dlaczego.org.pl  
Forum dlaczego.org.pl  >> CIĄŻA PO STRACIE
Nie jesteś zalogowany!       

Pomysł na pamiątkę po dziecku dla bliskich... PAMIĘTAMY...
JolaP  
19-03-2015 17:45
[     ]
     
Dziewczyny, może podpowiecie coś ciekawego?
Zbliżają się Święta Wielkanocne i z tej okazji chciałam kupić naszym jednym i drugim rodzicom i rodzeństwu PREZENT NA PAMIĄTKĘ po naszej ukochanej córeczce. Niestety nie zrobiliśmy naszej Malwince żadnego zdjęcia, a chciałabym,żeby bliscy dostali coś, co będzie im przypominać o naszym ukochanym pierwszym dziecku, ich ukochanej pierwszej Wnusi.. Wiem, że i tak o Malwince będą pamiętać, ale też ucieszą się z symbolu/pamiątki po Niej...
Myślałam może o jakiejś figurce aniołka, ale nie mogę znaleźć nic odpowiedniego/wyjątkowego na internecie..
Może coś podpowiecie? Co myślicie o takim pomyśle?
Ja sama noszę na ręce bransoletkę symbolizującą moją miłość i pamięć o mojej Córeczce.. Czasem takie symbole są potrzebne i ważne.
Będę wdzięczna za Wasze sugestie.. 
Jola, mama Malwinki (*+9.10.2014 r., w 40tc)
i Martynki w brzuszku

"Ludzie marzą o Aniołach - niektórzy mieli takie szczęście by trzymać jednego z Nich w ramionach..."
Ostatnio zmieniony 19-03-2015 20:25 przez JolaP

Re: Pomysł na pamiątkę po dziecku dla bliskich... PAMIĘTAMY...
Mama Huga  
19-03-2015 22:46
[     ]
     
Nie mam pomysłu -ja sama mam tatuaż z imieniem Hugo , bransoletkę Lilou z jego imieniem i łańcuszek z serduszkiem w którym jest jego zdjęcie i pukiel włosków.Mój mąż ma też tatuaż a reszta rodziny -nawet chyba nikt oprócz dzieci moich -rodzeństwa nie wywołał mając możliwość zdjęcia.
A jednek coś mi przyszło do głowy-ja zamówiłam u jednej Pani -co robi handmadowe z masy solnej rzeczy chłopczyka i zajączka i zajączek miał napis Hugo.Piękny .Pani jest na fb -promienkoart.
zOBACZ MOŻE ci się spodoba :-) 


Re: Pomysł na pamiątkę po dziecku dla bliskich... PAMIĘTAMY...
JolaP  
20-03-2015 14:31
[     ]
     
Do Mama Hugo
Świetne te figurki z masy solnej :) dziękuję za podpowiedź, chyba skorzystam :) 
Jola, mama Malwinki (*+9.10.2014 r., w 40tc)
i Martynki w brzuszku

"Ludzie marzą o Aniołach - niektórzy mieli takie szczęście by trzymać jednego z Nich w ramionach..."

Re: Pomysł na pamiątkę po dziecku dla bliskich... PAMIĘTAMY...
corin  
20-03-2015 00:03
[     ]
     
Myśmy podarowali odbitki stópek i rączki naszej córeczki wraz z jej imieniem, wszystko w ramce, wydrukowane na jednej kartce. Jeśli będziesz miała cały design możesz pofantazjować i zlecić gdzieś druk np fotocanvas, na drewnie, aluminium. 


Re: Pomysł na pamiątkę po dziecku dla bliskich... PAMIĘTAMY...
JolaP  
20-03-2015 14:32
[     ]
     
My niestety nie mamy odbitych stópek ani rączek naszej Malwinki.. choć to na pewno cudowna pamiątka..
Pozostaje nam chociaż symbol w postaci figurki 
Jola, mama Malwinki (*+9.10.2014 r., w 40tc)
i Martynki w brzuszku

"Ludzie marzą o Aniołach - niektórzy mieli takie szczęście by trzymać jednego z Nich w ramionach..."

::   w górę   ::
Przeskocz do :
Forum tworzone przez W-Agora