawet jeśli będzie wszystko w porządku, zatrzymamy ta cudowna wiadomość w tajemnicy do conajmniej 3 miesiąca. 
Aa.

Re: Dwie kreski
Mama Huga  
15-10-2015 14:06
[     ]
     
Trzymam mocno kciuki!!! 


Re: Dwie kreski
monisiaB  
15-10-2015 18:25
[     ]
     
Trzymam kciuki! Powodzenia :) 
Mama Aniołka Lenki ur/zm. 25.03.2014(40tc),ziemskiego Mariusza 14l, Eweliny 13l
i Julianka ur.09.09.16

Re: Dwie kreski
pilka  
16-10-2015 18:36
[     ]
     
Super kochana tak bardzo się cieszę.
Trzymam mocno kciuki.
Pozdrawiam serdecznie Sabina. 
Mama aniołka Kacperka *05.08.2004 +27.08.2007(zginął śmiercią tragiczną przez szaleńca na ścigaczu)
Oskarek *24.12.2014(wyczekiwany cud)
Franciszek *27.08.2016 :-)

Re: Dwie kreski
Nieszczęśliwa_ja  
21-10-2015 21:47
[     ]
     
Dzisiaj miałam wizytę i jest malutka kropeczka jest nadzieja ale towarzyszy jej strach. Muszę jakoś przezwyciężyć... Muszę być silna bo tak bardzo pragnę przytulić to maleństwo... Za dwa tygodnie kolejna wizyta tym razem będzie prywatnie bo w szpitalu mają kiepską aparaturę i słabo wszystko widać, wtedy powinno także bić już serduszko pozostaje czekać.. :-) 
Aa.

Re: Dwie kreski
Mama Winki  
22-10-2015 10:50
[     ]
     
Kochana, baaaardzo mocno trzymam kciuki! 
Jola, mama Malwinki (*+9.10.2014 r., w 40tc)
i Martynki w brzuszku

"Ludzie marzą o Aniołach - niektórzy mieli takie szczęście by trzymać jednego z Nich w ramionach..."

Re: Dwie kreski
mamaAnia  
12-03-2016 14:53
[     ]
     
Kochane Mamusia podpowiedzcie mi. Zacznę od początku ostatnia @ miałam 5 stycznia po 45 dniach poszłam do gin po luteina na wywołanie było to 18 lutego kazał mi zrobić betę więc 19 lutego zrobiłam wyszła ujemna. Więc wzięłam 25 lutego przez 10 dni na wywolanie@ zawsze dostawalam po 2 trzech dniach od skończenia ostatniej tabletki. Od skończenia bolały mnie jamniki raz jeden raz drugi. 11 marca postanowiłam zrobić test wyszły 2 grube kreski. Więc pojechałam na betę wynik 8222.22 .wczoraj byłam na wizycie u gine ale nie swojego bo mój prowadzący na urlop więc do innego zrobił mi usg gdzie widać jak to nazwał domek dla dzidziusia i nic więcej przepisał duphaston i Wit. I kazał pokazać się za 2 tygodnie. Jestem po 2 porodach przedwczesnych w 22 tc. I w sierpniu 2015 ciąży biochemiczne. Proszę podpowiedzcie mi czy sytuacja morze się powtórzyć o ciąży bio odczowam taki sam ból jajników jak wtedy. Dodam ze od mają 2015 do grudnia się z cło gdzie nie było rezultatu tylko bio 
mama

Re: Dwie kreski
nandu  
13-03-2016 15:11
[     ]
     
Nie denerwuj się tylko spokojnie zaczekaj te dwa tygodnie do następnej wizyty (tak wiem, łatwo mówić). Jeżeli chodzi o BHCG to z tego co wiem bardziej liczy się przyrost bety niż sama wartość (w ciągu 48h powinna się podwoić)chociaż wynik ponad 8000 to dużo (gdzieś ok 6 tygodnia) więc ciąża powinna być już widoczna. Wydaję mi się, że tak naprawdę może to oznaczać wszystko, od tego że Maluszek się schował, po ciążę bio czy pozamaciczną (wtedy beta przyrasta, ale ciąża rozwija się poza macicą). Ból jajników też może oznaczać różne rzeczy. Chyba nic innego Ci nie pozostaje tylko łykać Duphaston i się nie stresować choć to bardzo trudne w naszej sytuacji. Trzymam kciuki i daj znać co i jak. 
Ola mama Szymona +05.02.2016r. (23tc)
i mama ziemskiego Adasia *27.11.2016r. 1640 42cm

::   w górę   ::
Przeskocz do :
Forum tworzone przez W-Agora