dlaczego.org.pl  
Forum dlaczego.org.pl  >> CHORE DZIECKO
Nie jesteś zalogowany!       

Omphalocele
kamelia  
16-10-2013 18:06
[     ]
     
Witam:) Dziewczyny mam wynik amniopunkcji, wczoraj dzwoniłam do Łodzi i w słuchawce usłyszałam: kariotyp prawidłowy, żeński:))))
Pozdrawiam 


Re: Omphalocele
kamelia  
16-10-2013 18:11
[     ]
     
Nie chciałam zakładać nowego tematu.Przepraszam.Byłam pewna że znajdzie się w tematyce Omphalocele założonym przez Mamę fasolki:) 


Re: Omphalocele
mena1989  
19-02-2014 20:56
[     ]
     
witajcie
ja również spodziewam się dziecka z omphalocele. jestem w 26 tygodniu ciąży mam mieć synka. jestem w anglii i tu będę rodzić. widać że specjaliści znają się na rzeczy ale bardzo się obawiam i im bliżej tym gorzej chociaż z drugiej strony nie mogę doczekać się kiedy zobaczę i przytulę swoje maleństwo. mój synek ma poza brzuszkiem wątrobę jelita i żołądek. wydaje mi się to bardzo duże ale mój lekarz mnie uspokaja mówi że dla niego to nie jest duże że widział takie brzuszki i żebym się nie martwiła. dziękuję Wam za to forum dzięki niemu człowiek ma nadzieję że walka o naszego synka ma sens 


Re: Omphalocele
pestka  
17-03-2014 17:15
[     ]
     
Walka ma sens, trzeba walczyc do samego konca, dawno nie bylam na tym forum, tak dla przypomniania napisze ze nam sie udalo, a poza brzuszkiem bylo tak samo jak u Twojego synka mena, trzeba miec w sobie duzo sily, im blizej konca tym wiecej masz obaw co bedzie… a moze byc tak ze bedzie dobrze, dziecko w tobie zyje, to jest baardzo dobry znak…..tak mi mowil lekarz…im dluzej w ciazy tym wieksze szance % na przezycie….pozdr D xxx ;) 
pestka

::   w górę   ::
Przeskocz do :
Forum tworzone przez W-Agora